barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='tatankas']Czy Eryś i Sarenka adoptowani,czy dalej szukają domków,bo porządki w ogłoszeniach robię i nie wiem czy usuwać,czy odnawiać ogłoszenia???[/QUOTE] Sarenka adoptowana, Eryś nie. -
Marta bylas zainteresowana książkami o zachowaniu psow - moze tu cos wybierzesz ? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230467-OSTATNI-DZIEŃ-Bazarek-dla-TOZ-Police-Do-27-08-12-21-(dogo-time)[/url] Jedna ksiażka była o lękliwych psach ale została sprzedana.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka'] W nocy napisałam tu post a teraz go nie ma:mad:[/QUOTE] Iwonka pisala, że posty pisane w nocy często znikają. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']missieek na przeróżne kotki, u niej szeroki wybór:)[/QUOTE] Długowłose też? [quote name='Malgoska']no niestety, ja nie moge, i nie wiem czy ktos może? jak reklamuje bazary to siedzę godzinami......i wysyłam pojedynczo:([/QUOTE] Ja tez rozsyłam pojedynczo. Probowalam do kilku adresatow ale nigdy mi sie to nie udalo. Rozsyłacie od razu dwa bazary ? Malgoski i krakowianki ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Ale się nadziało przez weekend. Ja oczywiście, tradycyjnie trzymam kciuki za CAŁOKSZTAŁT ;)[/QUOTE] A Malgoska zmierzyła dla Ciebie japonki na Wojtusiowym bazarku. :lol: No i jest nowy bazar dla dt Iwoniam - nie wiem czy doczytalaś? :lol: -
[quote name='karolciasz28']Ślicznota. :)[/QUOTE] Widzę Karolciasz, że zrobilaś wczoraj obchód przytuliskowych wątków ;)
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia']Od missieek nie dostałam kociąt nadal, choć nieraz prosiłam. Nie wiem, jakie ma maluchy. Jeżeli ogłoszenia już są, nie usuwaj. Erinka jest dość ciemna, może któreś się spodobają w razie zainteresowania. Choćby od baloniarek. Ale następnym razem już nie odnawiaj. Erinka i Kowu są w domku bardzo, bardzo szczęśliwe. Dostajemy po kilka wiadomości dziennie. Państwo zachwyceni ich zachowaniem, zabawą i brykaniem. Tak naprawdę dopiero teraz są w pełni zadowoleni. Miałyśmy szczęście. Kocięta też.[/QUOTE] Ikusiu zapytalam też na wątku missieek czy ma dlugowłose kocięta ale nie wiem czy odpisze. Super, że Erinka i Kowu są razem w dobrym domy. Ogromnie się cieszę. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia'] Na tą chwilę zastój z telefonami o kotki. Tak się zastanawiam, czy Erinkę warto jeszcze odnawiać? Ona jest długowłosa, ciężko będzie podesłać coś w zastępstwie. [/QUOTE] [B]A missieek nie ma zadnych dlugowłosych kociąt ? [/B]Jesli nie to mogę usunąć ogłoszenia Erinki. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Odświeżylam przed chwilką Diega na allegratka (a co tam u niego ?) i Erinkę i Kowu na cafe animal - tak jak ustalono ogloszenia moga sie przydać dla innych kotków. Iwoniam, jak wyadoptujesz "swoje", pamiętaj że są jeszcze u missieek. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'] jutro ok 15:30 pani przyjeżdża poznać Oskara jedziemy do Iwanowic do niego i później wszystko będzie wiadomo ! [/QUOTE] Trzymam kciuki. W Iwanowicach to w Amoku ? Przepraszam jesli coś pomylilam. A co z Korcią ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
A gdzie jest teraz Oskar? -
Warto bylo czekać na taki domek. :lol::lol::lol:
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'] Dzwoniłam, ale może masz wyciszony telefon. Bedę jeszcze próbować.[/QUOTE] Malgoska pochłonięta bazarami - jeden rozlicza, szykuje przesyłki, drugi na długi psiaków w Amoku prowadzi, na krakowianki zagląda i hopie. Szczerze ją podziwiam jak to ogarnia. -
[quote name='Marta72']myśle,że tak byoby lepiej dla potomnych:):):) póki mam wiecej czasu, czyli do 1.09 bede tu Was zamęczac:) [/QUOTE] Pisz jak najwięcej. :lol: Malgoska a Ty nie zakladasz osobnego wateczku dla Szeluni ?
-
Wczoraj odświeżone ogłoszenie na tablicy, dzis na allegratka i odnowione na Cafeanimal.
-
[quote name='Marta72']Mysle czy nie utworzyc watku na tym poadopcyjnym temacie[/QUOTE] Chodzi o to, żeby założyć Szczęściarze osobny wątek w dziale [B]w nowych domach ?[/B] [QUOTE] Wiem,ze jak sama podchodziłam do adopcji szukałam inf jak to jest juz w praktyce.... Sunia nie zapomniała o krzywdach jakie przezyła, wymaga innego podejścia niz zwykły psiak, trzeba być niesłychanie delikatnym i pamietać ze ona dopiero sie wszystkiego uczy a dośwma takie jakie ma.... ja przy niej próbuje zrozumiec jej sposób postrzegania świata i wspierać ją by rozwinęła skrzydła jak tylko potrafi:) Bardzo chetnie poczytałabym cos madrego na temat. Mozecie cos zaproponować?[/QUOTE] Ja jestem zielona w tym temacie. Może ktoraś z Iwonek ? Szkoda, że Iwonka z Amoka nie pojawia sie na watku. To ona dużo pracowała ze Szczęściarą i dzięki niej sunia mogla znaleźć się u Marty.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia']To niezbyt rozsądnie brzmi, ale myślę, że warto sprawdzić domek. Decyzja o zabraniu pieska nie dla wszystkich jest jak bułka z masłem. Trzeba być absolutnie pewnym. A może Pani pofatygowała by się do Krakowa poznać pieska? Może to byłby dla niej najlepszy sprawdzian? Są autobusy a w Krk można jej zaproponować pomoc i ewentualnie transport w drodze powrotnej z Oskarem za zwrot kosztów? Tylko czy to nie za dużo dla Pani? Tak mi wpadło do głowy takie rozwiązanie. [/QUOTE] Tak byloby najlepiej gdyby Pani zechciala przyjechać zobaczyć i poznać psa. Masz rację Ikusiu. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Dzięki za namiar[/QUOTE] Któreś psy od Ciebie potrzebują ogloszeń ? Nie wszyskie są ogłoszone ? -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230289-Koniec-rozliczam/page29[/URL] bazar dla Diabełka - podsumowanie Na tą chwilę [SIZE=5][B]Diabełek[/B][/SIZE] utargował[SIZE=4][B] 689,50 zł[/B][/SIZE], myslę, że dojdą jeszcze jakies nadwyżki wpłat. Dziekuję wszystkim, którzy byli chociaż odrobinę zainteresowani zdobyciem pieniażków dla maluszka a przede wszystkim[SIZE=3][B] barb[/B][/SIZE], bez której nie byłoby tak dobrze.[/QUOTE] Malgoska sukces bazarku to przede wszystkim Twoja praca jako jego autorki ale też dzielo [B]wielu[/B] innych [B]osób[/B]: ktore podarowaly i kupowały fanty, podarowały pieniązki, rozsyłały bazar i podrzucaly go. Ja bylam tylko jedną z nich. :lol: -
[B][SIZE=3]Sunia otworzyła dzis mega bazar kosmetyczny dla Vikuni[/SIZE][/B] :lol: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231114-Kosmetyczny-dla-Viki-6-09-2012-do-godz-20-00[/url]
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, że Kowu i Erinka będą razem w jednym domku. Teraz mocno trzymam kciuki za Fiorda - bardzo ladne ma ogłoszenia. Przykro mi, żeTwoje pozostałe zwierzaki nie domagają. -
Rozumiem. Zapraszam chociaż na odwiedziny.
-
[quote name='Marycha35']ŚLICZNA!!!!!!!!!!!!!!! dzięki:) No i się zryczałam, historia jej starszna, ale teraz ma dobrze!!! To zapraszam Cię na jej wątek. Jest też mały bazarek na jej dług w hoteliku, może zechcesz zajrzeć ? http://www.dogomania.pl/forum/threads/231069-Taniutko-zapraszamy-na-pieski-w-hotelu-Amok-do-06-09-2012r-do-godz-22-00