Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='majuska']Dziewczyny właśnie zauważyłam, że Benia tam jeszcze w te statystyki nie wpisałam:shake:[/QUOTE] Czyli na dziś jednak dwanaście ? (juz bez Nuki)
  2. [quote name='figa33'] musimy wierzyć ,że będzie lepiej już Nutka do domu wróciła :multi:[/QUOTE] Piękna sunia z tej Nuki. Czyli już jest tylko jedenaście. A jutro może będzie dziesięć ...
  3. [quote name='figa33'] cieszę się ,że Nuka w domu :multi:[/QUOTE] A Nuka miala odrębny wątek ?
  4. [quote name='majuska'] Na dzień dzisiejszy stan psiaków : Kaja Budrys Dingo Ozi Szczepan Sonia Slepek Nuka Eska Kala - w hoteliku Tobi - w ?? Nowa sunia w typie collie 12 psów:crazyeye::crazyeye::-([/QUOTE] O rany. A jest tyle bud? Ja na bieżąco odnawiam i odświeżam wcześniejsze ogłoszenia; na tablicy, allegratce, przygarnijzwierzaka. Wczoraj odnowilam na krośniaku bo znow już wygasły. Przy okazji - ponieważ Agula jest tak zaangazowana w Przytulisku przy tej ilości psów - wszystkie namiary do kontaktu (poza Kają ) dałam na Becię A gdzie przebywa Tobi, że jest przy nim znak zapytania ?
  5. [quote name='Becia66']no i była wczoraj [B]hankasanok[/B] z koleżanką ze stowarzyszenia [B]Anetą[/B] i nie widzą przeciwskazań, zeby wyadoptować tam Ozziego. W każdym razie swojego psa by tam oddały, a to mi wystarczy bo wiem że dom dobrze prześwietlony. Państwo mają w poniedzialek przyjechać do Rzeszowa i w drodze powrotnej wstąpić do Boguchwały, z tym że nie deklarują się na 100% i chcą go zobaczy przed ewentualną adopcją która być może nastąpi równocześnie.[/QUOTE] No to kciukujemy :kciuki:
  6. A ile kosztuje wyróznienie na gumtree ?
  7. [quote name='barb'][U]ogloszenia Milki :[/U] [/QUOTE] linki [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Milka-piekna,--mloda-duza-suczka-szuka-domu-id37947.html[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/97343/Milka-piekna--mloda-duza-sunia-szuka-domu./[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Milka,60421[/url] [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Milka-piekna-duza-mloda-suczka-szuka-domu-W0QQAdIdZ361784144[/url] [url]http://www.warsza.pl/warszawa_ogloszenie/48724/milka_-_przepiekna_duza_mloda_suczka_szuka_domu[/url] [url]http://www.krakusik.pl/99877_milka_przepiekna_duza_mloda_suczka_.html[/url] jeszcze nie zaakceptowane neeon [url]www.adopcje.org[/url][/QUOTE]
  8. [quote name='luka1']ani jednego drrrryn.[/QUOTE] Qrcze, a Milka młoda,piękna, wysterylizowana - same zalety.
  9. [quote name='sunia2000']... ale telefon jak milczał tak nadal milczy:([/QUOTE] Wiki ma przecież ladne zdjęcia i tekst w porządku. Niestety straszny zastój w adopcjach - wszędzie. W Przytulisku w Boguchwale, które mam w podpisie - zupełna porażka. Od jakiegoś czasu psów wyłącznie przybywa. :shake:
  10. Jaka szkoda, że nie jestem z Krakowa.
  11. A czy psy ze schroniska we Wrocławiu są oglaszane za darmo w jakiejś gazecie ? Np. Schronisko w Orzechowcach ogłasza psy w Życiu Podkarpackim, kiedyś w Nowinach i w takiej bezplatnej publikacji z ogłoszeniami chyba "Kontakty"? Może to by byla dla Wiki jakaś szansa ?
  12. Czy był jakiś telefon o Milkę ?
  13. No właśnie, czy był chociaż jeden telefon w sprawie Basta ?
  14. Zobaczylam rano te imponującą listę ogloszeń. Dorobilam skromnie jedno. [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/4426/[/url]
  15. [quote name='figa33']Kaju , bardzo domek potrzebny dla ciebie..[/QUOTE] A co z domkiem z Przemyśla ? Jeszcze chętny czy już zrezygnował ?
  16. [quote name='barb']Raczej nadal w schronisku - przynajmniej tak wynika ze strony [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url][/QUOTE] [url]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=3&sobi2Id=21&Itemid=7[/url] [url]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=3&sobi2Id=22&Itemid=7[/url]
  17. [quote name='shiina']Tak, zrobilo sie bardzo cicho pusto- gdzie wszyscy znikneli? co z pieskami?[/QUOTE] Raczej nadal w schronisku - przynajmniej tak wynika ze strony [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url]
  18. wstawiłam Milkę - post.29 [url]http://www.dogomania.pl/threads/224185-Adoptuję-dużego-psa[/url]
  19. Zrobilam jej tez dziesięć ogloszeń - tyle samo co Bastowi.
  20. [quote name='iwoniam']Dziewczyny - wejdźcie tu i powiedzcie mi jaki jest prawidłowy numer telefonu do osoby, pod opieką której jest ten piesek: [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/95744/Labradorkowy-sniezek-szuka-domu/[/url] Tu jest moje imię i telefon, ale to nie mój psiak..[/QUOTE] Ja tego nie popełnilam. Może ktos rozpozna swoje ogłoszenie i poprawi ? Wklej to jeszcze na psiakach z olkusza - tam bywa więcej osób. Tak niestety robi się na Morusku. Ja wyedytowalam wszystko w kontakcie (zamiast osoby do kontaktu dalam trzy x) mail jest mój (w razie odpowiedzi przekieruję na wlaściwy) a numer telefomu i ewentualny mail do kontaktu wstawiam w treści ogloszenia.
  21. Już wstawiona.
  22. To może Milkę wstawić - ona i duża i kudlata ?
  23. Ale to serial o psie...
  24. Ale za to duży :lol:. Oglądasz Komisarza Alexa na jedynce?
  25. [quote name='krakowianka.fr']Mam wrazenie ze ludzie nie dzwonia o Tunie bo sie boja ze moze z oczkiem byc nadal cos nie tak. Tekscik nowy fajny, tez ja powrzucam tu I owdzie, moze ja w koncu ktos wypatrzy. Ona jest taka piekna!!!![/QUOTE] W ogloszeniach, ktore ostatnio robilam nie pisalam o oczku. Zawsze mozna powiedzieć to w rozmowie telefonicznej...
×
×
  • Create New...