barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='sharka']może ogłoszenie w gazecie by coś pomogło?[/QUOTE] A czy Bast miał jakieś papierowe ogłoszenia ? Bo z tablicy można fajne wydrukować i gdzieś wywiesić.
-
Na wyróżnione przez sharkę ogłoszenie Basta jest dużo wejść ale żadnek odpowiedzi niestety.
-
[quote name='sharka']zdjęcie szczylka zniknęło, ale zdążyłam zobaczyć cudeńko :)[/QUOTE] U mnie jest ...:roll:
-
[quote name='zerduszko']Przez ten cały zcas Ajax miał u mnie kilak ogłoszeń, m.in. tablice i teraz! ktoś napisał do mnie o niego... Podesłałam link do strony.[/QUOTE] Może skopiuj mail i adres mailowy i prześlij do missii albo misiek:lol: [quote name='Gosiapk']Dzięki ciociu barb :) Czy 'barb' to od lalki Barbie?[/QUOTE] [quote name='Malgoska']nie:shake::crazyeye:[/QUOTE] Nie :lol::lol::lol:
-
[quote name='barb']Czyli wyróżnić ? :lol:[/QUOTE] [quote name='missieek']bardzo prosimy :) tu wszystkie foty Lali [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.385528724827985.104414.210088882371971&type=3[/URL] można ją też poudostępniać mailowo odezwał się Pan z Kocmyrzowa chętny na Almę tylko kogo ja tam znajdę na wizytę... i dziś będzie miał odwiedziny Amigo[/QUOTE] [quote name='barb']Lalę wyróznię i poudostępniam. :lol:A gdzie jest Kocmyrzowo ?[/QUOTE] zrobione :lol: [url]http://tablica.pl/oferta/lala-grzeczna-mila-przekochana-mikrosunia-szuka-domku-ID1aw2R.html[/url] na 7 dni
-
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
barb replied to bea100's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea100']Już tam jestem :)[/QUOTE] widzialam :lol: -
cudo :lol::loveu: [quote name='luka1'] A tak nam wyrosły szczeniaki Polki. Tu jest jeden, ale one wszystkie jednakowe ( poza krawacikiem).
-
[quote name='luka1']Wysłałam , ale cisza.[/QUOTE] Szkoda. :shake: A tak się ucieszyłam, że jest jakiś odzew na ogłoszenie...
-
[quote name='missieek']bardzo prosimy :) tu wszystkie foty Lali [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.385528724827985.104414.210088882371971&type=3[/URL] można ją też poudostępniać mailowo odezwał się Pan z Kocmyrzowa chętny na Almę tylko kogo ja tam znajdę na wizytę... i dziś będzie miał odwiedziny Amigo[/QUOTE] Lalę wyróznię i poudostępniam. :lol:A gdzie jest Kocmyrzowo ?
-
[quote name='Gosiapk']Skoro Ziutka chce mnie lać, to muszę spasować. Może ktoś inny da 7zł na wyróżnienie ogłoszenia Lali? Może od Was przyjmie pinionchy. :roll:[/QUOTE] Ja chciałam wyróżnić Lalunię juz wcześniej ale missieek pisała, że ona niepilna i niekłopotliwa. Chętnie ją wyróżnię tym bardziej, że ma ode mnie ogloszenie na tablicy :lol:
-
[quote name='missieek']jak zwykle nie mogę znaleźć nikogo z Warszawy do pomocy na wizyty dla Goni i Tazi Ursynów i Praga Północ jak uda się z wizytami do soboty to w ten dzień Panie mogą po psy przyjechać napisałam już do jola_li, nie odpisała Ewa Marta może w weekend gusia0106 dopiero przyszły tydzień napisałam też na fb[/QUOTE] missieek, Nutusia na olkuskim napisała dwa posty na ten temat. Zajrzyj koniecznie.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę z dobrych wieści z domu Kudłatki :lol: Oby udało sie z wizytą p.a. w Warszawie i wyszła kolejna adopcja. A co z Franiem ? -
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
barb replied to bea100's topic in Już w nowym domu
[quote name='missiaa']Przepraszam, że nie odpisywałam.. mam coraz wiecej wątków zapisanych i coraz mniej tu ogarniam jeszcze teraz otworzyłam mój pierwszy bazarek na dogo wiec głownie siedzę tam i na naszym ogólnym wątku.... [/QUOTE] Tak missia otworzyła super bazar, jest w jej banerku, byłaś ? :lol: -
I co luka w sprawie szczeniakow ? Ankaszklanka, dzieki za info o portalu.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']licze, ze dozbieramy drugie tyle ;)[/QUOTE] przydałoby sie trochę nowości ;) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Jestem ZA! Może wreszcie będę mogła kupić coś z ubrania ;)[/QUOTE] na pewno bedzie zainteresowanie takimi ciuszkami :lol: nowy bazarek Malgoski prawie gotowy :lol: jest juz 100 fantów z poprzednich bazarów :lol: -
7 psów po śmierci pani - samotnej ,starszej osoby już w nowych domach
barb replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
[quote name='sharka']ode mnie jest niestety daleko, nie dam rady podjechać, a nie znam nikogo kto mógłby, chyba cancer43 jest najbliżej...[/QUOTE] [quote name='abra43']Ja też mieszkam daleko woj.kujawsko-pomorskie,może trzeba by powiadomić Towarzystwo Ochrony Praw Zwierząt może coś zaradzą boje się,ze moze coś przykrego te pieski spotkać wiecie jacy są ludzie dzisiaj podli.[/QUOTE] a ja na Podkarpaciu...