Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='sharka']jak czytam na wątkach - prawie wszystkim allegro usuwają :/[/QUOTE] Niestety :shake:
  2. [quote name='Becia66']no to się porobiło ... aż niemiło tu wchodzić bo na każdym kroku czuć pretensje nie wiem o co. Pojechała przecież do Krakowa po 3 dniach pobytu w przytulisku, mówiłam że nic o niej nie wiemy, sterylki w przytulisku mamy za darmo ale brakło czasu. A tu cały czas wywody i przytyki że coś nie tak. Gdyby to nie był mój watek, też bym się z niego dawno wyniosła.[/QUOTE] I to wszystko jest na wątku, tylko niestety trzeba go dokladnie przeczytać a nie podczytywać. A Lili byla najbardziej adopcyjnym psem w Przytulisku. Becia wybrała Elę spośrod grona chętnych.
  3. [quote name='Poker']Śledzę ten wątek od początku. barb przesoliłaś bardzo , po prostu wstyd :oops: :angryy:. .:shake: Idź sobie stąd i nie mąć. [/QUOTE] Ciociu Poker, nie wyrzucaj mnie z wątku, ktorego nie zakladalaś. Bylam na nim od początku i sama zadecyduję kiedy odejdę. Nie uważam, że napisałam coś niewlaściwego. Mam prawo wyrazić swoje zdanie. Po to jest forum. Jeśli jesteś przekonana lub ktokolwiek inny, że napisalam coś niewłasciwego można zwrocić się z tym do moda. [QUOTE] Nikt nie zmusza ciebie do pomocy ,a nawet nie prosi wpłacę na sterylkę Lilly 50 zł na znak zaufania do Eli i z solidarności z chcącymi pomóc suni i jej.Proszę o nr konta na PW. [/QUOTE] Pomagam psom bezpańskim i jest i ich niestety zbyt wiele bym mogla wspierać psy, ktore maja wlaścicieli. [QUOTE] Ela &Puch, nie unoś się honorem i nie dawaj niepotrzebnej satysfakcji . Ja mam taką zasadę życiową ,że nie zależy mi na zdaniu osób , na których MI nie zależy. Może jestem ślepa albo nie umiem czytać ,ale ja tu złej woli Aguchy nie zauważyła [/QUOTE] Poker, czy dokładnie znasz wątek ? Proponuję Ci jego dokladne przeczytanie - podobnie innym atakującym mnie osobom.
  4. Lilunia jeszcze w Przytulisku. [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/1772/p1050282n.jpg[/IMG]
  5. [quote name='barb']I tak chyba byloby najlepiej - zeby Ela sama się wypowiadala. ::angryy: [/QUOTE] [B]Bo nie rozumiem, jak mozna świadomie decydować sie na adopcje psa , skoro opieka nad nim przerasta nas finansowo ??? [/B] Jest mi bardzo przykro że to ja skierowalam Becię na wątek gdzie Ela szukała pieska.
  6. [quote name='Agucha'] mam nadzieję, że Ela wejdzie tu i wytłumaczy co i jak, żeby znów nie było że ja się wtrącam i piszę coś za nią...[/QUOTE] I tak chyba byloby najlepiej - zeby Ela sama się wypowiadala. ::angryy: Iwoniam, dziękuję Ci za zaoferowaną Lili pomoc, chociaz samej jest Ci bardzo ciężko i masz gromadkę tymczasów.
  7. [quote name='haliza']Powiem wam, że veci przesadzają ... a przecież te same pieniądze mieliby gdyby więcej ludzi przyszło...[/QUOTE] Może nie wszyscy weci w Krakowie liczą sobie 320 zł od sterylki malej suczki ?
  8. [quote name='Lucyja']Mnie też usunęli na allegro ogłoszenia collie do adopcji. Zaproponowali w zamian tablice, bo tam można dawać ogłoszenia oddawania za darmo. Tak więc allegro z ogłoszeń chyba odpadło.[/QUOTE] Viki też usuneli allegro - po raz kolejny.:placz:
  9. [quote name='barb']Allegro nadal jest.[/QUOTE] Allegro usunięte. :placz:
  10. [quote name='karolciasz28']Co tam słychać u Viki? Ktoś się nią interesował?[/QUOTE] [B]Wkleiłam ja przed chwilą tutaj [url]http://www.dogomania.pl/threads/221472-sunia-do-pilnowania-posesji-poszukiwana?p=18440772#post18440772[/url] Zajrzyj Suniu, może cos jeszcze uzupelnisz.[/B]
  11. Sliczne zdjęcie. Widać, że Kika znalazla u was miłość, ciepło i spokój. [quote name='kasiask'] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/210/antozkiknakanapie.jpg/][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/6466/antozkiknakanapie.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/QUOTE]
  12. [quote name='kinia098']Na razie idzie opornie, ale Pani szuka tez innych rozwiązań dla suniek. [/QUOTE] To znaczy jakich ? [QUOTE] Podejrzewam, że gdyby nie mąż, to sunie już miałyby dom :( Szlag.... [/QUOTE] Kiniu, to starsze sunie.Bez kontaktu ze schronem nie wiadomo jaki jest obecnie ich stan zdrowia, czy wogóle pozwala na podroż do Bydgoszczy. [QUOTE] Będzie wizyta przed adopcyjna, bo prawdopodobnie oddam tam jedną z moich koteczek, więc dom w razie co będzie już sprawdzony :D[/QUOTE]
  13. [quote name='Agula99']No to nieźle sobie u was liczą za sterylkę, specjalnie zapytałam ile u nas by to kosztowało, około 250 zł, a u was, uuuu makabra.[/QUOTE] U nas tez znacznie taniej. Tym bardziej, że to malutka sunia.
  14. [quote name='Agula99']Kolejny psiak u nas, ja mam tego dość, to jest ewidentne że ktoś nam podrzuca te psy, przyjeżdża i porzuca!!! Może nawet czyta naszą stronę, to co tutaj piszemy i jak tylko jakiś pies ma jechać, zaraz przywozi następnego!!!! Sz..... mnie trafia!! Tak był z Pako, ledwo pojechał na drugi dzień już pies kolejny latający w centrum Boguchwały, nie wiedzący gdzie ma biec i skąd się wziął!!![/QUOTE] To jest bardzo prawdopodobne. Przecież są gminy, ktore nie mają schronisk, przytulisk ani umów na korzystanie z takich "przybytkow" z innymi gminami. Udają, że problem bezdomnosci zwierząt u nich nie istnieje.
  15. Sorki, ja niestety juz więcej watkow nie ogarnę.:shake: Sabinko, czy Allegro Cindy i jenny tez zostalo usunięte ? Nowa ustawa o ochronie zwierzat spowodowala, że masowa usuwane jest allegro robione zwierzakom.
  16. [quote name='SZPiLKA23']Szukam transport z Kalisza w strone rzesz dla szczeniaka ktory bedzie u mnie na DT/DS moze ktos cos wie o kims kto tam jedzie i przy okazji moglby go podwiezc?[/QUOTE] Szpilko pisalaś na transportowym?
  17. [quote name='baster i lusi']BARDZO WAS PROSZĘ zagłosujcie na Krakwecie[/B] [B]Zagłosujcie na KLEMBÓW[/B] Sprawa wyglada tak ....kontrkandydat ma 30 kotów i stawia je na równi z 300 psami ...koty chore ale czy psy w schronisku są zdrowe ???? [B]PROSIMY O GŁOSY NA KLEMBÓW !!![/B] Pamiętajcie tylko ze głosując [B]nalezy napisać przynajmniej 1 post[/B] najlepiej tutaj [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14611[/URL] a potem zagłosować w ankiecie na KLEMBÓW [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14699[/URL][/QUOTE] Zagłosowalam zgodnie z twoim zyczeniem, Cioteczko. Na razie Klembów prowadzi.
  18. [quote name='mmd']Przelałam 230 zł z pierwszego bazarku i dziś albo w poniedziałek powinnam mieć komplet z drugiego :)[/QUOTE] To chyba kastracja Mikruska coraz bliżej ?
  19. [quote name='barb']Baster i Lusi - wreszcie jesteś ! :multi: Jutro zagłosuję zgodnie z Twoim zaleceniem. :lol:[/QUOTE] Zagłosowalam na Klembow - zgodnie z Twoim życzeniem. Na razie prowadzą - 303 głosy.
  20. Zaglądam do Viki.
  21. [quote name='majuska']Może by tak zredagowac jakiś nowy tekścik dla niej...że grzeczna, domowa, kocyczkowa, kanapkowa, że samotna po stracie przyjaciółki, że chora właśnie, ale lek tani...co wy na to???[/QUOTE] Można spróbować. Ja w ogłoszeniach teraz piszę tylko zwięźle, że malutka i kudlata.
  22. [quote name='iwoniam']hm, teraz patrzę i chyba jest wszystko w porządku - jak coś to krzyczcie ! ;) [url]http://tablica.pl/oferta/mikrusek-szuka-domu-IDF1el.html[/url] - mikrus DZIĘKUJĘ ![/QUOTE] Tak, zostalo nowe - stare usunięte. Mam nadzieję, że to nie problem ? Tuni sa obydwa - bo nowe aktywowałam na siebie.
  23. Sorki. Z ogłoszeniem Tuni nie bylo klopotu.
  24. [quote name='majuska']no to : [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/2668/soniawtypielabradoraszu.jpg[/IMG][/QUOTE] Dzięki Majuska.
  25. [quote name='Agula99']Co mam wkleić i co będzie według mojego życzenia>??? [/QUOTE] No fotkę, tę ktora mam dać do ogloszeń i wtedy będziesz mieć ogloszenia z fotą jaką chcesz. ;) [QUOTE] Ja sobie nic nie życzę, no może bilet na Barbados w jedną stronę, co da się zrobić??? :)[/QUOTE] A czemu akurat na Barbados? :crazyeye:
×
×
  • Create New...