Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. Bardzo miło czytać wieści z domku Oczki. :loveu: Cieszy, że żyją z Kidusiem w zgodzie i przyjaźni.:lol: Tylko gdzie wszystkie Ciocie, ktore bywaly na ty wątku. ;)
  2. [quote name='luka1']Psiaki będą średniej wielkości. Ich mama była do kolana i była sznaucerką. Tata NN, ale psiaki nie są duże więc chyba nie wyrosną na duże. A to maleńki przegląd psiaków przebywających pod moją opieką [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.303764249703935.72845.100002110876792&type=1[/URL][/QUOTE] Bardzo ich duzo. O Milke i Basta nikt nie pyta ? Odświeżam i wznawiam im ogloszenia.
  3. [quote name='luka1'] Szczeniaki Frytki wszystkie znalazły domy. Pozostały dwa szczeniaki z lasu. To Zigi i Lobo oba pieski. Bardzo dzielne szczeniaki suczki, która zaginęła zostawiając maluchy bez opieki. Prawdo podobnie nie żyje bo była bardzo troskliwą mamą. Pani, na działce której sunia sie oszczeniła, dała mi znać o szczeniakach bo same nie dały by sobie rady. - w tym czasie jeszcze na działce nikogo nie było. Szczeniaków było cztery - dwa jeszcze są u mnie. Śliczne - prawda?[/QUOTE] Śliczne. :loveu: Nie wiesz jakiej mogą być wielkości w przyszlości ? To wazne dla potencjalnych wlaścicieli. Czyli ogloszeń szczeniorkow dalej nie ściągam a w wolnej chwili podmienię zdjęcia.:lol:
  4. [quote name='barb']Karolciasz "Twoje" szczeniorki ciągle są na stronie schroniska. [/QUOTE] Dałaś znać do schronu, że już mają domki - bo jeszcze ich nie zdjąli ?
  5. [quote name='luka1']Ha, chyba już zapomniała o tym wątku. Byłam ostatnio w domku Frytki i Punie (teraz Kulka). Dziewczyny są nie do poznania. Panoszą się po kanapach, wylegują na fotelach, pierwsze do jazgotu gdy ktoś się pokaże za płotem i głaskać, głaskać, głaskać.[/QUOTE] Super.:multi: To ogloszenia szczeniorkow juz niepotrzebne Ciociu Luko ?:lol: Zawsze staram się usuwać ogłoszonka po udanej adopcji, chyba, ze mozna na nich wyadoptować jeszcze jakiegoś zwierzaka.:lol:
  6. [quote name='karolciasz28']Musi złapać za serducho.:lol:[/QUOTE] To ma być szczeniaczek ? Te sa fajne :lol: [URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=5&sobi2Id=1029&Itemid=18[/URL] I ta sunia :lol: [url]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=5&sobi2Id=1044&Itemid=18[/url]
  7. [quote name='karolciasz28']Pani jedzie do Orzechowiec w przyszłym tygodniu, jak żadnego zwierzaka nie wybierze to ma dać znać. ;)[/QUOTE] Ojej, żeby wybrała :kciuki::kciuki::kciuki: A ma jakieś preferencje; co do plci, wielkości, wyglądu, usposobienia ?
  8. [quote name='majuska']Trzymam mocno kciuki, myślę, że ty razem na dobre go wymiotło ...[/QUOTE] Są jakieś wieści od białaska -szczekusia ? Nie było reklamacji ? ;)
  9. [quote name='karolciasz28'] Miałam telefon o jedną z suń, pani z Przemyśla, ma szukać jakiejś psiny w Orzechowcach, jak żaden jej nie złapie za serce ma się kontaktować ze mną.[/QUOTE] W Orzechowcach szczeniaków do wyboru do koloru ;) [url]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&catid=5&Itemid=18[/url] Co prawda nie są to chyba haszczaki ;) A Pani ma internet żeby mogla sobie obejrzeć pieski ?
  10. [quote name='karolciasz28']Miałam drugi telefon od Pani z Sanoka i już podesłałam inne szczeniory na maila. Dostałam też 2 maile, może jakimś maluchom się uda. :)[/QUOTE] Karolciasz "Twoje" szczeniorki ciągle są na stronie schroniska. Cieszę się, że maluchy znalazły domki i jednocześnie ogromnie mi przykro z powodu ich mamy.
  11. [quote name='Agula99']Dziewczyny, czy odświeżyć Kajuni ogłoszenie na Tablicy, czy lepiej usunąć, żeby można było uderzyć z całkiem nowym, w inny deseń??? Co wy na to???[/QUOTE] Nie prościej wyedytować ? :lol: Na tablicy można zmienić tekst i fotki bez potrzeby usuwania ogloszenia.:lol: A ja przedłuzylam Kaji wczoraj ogłoszonko na Jarosławiaku.;)
  12. To może Tobisia Pani podesłać... ? On podobno kotolubny ?
  13. :multi::multi::multi: [quote name='Becia66']Dzisiaj do nowego domku pojechała moja ukochana Figa :loveu: [/QUOTE] :loveu:
  14. :kciuki:[quote name='Nutusia']Bardzo proszę o kciuki, dobre myśli oraz wszelkie inne pozytywne fluidy - wieczorem zawożę Pchełcię do Warszawy - drugie podejście do adopcji...[/QUOTE] :kciuki:
  15. [quote name='bellatriks']Przepraszam, ze dopiero teraz pisze. Tunia ma już wątek na forach borderowych, jest na stronie SOS Borderom i na facebooku. Zapraszam do udostępniania: [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.359713520754363.82491.327092800683102&type=1[/URL] :)[/QUOTE] Bardzo dziekujemy a ja przed chwilką pozwolilam sobie wstawić ją tutaj...można było ? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/113378-ADOPCJE-Bordery-i-podobne-do-borderów-szukają-domów!?p=19078836#post19078836[/URL]
  16. Jesli szukasz psa, który ma świetne relacje z innymi zwierzętami to Tunia jest idealna dla Ciebie. Tunia to około 14-kilogramowa suczka, wyglądająca jak mix border colie i tollera. Bardzo proporcjonalna z lisią kitą na ogonie. Ma dłuższą, lejącą sierść, która pięknie lśni w promieniach słońca. Wielkość do kolana - choć na zdjeciach wydaje się większa niz jest w rzeczywistości. Wiek około 10 miesięcy. Zostala porzucona jako szczenię prawdopodobnie z powodu wady oka. Oczko zostało zoperowane i naprawione. Tunia jest zdrowa i wesoła. Dzielnie bawi się z psami, lubi także towarzystwo ludzi. Kotami mocno się interesuje, ale nie robi im krzywdy. To suczka, która pragnie bliskości i uwagi. Uwielbia spacery, chętnie poddaje się tresurze - zna podstawowe komendy. Porusza się lekko i z gracją. Jest zaszczepiona przeciw wściekliźnie i chorobom wirusowym, odrobaczona, i co ważne wysterylizowana. Warunkiem adopcji Tuni jest wizyta adopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej. Tunia nie zostanie wydana do budy, ani na łańcuch. Obecnie przebywa w Krakowie. Kontakt : 515192985, email: [email][email protected][/email] [IMG]http://farm8.staticflickr.com/7239/7003933238_bc82a912db.jpg[/IMG] [IMG]http://farm8.staticflickr.com/7104/7150026091_a8e53875d9.jpg[/IMG] [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8146/7003936830_eb948f8430.jpg[/IMG] [IMG]http://farm8.staticflickr.com/7094/7116677907_a855bdfc43.jpg[/IMG]
  17. [quote name='Malgoska']to Mikrus ma już nowy domek?[/QUOTE] Z tego co mi wiadomo to nie... Nowy domek ma Owczusia.
  18. [quote name='luka1']Ona jest wielka. Jak stanie na tylnych łapkach to wystaje ponad moją głowę, a mam podobno 172 wzrostu. :evil_lol: Wiem, że jako border miałaby większe szanse, ale ona jest piękniejsza od borderka.[/QUOTE] Jest bardzo piękna.:loveu: i mloda. No i ma super zdjęcia. Telefony o nią powinny dzwonić bez przerwy. Nie rozumiem ciszy w jej przypadku.
  19. Odświeżone ogłoszenie na tablicy. [url]http://tablica.pl/oferta/milka-mloda-sunia-o-jedwabistej-siersci-szuka-domu-IDPPM9.html[/url] Ciociu Luko czemu właściwie Milka nie podpada pod border colie ? Za duża jest ?
  20. [quote name='iwoniam'] I ja mam dziś smutny wieczór. Gufiś bezpieczny, ale... sami wiecie jak to jest.. :( to tyle na dziś..[/QUOTE] Rozumiemy, że Ci dziś smutno ale to dobrze, że Gufiś ma domek. A Tunia dalej szuka.
  21. [quote name='majuska']No tośmy się nacieszyły..labcio Maks właśnie wraca do przytuliska...ja mam ręce i wszystko inne opadnięte do ziemi..Agula też..zapyla dziś 3 raz do przytuliska żeby psa zamknąć :shake:...po-raż-ka:flaming: W skrócie: ADHD Maksia przerosło opiekunkę, podobno nie usiadł ani na minutę...... A miało być tak pięknie, cuda, wianki, spanie pod kołdrą:shake: Nie dorabiajcie nowych ogłoszeń, bo póki co jakieś tam kontakty z dzisiaj jeszcze ciągne...jak nic z tego nie wyniknie to dam znać;)[/QUOTE] Dopiero przeczytałam, że Maksio znalazl dom, jeszcze nie zdązyłam napisać, że się cieszę a tu... :shake:
  22. [quote name='iwoniam']witaj :) hm, tak sobie myślę, że Tunia, o ile nie znajdzie domciu z ogłoszeń to może tam trafić, choć mam wrażenie, że FB się przepełniło informacjami o zwierzakach. Nie zaszkodzi spróbować. Może znajdzie się super fajny dom dla niej :)[/QUOTE] Podesłałam bellatriks tekst i fotki Tuni.
  23. Baster i Lusi przy telefonie Aguli możesz zaznaczyć " po godzinie 15.00" ? A co reszty skoro Ciotki się nie wypowiadają to ślij. Czas ucieka -Terrus czeka. W końcu to jego najnowsze foty.:lol: Jest jeszcze taki ladny plakacik ale w nie wiem czy ogloszeniach sie sprawdzi? [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/3430/sztrzepancomp.jpg[/IMG]
  24. [quote name='luka1']nie trzeba usuwać - mam jeszcze trzy maluchy.[/QUOTE] Ciociu Luko odswieżylam ogloszenie szczeniorkom na tablica.pl - przyda się jeszcze ?
  25. Kolejny raz odświeżyłam Bastowi tablicę...
×
×
  • Create New...