barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Zgodnie z dyspozycja Irki, zajętej ratowaniem Promyczka, kopiuję część jej postu z wątku Terrego: [B]" u wikariuszy byłam dziś jako że proboszcza nie było - obiecali, że Go namówią na wzmiankę o należytym traktowaniu zwierząt w takie mrozy i naszym przytulisku. Św. pamięci stary proboszcz zawsze nam pomagał w tej materii. No i Agula z siostrą plakaty ładne kolorowe obiecały zrobić - zajmiemy się ich drukiem, mogę gminę oplakatować a i po zaprzyjaźnionych szkołach porozwieszać. Zobaczymy - może coś to da ...."[/B]
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
barb replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='handzia']. Napiszę do pani Beaty najprościej list i poproszę, żeby odezwała się do funi. Innego wyjścia nie ma...[/QUOTE] To chyba najlepsze rozwiązanie. Nadal podczytuję wątek Henia. -
Iwoniam a co z finansami ? Nie wydrukowalaś przeciez tych plakatow za darmo ? Wątpię. :shake: Iwoniam, tych opuszczonych orzechowskich watkow jest mnóstwo... A można zapytać jak Ty jak trafilaś na wątek Clifforda ?
-
Promyczek - odszedł do krainy szczęśliwości
barb replied to Agula99's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To trzymamy bardzo mocno kciuki za Promyczka, żeby jak najszybciej dochodził do zdrowia.:thumbs: -
Promyczek - odszedł do krainy szczęśliwości
barb replied to Agula99's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Naprawdę jest cudny. Oby to było "tylko" oslabienie i wyziębienie. Miejmy nadzieje, że z kręgosłupem rzeczywiście ok i rtg nie będzie potrzebne. -
Promyczek - odszedł do krainy szczęśliwości
barb replied to Agula99's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Naprawdę jest cudny. Oby to było "tylko" oslabienie i wyziębienie. Miejmy nadzieje, że z kęgoslupem rzeczywiście ok i rtg nie będzie potrzebne. -
[quote name='karolciasz28']Tak Barb przeczytałam wszystko, chociaż jak dla mnie to wyrok marniutki,ale może coś ten chłop zrozumie.[/QUOTE] Ale jednak wyrok. Tylko muszę doczytać czy wyrok jest prawomocny czy facet jeszcze może się odwoływać. Od wysokości kary ważniejsza jest jej nieuchronność.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Promyczek - odszedł do krainy szczęśliwości
barb replied to Agula99's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W Rzeszowie nie ma ? -
[quote name='barb'] Kiniu, wchodzilaś może na link, ktory wkleiłam ?[/QUOTE] A Ty Karolciasz ?
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='kinia098']Który rocznik ? Może mój :lol:[/QUOTE] Kiniu, a Twój to który ? Czy dogadacie sie z Karolciasz na PW? Bo ja swego to raczej nie chcę upubliczniać...;) Kiniu, wchodzilaś może na link, ktory wkleiłam ?
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Dziś byłyśmy w radio, [url]http://chwiladlapupila.pl/informacje/4-luty-klinika-zdrowego-chomika/[/url] tu można sobie pobrać i odsłuchać. [/QUOTE] Pobiorę sobie i posłucham. [QUOTE] Nikt chyba o Tunię nie telefonował.[/QUOTE] Telefon ma być do Ciebie czy do radia? A jak czują się koteczek i królik ? -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']wysłałam komu trzeba PW nt banerków :)[/QUOTE] Jeśli chcesz zobaczyć niektore banerki Figi zajrzyj na wątki Przytuliska. Wkleję tu jeden - choć nie chce Cię katować smutnymi wiadomościami, a ten jest wyjątkowo smutny, ale pojawila sie na nim obfitość banerkow i inne zdolne Ciotki np. Szpilka. [url]http://www.dogomania.pl/threads/222373-PROMYCZEK-leżał-trzy-dni-na-mrozie-w-śniegu-teraz-nie-może-chodzić!-POMOCY!!!?p=18555054#post18555054[/url] post.53 i 18 -
Promyczek - odszedł do krainy szczęśliwości
barb replied to Agula99's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pytalam na glownym wątku ale zapytam jeszcze tutaj; Czyli w gabinecie weterynaryjnym w Boguchwale nie ma rtg? A gdzie jest najblizsze od Boguchwały rtg dla zwierząt ? Albo jakiś całodobowy szpitalik dla zwierząt ? Bo na Kundelku w informacji o Promyczku jest napisane, że w Rzeszowie nie ma ? -
[quote name='Becia66']Sprawę komplikuje fakt, że na miejscu nie mamy Rtg i nie wiemy czy sa jakieś złamania, wet Justyny nie ma, zastępuje ją wet.Ula z innego gabinetu i jeden wielki problem - co mamy zrobic z tym psiakiem ? [/QUOTE] Czyli w gabinecie weterynaryjnym w Boguchwale nie ma rtg? A gdzie jest najblizsze od Boguchwały rtg dla zwierząt ? Albo jakiś całodobowy szpitalik dla zwierząt ? Bo na Kundelku w informacji o Promyczku jest napisane, że w Rzeszowie nie ma ? [QUOTE][B]Irka i Agula[/B] - wielki szacun dla Was.[/QUOTE]
-
Promyczek - odszedł do krainy szczęśliwości
barb replied to Agula99's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To czekamy na wiadomości od Irki. -
Promyczek - odszedł do krainy szczęśliwości
barb replied to Agula99's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo ładnie zrobiona jest ta informacja na Kundelku. Agula a wetka mówila, czemu on się nie rusza ? Może mieć uszkodzony kręgosłup jak pisala Becia na głównym ? -
Promyczek - odszedł do krainy szczęśliwości
barb replied to Agula99's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Juz przeczytalam odpowiedź. :shake: Posty sie zdublowały. -
Promyczek - odszedł do krainy szczęśliwości
barb replied to Agula99's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Agula a ta klatka i pozostawienie u weta nie wchodzi w grę ? -
Promyczek - odszedł do krainy szczęśliwości
barb replied to Agula99's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rozio, dobrze, że jesteś. -
Promyczek - odszedł do krainy szczęśliwości
barb replied to Agula99's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przeczytałam juz, że Irka zabiera biedaczka na noc do siebie. Ale czy taka klatka - to chyba kennel sie nazywa nie bylaby rozwiązaniem żeby mógl zostać u weta w gabinecie? Jeśli pies ma kłopoty z kręgoslupem to chyba powinno się go jak najmniej ruszać ? -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Skopiowalam z wątku Oziego - w tle Kaja na spacerku z Roziem. :lol: Jak widać pięknie maszeruje w pełnej zgodzie z Terrym i psem Rozia. :lol: [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg513/scaled.php?server=513&filename=p1050869.jpg&res=medium[/IMG] -
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Trafnie to Beciu napisalaś. A opinię o Kajuni zolzuni rozpowszechnialysmy wszystkie; jedne Ciotki ulozyły tekst , inne rozpowszechniały, więc gdy Rozio stanął w obronie dobrego imienia Kajki to pojechał tu po nas wszystkich co pokornie przyjmujemy. :oops: A teraz żeby na wątku Terrego bylo więcej o Terrym - pozwolilam sobie skopiować fotkę z wątku Oziego . :lol: Na pierwszym planie Ozie. W tle - za siatką - ekipa spacerująca ; wśrod niej Terruś.:lol: Zauważcie jak Kajka zgodnie maszeruje z innymi psami pod kierunkiem Rozia. ;) [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg513/scaled.php?server=513&filename=p1050869.jpg&res=medium[/IMG] -
Tak jak ustalono na wątku Terrego wszyscy są potrzebni a wręcz niezbędni na forum :lol: I piszemy ; na Boguchwalskim najważniejsze rzeczy, ktore dotyczą całego Przytuliska - czyli np. info o zalatwionych przez Irkę sprawach typu karma, sloma, ocieplenie bud itp. ,o przyjęciu i wyadoptowaniu psów. :user: A to co dotyczy poszczególnych psiakow starajmy sie umieszczać na ich wątkach. :modla: Chodzi o to żeby wszystkie wątki "żyly" i coś sie na nich działo. Poza tym to ulatwi czytanie osobom, ktore trafiają tu okazjonalnie i nie sa związane z Przytuliskiem. :lol: Wiem, że to trochę trudne ale jak sie będziemy nawzajem pilnować to damy radę.:lol: Sorki , że tak się szarogęszę ale kiedyś mnie Becia ostro w tym temacie przećwiczyła :lmaa::mad:( że też chcialam zwiewać z wątku) ale teraz doceniam Jej nauki i staram się o nich pamiętać. :loveu: PS Nie wiem czy to dostatecznie wazne info (wyrok skazujacy za pobicie psa) ale wkleję link [url]http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120202/REGION00/70753879[/url]