Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='sunia2000'] Właśnie wróciłam z JArosławia i to miasto mnie zadziwia:) Coraz częściej spotyka się plakaty "zaginął pies" czy "znaleziono psa", ...[/QUOTE] Nikt nie szukał przypadkiem suczki mix pekińczyka ? Trafiła w ostatnich dniach do Orzechowiec właśnie z Jarosławia ? [IMG]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/960/960_image_8.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/960/960_image_7.jpg[/IMG]
  2. [quote name='barb']To czekamy na wieści od Iwoniam.[/QUOTE] Już nie mogę się doczekać ...:kciuki:
  3. [quote name='sunia2000'] Może ktoś z tamtąd zauroczy się Vikunią:)[/QUOTE] Dlatego pomyślałam, żeby nie robić z niej w ogłoszeniach agresorki. Bo może to zniechęca do telefonów. O wszystkim przecież możesz wspomnieć już w rozmowie. A Wiki oglaszać przedstawiając jej zalety. ;) Co o tym myślisz? :???:
  4. [url]http://www.jaroslawiak.pl/Wiki-swietnie-przypilnuje-domu-i-ogrodu.,ann6587.html?ipreview=d99ca82956fa2a4c416ce52d1dc21dae[/url] Znów przedłużylam ważność ogłoszenia na Jaroslawiaku, zmieniłam zdjęcia i tekst. Usunęlam informacje o domu bez dzieci i zwierząt. Zawsze będzie można o tym powiedzieć jeśli ktoś zadzwoni.
  5. [quote name='Beatkaa']Mizianko dla Wareczki przesyłam !!!:loveu: I proszę zajrzyjcie ciocie na bazarek dla Paury - z tego samego schroniska co Warka: http://www.dogomania.pl/threads/222889-Dużo-ciuszków-i-figurki-do-postawienia-na-Paurę-do-18.02.2012 Już zaglądam. :lol:
  6. To czekamy na wieści od Iwoniam.
  7. [quote name='mmd']Dzień dobry :) Przez dzisiaj i jutro postaram się ogarnąć wszystko co się zadziało i jeśli będe potrzebna, to jestem już do dyspozycji :)[/QUOTE] To pewnie będzie nowy bazarek ...? :lol:
  8. Jak czytam o budzie i kojcu to mam wątpliwości. To samo mają przecież w schronisku: boks i budę. A przy tym mozliwość korzystania z wybiegów. Co więcej najstarsze psy w schronie nie są zamykane - mogą chodzić luzem. A my przecież chcemy dla nich lepszych warunków... Przeczytalam też jeszcze raz post Cajusa, gdzie napisal, że Kierownik sugeruje dom bez dzieci i innych zwierząt. Dlatego myslalam o kontakcie Państwa z nim, bo to on ostatecznie bedzie podejmował decyzje.
  9. [quote name='pietrucha204']taaaaa nie zartowałabym sobie z nich ;) zrzuta na budę :) kto dołoży :D?[/QUOTE] Myslę, że chetny domek powinien skontaktować sie Kierownikiem Schroniska w Orzechowcach i uzgodnić warunki.
  10. [quote name='pietrucha204']S U C Z K I J A D Ą D O D O M U !!!!!!! NA 99 % :) :):):) na fb sa ustalane szczegóły !!![/QUOTE] Serio ??? !!! Zaraz tam zaglądam .
  11. [quote name='iwoniam'] Były 2 telefony - o Daisy (na niedzielę się umawialiśmy) i o Mikruska - także niedziela wchodzi w grę :) Oby, oby się udało[/QUOTE] A o Tunię nikt nie pyta ? Ona najdłuzej miala wyroznione ogłoszenie... [QUOTE]mam w domu 9 piesków, będzie w czym przebierać gdyby któryś nie odpowiadał. ;)[/QUOTE] to może i Tuni się uda ...
  12. Na stronie [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] Andaluzja w dziale [B]psy w nowych domach.[/B] Mam nadzieje, że to dobry domek. Szkoda, że wolontariusze z Orzechowiec opuścili swoje wątki...
  13. 7-go lutego wysłałam moją malutką deklarację na Warkę za luty i marzec. Mam nadzieję, że już dotarła.
  14. Kocyk czeka. :lol: Niestety w piątek po południu mam zebranie, ale dopiero o 17.30.
  15. [quote name='Cajus JB'] Na pewno nie można pozwolić wątkowi spaść i znów odejść w zapomnienie. Bo to być może ostatnia szansa. Przydadzą się nowe banerki. I większa frekwencja. Trochę spamu. I masa odnawianych ogłoszeń. [/QUOTE] Zgodnie z życzeniem trochę spamu - zaproszenie na sympatyczny bazarek z praktycznymi notesikami - również w kształcie serduszek (Walentynki) :olympic: [url]http://www.dogomania.pl/threads/222804-Bazarek-notesowy-do-14.02-do-20.00-na-sterylizację-wiejskiej-suczki[/url]
  16. Trzeba by przenieść wątek do działu za TM i zmienić tytuł ale zakładała go Neczka, ktorej nie ma juz na Dogo...:shake: Wiem, ze w takich wypadkach mozna zwrocić się do administratora ale ja nie wiem nawet na jakim on jest forum załozony. Na pewno nie na podkarpackim.
  17. [quote name='iwoniam'] Były 2 telefony - o Daisy (na niedzielę się umawialiśmy) i o Mikruska - także niedziela wchodzi w grę :) Oby, oby się udało[/QUOTE] :thumbs: O nic na razie nie pytam, żeby nie zapeszyć. :thumbs: [QUOTE] mam w domu 9 piesków, będzie w czym przebierać gdyby któryś nie odpowiadał. ;)[/QUOTE] :modla:
  18. [quote name='karolciasz28']Myślisz,że będzie zła??:razz:[/QUOTE] No nie wiem, nie wiem. :evil_lol: Ale jesli Ci wybaczy to umawiamy się na drugi tydzień ?
  19. [quote name='karolciasz28']Dzięki dzięki! :)[/QUOTE] Ale jak pokażesz się Łajce bez kocyka ?
  20. [quote name='Javena']Cajus to - to mezczyzna.[/QUOTE] To juz nie rozumiem ... [QUOTE][url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/93354/Piekna-tanczaca-Daisyszuka-domu-Krakow/[/url][/QUOTE] Dziekuję Javeno ale jesli masz inne ogloszenia na Morusku to sprawdź czy nie wstawil sie teraz na nich numer Iwoniam.
  21. [quote name='karolciasz28'] Barb, a nie możesz mi go przytrzymać u siebie?[/QUOTE] Mogę tylko myślalam, ze chcesz go w sobotę zawieźć. Ale jesli nie to nie ma żadnego problemu.
  22. [quote name='Javena'][url]http://www.morusek.pl/edytuj_ogloszenie/[/url][/QUOTE] Dzięki Cioteczko ale wkleił sie niedobry adres linku do Twego ogłoszenia. ;) Poprawny jest taki - ustalilam. ;) [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/93284/Piekna-tanczaca-Daisyszuka-domu/[/url] I niestety nie ma tam namiarow na Iwoniam. Trzeba by chyba wpisać w treści ogłoszenia. Na Morusku niestety jest problem z edycja telefonu do kontaktu. Jak robilam ogloszenia dla dwoch innych tymczasow Iwoniam - Tuni i Mikrusa to automatycznie wpisał mi sie telefon z innych ogloszeń. [QUOTE]To dziwne,ze nie dzwoniła. Wyglądała na zainteresowaną .Na tablicy ma 138 wejsć. [/QUOTE] Iwoniam był jakiś telefon ? PS. O co chodzi z tymi namiarami na Anie u Cindy i Jenny? Czy Cajus to Ania ???
  23. [quote name='barb'] Karolciu, a o której będziesz jechać do babci ? Bo jeśli awizo jutro bedzie wreszcie w skrzynce (mam taka nadzieję) to paczka do odebrania na poczcie będzie dopiero wieczorem. A chciałabym Ci dostarczyć kocyk przed Twoim wyjazdem. [/QUOTE] Uff kamień spadl mi z serca. Po południu wreszcie w skrzynce było awizo. Ale przesyłka do odbioru dopiero po 19.00. Czyli dziś nie ma sensu po nią iść. Ale do babci możesz jechac z kocykiem. Może chcesz być na poczcie w sobotę przy odbiorze ? Jeśli nie to napisz o ktorej godzinie i gdzie sie spotkamy na jego przekazanie.
  24. W ostatnim czasie 3 staruszki z Orzechowiec znalazły dom. Jedna sunia pojechała aż do Wiednia. Iwoniam o co chodzi z tymi namiarami na Anię u Cindy i Jenny ? :cool3:
×
×
  • Create New...