Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='barb']Wklejam jeszcze raz i zapraszam na wątek do pieska - od postu 7972http://www.dogomania.pl/forum/threads/102118-Orzechowce-nadal-potrzebujĄ-pomocy!/page319[/QUOTE][url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/102118-Orzechowce-nadal-potrzebujĄ-pomocy!/page319[/url]
  2. [quote name='barb']Nie trafiłaś Cioteczko ? Mam nadzieję, że dobrze wkleiłam link.[/QUOTE]Wklejam jeszcze raz i zapraszam na wątek do pieska - od postu 7972http://www.dogomania.pl/forum/threads/102118-Orzechowce-nadal-potrzebujĄ-pomocy!/page319
  3. [quote name='iwoniam']podskoczę do chłopczyka.[/QUOTE]Nie trafiłaś Cioteczko ? Mam nadzieję, że dobrze wkleiłam link.
  4. [quote name='grzenka']Barb - od jamniorków na pewno jest ciocia Isadora7, prowadzi też chyba stronę adopcyjną jamników....[/QUOTE]Dzięki. Sprobuję do niej napisać i zaprosić na wątek ale wczoraj mialam awarie komputera, dziś udalo sie uruchomić ale co chwilę się zawiesza.[quote name='zakonna']ja zaglądam, ale finansowo leżę więc nie pomogę[/QUOTE]zakonna to może pomożesz w ogłaszaniu pieska lub rozsyłaniu wątku? [quote name='weronika1']Zakonna , to trzymaj kciuki aby jamnis mógł chodzić[/QUOTE]Liczy się każdy nawet najmniejszy datek. 5 zL pomnozone przez 10 osob to juz 50.Ja teżprzekazalam małą kwotę (15 zl) jesli będę mogla - to cos dorzucę.Przykro , ze tak mało osób tu zagląda. Wczoraj zadążylam zaprosić tylko na dwoch wątkach ale nikt się na zaproszenie nie pojawił...Weroniko myślalaś żeby apel o wplaty dla pieska umieścić w Zyciu Podkarpackim lub Nowinach ? Chyba takie informacje zostałyby zamieszczone bezplatnie ?
  5. [quote name='grzenka']Jaki słodziak.Może ciocie od jamników jakoś by pomogły?[/QUOTE] grzenko, a znasz kogoś od jamników albo masz jakieś namiary ?
  6. Cioteczki na wątku orzechowskim bazdomny jamniś po operacji kęgosłupa a bardzo tam pusto...może ktoś zajrzy do biedaka ? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/102118-Orzechowce-nadal-potrzebujĄ-pomocy!?p=19943258#post19943258[/url]
  7. Cioteczki na wątku orzechowskim bazdomny jamniś po operacji kęgosłupa a bardzo tam pusto... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/102118-Orzechowce-nadal-potrzebujĄ-pomocy!/page31[/URL]
  8. Jakoś mało nas na wątku... Nikt już nie zajrzy do pieska ?
  9. Jaki on slodki, biedaczek. [quote name='weronika1'][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/1632/jomnik.jpg[/IMG][/QUOTE]
  10. [quote name='Malgoska'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234981-Targowisko-na-Truflę-i-Jokera-do-18-11-12r-do-godz-22[/URL] zapraszam na bazar dla Trufli i Jokera; jeszcze będę dokładac ale mozna się już rozglądac:)[/QUOTE] Wojtusiu, nie chcę znow wyjść na jędzę ale żeby bazarek (ten i Justyny Lipickiej ) przyniosly jak największy dochod Trufelce - trzeba pomoc Cioteczkom w rozsyłaniu zaproszeń. Twoja rola tutaj jest nieoceniona. :lol:
  11. Weroniko, gdybyś mogla wstawić jakąś fotkę biedaczka. Moze jeszcze ktoś dorzuci dla niego grosik. Jak pisalaś najmniejsza nawet kwota ma znaczenie.
  12. [SIZE=3]Kontener wspaniały [/SIZE]:multi: Staruszek Magik slodki a sunieczka prześliczna.
  13. [quote name='Jara']Dziewczyny ja z takim pytaniem. Czy ktoś z was kojarzy psa: 1,5 roku temu w dziale "przygarnę psa" założyłam wątek o tym, ze szukam młodej suki w typie wilczaka czechoslowackiego. Odezwała się do mnie dziewczyna z małopolski, że ma taką sunię na DT, niestety bała się, że mój bulterier może źle potraktować nowego lokatora i do adopcji nie doszło. Czy ktoś kojarzy co to za piesek i jak potoczyły się jego losy?[/QUOTE] A masz link do tego wątku ? Tam znajdziesz nik osoby ktora oferowala psa.
  14. [quote name='krakowianka.fr'] iwoniam jezdzi robic wizyty wiec mocno zajeta[/QUOTE] Mam nadzieję, że chodzi o przedadopcyjne ? Że są jakieś potencjalne domki ?
  15. Weroniko, napiszesz coś więcej o tym jamniczku ?
  16. [quote name='luka1'] Mimo tylu ogłoszeń - NIC. Ludzie to się na psach nie znają, ale trudno, nie wszyscy muszą być mądrzy.[/QUOTE] Mimo wszystko odświeżylam dziś Bastowi tablicę.
  17. Kopiuję z wątku olkuskiego. [quote name='Kocurek']Cioteczki przeklejam z Facebooka: UWAGA! DOBRY, SPRAWDZONY DOM SZUKA PSA! POSZUKIWANY DO ADOPCJI PIES, W TYPIE TERRIERA LUB GRYFONA, MOŻE BYĆ WIĘKSZY. ... WYŁĄCZNIE Z DOMU TYMCZASOWEGO, W KTÓRYM MIESZKAŁ WRAZ Z DZIECKIEM PONIŻEJ 2 ROKU ŻYCIA. Jest to warunek bezwzględny. Poza tym dobrze byłoby gdyby nie ciągnął na smyczy, ponieważ na spacery wraz z nim i dzieckiem czasem chodzi babcia. INFORMACJE NA TEMAT TAKIEGO PSIAKA PROSIMY PRZESYŁAĆ NA ADRES: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Terry co prawda nie wychowywal sie z dwulatkiem w dt ale ostatnio wyliczono tyle jego zalet ... [quote name='majuska'] Teruś fantastyczny jest, mądry za trzech, spokojny, grzeczny, w boksie ma największy porządek w całym przytulisku:lol: [/QUOTE]
  18. Wpłacilam choć skromny datek [SIZE=3]i podnoszę wątek moze jeszcze ktos wypatrzy i wspomoże pieska. [/SIZE][quote name='weronika1']Potrzebuję pilnie pomocy!!! Mamy jamnisia , który przestał chodzić na tylne łapki.:-( Dziś w nocy będzie operowany w Rzeszowie . Operacja ma kosztować 1800 zł + pobyt . Błagam jeśli ktoś może nam pomóc finansowo , proszę o wpłatę na konto :[COLOR=black][FONT=Verdana]Nr [/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Verdana]03 109 02750 00000001 09476 057[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana]Bank Zachodni WBK SA w Przemyślu Stowarzyszenie Ochrony ZwierzAt"NADZIEJA" z dopiskiem na operację jamnika. Kto nie ma możliwosci wpłaty , proszę trzymajcie kciuki aby sie udała operacja .[/FONT][/COLOR][/QUOTE] Koszt operacji jest ogromny a Podkarpacie należy do najbiedniejszych regionów w kraju dlatego też liczy się każda nawet najdrobniejsza kwota. [SIZE=3]Stowarzyszenie Nadzieja jest organizacją pozytku publicznego i wplata moze być odliczona od podatku za 2012 r.[/SIZE]
  19. [quote name='Malgoska'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234981-Targowisko-na-Truflę-i-Jokera-do-18-11-12r-do-godz-22[/URL] zapraszam na bazar dla Trufli i Jokera; jeszcze będę dokładac ale mozna się już rozglądac:)[/QUOTE] Jaki wielki bazar :lol: Ile ślicznych rzeczy :lol:
  20. [quote name='skorupiaczek']No to domków szukamy[/QUOTE] Skorupaczku, tutaj potrzebny tylko jeden domek - dla Trufli :lol:
  21. Piękny plakat. Oby ktoś wypatrzył Maxia.
  22. Cieszę, się że juz po wszystkim :lol:
  23. [quote name='Aryste']DianuLka- Super ze daliscie dom tymusiowi. zasluguje na szcescie kochana kluska[/QUOTE] Hehe ależ się uśmiałam a myślalam, ze dzis mnie nic nie rozśmieszy :evil_lol: Aryste, Tymuś to dogomaniak, ktory dał dom Batmankowi. :lol:
  24. [quote name='Malgoska'] Czy są jeszcze gdzieś jakieś długi w hotelach Olkuszaków? Ja nie mam wiedzy w tym zakresie. Po kolei można byłoby spłacać takie zaległości, [/QUOTE] Malgoska skoro pytasz to są jeszcze Franio i Maxio z Olkusza pod opieką elke. Maxio na pewno przebywa w Amoku. Elke aktualnie robi dla nich bazarek ( link byl tu wklejony) Franio ma chyba bdt. Zaleglości są, jak duże nie wiem i czy bazar elke wystarczy żeby je pokryć. link do ich wątku.[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232354-FRANIO-i-MAXIU-uratowani-z-OLKUSZA-[/URL]!!!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...