Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='UBOCZE']Kochani, rzeczywiscie nie widać. Mam ostatnio na dogo problemy ze wstawieniem fotek. Może ktoś pomógłby? Przesłałbym na mail.[/QUOTE] [quote name='Szarotka']Przysliij na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Ubocze, wysłałeś fotki do Szarotki ?
  2. Cioteczki, którym nieobojetny jest Kulaczek ! Dziewczyny z krakowskiego forum (Malgoska, iwoniam) zdecydowaly o wsparciu jamniczka dochodem z bazarku ale ich obecne bazarki prowadzone przez Krakowiankę kiepsko idą. Pomóżmy je rozruszać, podnieśmy chociaz przy okazji wchodzenia na dogo. Link do jednego z bazarow w mojej sygnaturce.
  3. [quote name='szczypireczek']Javena wraca 24.11 22,00. Przed końcem bazarku zdąży .Chyba,ze ktos cos jeszcze ma do niej.[/QUOTE] [quote name='Malgoska']acha, czyli na razie tylko podrzucamy;[/QUOTE] Licytować też można a ona wszystko zaznaczy jak wróci. :lol:
  4. [quote name='Marta72']Missia jest propozycja:) wysałałm fanty do Małgosi zastanawiałyśmy się na jakie pieski bazarek przeznaczyć ja chciałbym na Twoje szczeniaczki:) Małgosia pewno sie zgodzi ;) jest jeszcze jedna sprawa-jak chcesz mozesz przejąć fanty i sama zrobic bazarek dogadaj temat z Małgosią:) dobrego dnia;)[/QUOTE] [quote name='Malgoska']fanty mam u siebie, jeśli missiaa chce przekażę, jeszcze nie otwierane[/QUOTE] Super. missiaa mogłaby połączyć je z fantami pozostałymi z poprzedniego bazarku i byłby nowy atrakcyjny bazarek. Marta pisala, że w paczuszce jest duzo ksiązek a one - jesli nie są drogie - zazwyczaj się sprzedają :lol:
  5. Justynko, piękna ta Twoja podopieczna.:lol:
  6. [quote name='missiaa']kolejny dzień zaskakuje mnie w coraz gorszy sposób... wydaje się że gorzej być nie może..... ale jednak okazuje się dzień w dzień że jednak może....[/QUOTE] Jutro będzie lepszy dzień. :lol:
  7. [quote name='misiadg']Dziewczyny a jakby Baścika umieścić tutaj? http://www.domore.pl/beta/view/p/main widzę, że psiakom tam udaję się uzbierać trochę grosza... a może go ktoś wypatrzy :loveu: Chyba warto sprobować. Nie znałam tej strony.
  8. [quote name='barb']Odnowilam dziś tablicę Soni. Ma prawie trzy tysiące wejść.[/QUOTE] Napisałam bo Becia kiedyś kazała.
  9. [quote name='Malgoska']też:) od giselle, nikaragua javena to mistrzyni wirtualnych bazarków:)[/QUOTE] Pamiętam :lol:
  10. [quote name='Malgoska']poznikały te, które powinny były zniknąc, dziękujemy za interwencje można zająć się Sterką, która potrzebuje teraz trochę uwagi.... [/QUOTE] rewelacja ;) [quote name='Malgoska']Javena to mistrzyni bazarkowa, nauczycielka moja....[/QUOTE] Naprawde uczyłas robić bazarki się od Javeny ?
  11. [quote name='weronika1']Kulaczek uciekł mi i został tylko ogon ttp://imageshack.us/photo/my-images/824/1003483rg.jpg/[/QUOTE] Link nie chce się otworzyć.
  12. [quote name='majuska']No to dlaczego ani jednego telefonu?? wiek, opis, foty nie takie???[/QUOTE] Też się zastanawiam.
  13. [quote name='missiaa']Tosiek też jak przytula się do mojej szyi to zaczyna ją cyckać. Skoro Twój wyrósł z tego to mam nadzieję, że i mój wyrośnie. Nie można go nawet pogłaskać bo od razu gryzie. Mruczy raptem kilka razy dziennie jak podchodzi, a jak zaczynam go głaskać to gryzie i drapie :(To mały demon:([/QUOTE] [quote name='missiaa']to jest zaczipowanie samo? bo słyszałam, że żeby umieścić nr czipa w bazie z numerami trzeba zapłacić :([/QUOTE] missiaa, Ty juz przestań płakać ;)
  14. [quote name='Javena'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235865-Kalendarze-poszewki-ciuszki-dla-szczeniąt-do-28-11-2012-22-001?p=19981190#post19981190[/URL] ZROBIONY ,CHOC OPORNIE SZŁO ,BO TZ ZAJĄŁ KOMPA NA PÓŁ DNIA.[/QUOTE] Swietny bazarek Javeno :lol:
  15. [quote name='Marta72']pisałam po południu,że fanty moje wysłałam do Małgosi i ze bedzie z nich bazarek dla szczeniaczków,ale moj post jest wycięty:(tj, znikł....[/QUOTE] Witaj :lol: Na tym wątku pisalaś ? Bo ja czytalam o ty na wątku bazarku Malgoski ?
  16. [quote name='missiaa']tak, przyjmę wszystko co można sprzedać na bazarku. Tylko trzeba uzbierać kilkanaście rzeczy conajmniej, żeby zrobić bazarek.... to co się u mnie na bazarku nie sprzeda teraz to nie wiem czy jest sens ponownie od razu wystawiać.. skoro nikt teraz nie kupi.. to może wystawię po nowym roku i wtedy coś komuś wpadnie jeszcze w oko. dziękuję wam wszystkim, że jesteście :)[/QUOTE] missia, to co sie nie sprzeda na jednym bazarku na drugim często jest hitem. Wystawiaj wszystko co się nie sprzedalo drugi raz :lol:
  17. Diego - dziś odnowiona tablica. [url]http://tablica.pl/oferta/diego-w-typie-boksera-szuka-domu-ID1kjg7.html[/url] Odnawiam co możliwe, tylko za każdym razem nie piszę.
  18. Odnowilam dziś tablicę Soni. Ma prawie trzy tysiące wejść.
  19. [quote name='Becia66']i taka powinna być, niestety Kaję akurat musimy brać na litość.[/QUOTE] Dziś znów odnowilam jej tablicę i Soni też. Kaja ma po ponad 2500 wejść, Sonia prawie 3000...
  20. [quote name='figa33']Śliczna Kaja się przypomina [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/5328/5gliteryplrudolf331089.jpg[/IMG][/QUOTE] [quote name='karolciasz28']Śliczna, a to zdjęcie takie smutne...[/QUOTE] To prawda - fotka piękna ale tez smutna.
  21. Chętnie bym z Toba poszla do jamnisia ale Zakonna tak mnie nastraszyła, że nie wiem czy mogę ze względu na kota ?:hmmmm: I bardzo sie cieszę, ze z babcią lepiej :lol:
  22. [quote name='karolciasz28']Ja żebym chciała, to rodzice pewnie nie zgodzą się na DT... Tak mogę jutro podejść i zrobić mu zdjęcia.[/QUOTE] Robisz bardzo ladne zdjecia. Super by było gdybyś obfocila Kulaczka. A Łajka jeszcze do Ciebie nie przyjechala ?
  23. [quote name='weronika1']Jest problem z Kulaczkiem.Pilnie potrzeba DT , tak się łobuziak przyzwyczaił do dr, że nie chce w nocy zostawać sam. Strasznie szczeka , skarżą sie sąsiedzi. Jamnis wymaga szczególnej troski , na dzien dzisiejszy nie może chodzić po schodach , trzeba go nosić na rączkach. Strasznie rozpieszczony przez ta chorobę.[/QUOTE] Niestety z odmawiającym posłuszeństwa kregoslupem nie dam rady go wnosić na swoje trzecie piętro... Weroniko, moze apel na stronie schroniska o dt dla jamniorka ? [quote name='Isadora7']O zdjęcia tez sie naprawszam. Wpiszę informacje na wydarzeniu i zrobie nowego newsa może po raz kolejny uda się coś znaleźć w ten sposób.[/QUOTE] Isadoro, ostatnio zamieszczone przez Weronikę zdjęcia nie wystarczają ? Karolciasz, dałabyś radę obfocić jamniorka?
  24. Krakowianko, iwoniam - dziekuję za rady przekażę Pani i podam namiar telefoniczny gdyby potrzebowała więcej wskazówek.
×
×
  • Create New...