Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='missiaa']jejku faktycznie jak szelka! co mu się stało?[/QUOTE] Tak bardzo podobny do Szelki. [QUOTE] wydrukowałam jego i tego brązowego który był tu zaproponowany też, jutro mama ma iść do weta to podrzuci, żeby on przekazał temu państwu[/QUOTE] Dziękuję za pomoc
  2. [quote name='elke']Prosze o ten email na priv, a masz jakiegoś jamnika???[/QUOTE] wysłane :lol: [quote name='elke']Napisałam na wątku Olkuskim, ale iwoniam już napisała wczesniej :)[/QUOTE] Znów coś przegapilam :oops:
  3. [quote name='elke']Prosze o ten email na priv, a masz jakiegoś jamnika???[/QUOTE] W Przemyślu pod opieką Stowarzysznie "Nadzieja" jest śliczny, mlody jamnik. Przeszedl operacje kręgoslupa. Nie mogę w pracy wstawić fotek, wkleję jakiś link [URL]http://www.soz-nadzieja.cba.pl/[/URL]. Poszukiwane chociaż dt, z tym że piesek nie moze chodzić po schodach.
  4. Cieszę sie z takich dobrych wieści. Też trzymam kciuki żeby Maks zaaklimatyzował się szybciutko w nowym domu. Elke napisz tez info o jego domku na wątku iwoniam - przecież Maksio jest olkuski. A gdybyś miała przypadkiem nadmiar chętnych na jamniorka (to się nierzadko zdarza po adopcji ) to czy mogłabym prosić o przekierowanie na mnie ? Podałabym mail na PW.
  5. [quote name='iwoniam'] barb ! Dawaj znać coz Twoim kochanym jamnisiem ;) [/QUOTE] Weronika napisala, że jest chwilowo na tymczasie u mamy lekarza ponieważ: [quote name='weronika1']... tak się łobuziak przyzwyczaił do dr, że nie chce w nocy zostawać sam. Strasznie szczeka , skarżą sie sąsiedzi. Jamnis wymaga szczególnej troski , na dzien dzisiejszy nie może chodzić po schodach , trzeba go nosić na rączkach. ...[/QUOTE] missiaa, zaoferowałaś go może Państwu, którym odszedł jamnik ?
  6. Kiedyś ogłaszałam trochę schroniskowe zwierzaki, głównie koty, ale Burka akurat nigdy :oops:
  7. Po banie Javeny wysyłam teraz zaproszenia wylącznie do tych, ktorzy je przysyłają do mnie. Otrzymuję PW i w odpowiedzi wysylam swoje. Mam nadzieję, że to bezpieczne.
  8. [quote name='sharka']Bazarek dla Basta: http://www.dogomania.pl/forum/threads/236352-Wyprzedaż-garażowa_przejrzyj_zaproponuj-cenę_na-Basta_do-02-12?p=20032348#post20032348 zapraszam serdecznie :) Zapisalam sobie bazarek. Fajne fanty i super tytuł :lol:
  9. [quote name='Szarotka']Polecam to kocie video jest super :):) [URL]http://www.wimp.com/pattycake/[/URL][/QUOTE] Bardzo fajne ale żeby nas Oczka i Kiduś nie pogonili z wątku razem z tymi kocimi pogawędkami ;)
  10. [quote name='Szarotka']No wlasnie :):) super. Widze, ze lubisz koty, ja mam 3 i wszystkie z odzysku ;)[/QUOTE] Mój też z odzysku. Znaleziony jako kociak w bardzo mroźną zimę, późnym wieczorem na klatce schodowej w bloku. Sam nie wszedl bo klatka zamykana, ktoś go musiał podrzucić.
  11. [quote name='Szarotka']A no wlasnie, bo spotkalam Oczke jak byla na tymczasie w Krakowie a do Kamy sie wybieram nastepnym razem :):)[/QUOTE] Czytałam na wątku Kamy. :lol: Fajnie, że u obydwu suniek wszystko w porządku.:lol:
  12. [quote name='Szarotka']Z tego co pamietam to Oczka w Krakowie ??[/QUOTE] W Krakowie Kama, Oczka w Starogardzie Gdańskim.
  13. Dorcia śliczna i widać, że szczęśliwa. :lol: Prywatę też przyjemnie zobaczyć. Miło, że torebusie jeszcze żyją ;)
  14. Bardzo miło czytać takie dobre wieści o Oczce. :lol:
  15. [quote name='Gosiapk']On nadal w schronie? Tak wynika ze schroniskowej strony http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&sobi2Id=20&Itemid=21
  16. [quote name='skorupiaczek']Przepraszam troszke sie zagubiłam, czy zamieszkam aktualne banerki w podpisie ?:oops:[/QUOTE] Ten od lewej tez juz nieaktualny - bazarek skończyl sie wczoraj - ale moze jeszcze jakis spóznialski zajrzy dzis przez ten banerek. Ja też jeszcze nie usuwam. [IMG]http://content.pimp-my-profile.com/i60/2/11/18/bn_0b2b35c7dc.png[/IMG] Aktualny jest bazarek missii. i Cioteczki - jest jeszcze bazarek Maszy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236106-Szczęśliwe-kalendarze-na-2013-na-3-cele-do-7-grudnia[/URL] na szczeniaczki, ktore ma na dt.
  17. [quote name='Malgoska']Witaj Javena:) super, że już jestes :) za co był ban? za rozsyłanie? tabelki wklejam z excella ale jak widać przy większych muszą byc dzielone na dwie bo w 1 poscie się nie mieszcza; tabele mam od początku z wszystkich bazarków na wszystkich wątkach... tabelki edytują się normalnie, wchodzi sie i się zapisuje wszystko; nawet nie wiedzialam, że dogo ma jakis edytor gdzie? jak rozlicze ten bazar (eh same szkła......ile pakowania....) to zabiorę się za ten koci jak było mówione, chyba, że jakieś inne postanowienia są... paczkę od Marty72 przekazuję missii (tak było ustalone) i również przekazuje jej część ciuchów które dostałam od Nutusi i EwyMarty bo leżą a ja nie mam kiedy wystawić wszystkiego, doba jest za krótka niestety.... następny bazar to koty (czy będą jakies fanty dla kotów czy mam robic z tego co mi zostało) i bazarek dla margoth (z jej fantów),kt czeka juz tak długo....barb jamniczek może chwile poczekac?[/QUOTE] Malgoska, jamnik na razie ma obiecane od Ciebie wsparcie z bazaru na Truflę i Jokera. Weronika nie wklejala ostanio na wątek info o nowych wpłatach na konto Stowarzyszenia dla niego a myślę, że jeszcze jakies były. Rób na razie dla innych bied a ja tymczasem sprobuję tez zgromadzić jakieś fanty na bazar.
  18. Pozdrowienia dla Malinki.:lol: Czekamy na fotki. [quote name='masza44']Dziękuję iwoniam, że się tak zajmuje Jeżynką, ja nie mam doświadczenia w tak ciężkich chorobach, moje szczeniaki tymczasowe często na coś chorowały ale lżej i wystarczyło leki i zastrzyki im podawać. Malinka uczy się czystości, korzystamy z weekendu, pilnujemy wynoszenia na dwór i dzisiaj nie było jeszcze nabrudzone w domu. Moje pieski uczą ją dobrych manier ( nie zabierania jedzenia , nie podżerania z cudzej miski, nie gryzienia po ogonach i uszach) a my delikatnego jedzenia z ręki ( bo przedwczoraj o mało nie odgryzła mi palca:)) w nocy jest super, budzi się około czwartej na siku po czym wraca do spania jak się jej rękę położy na legowisku. Dzisiaj pstrykamy jej zdjęcia więc kilka najlepszych dodam wieczorem - do ogłoszeń.[/QUOTE]
  19. Śliczne zdjęcia:loveu:
  20. [quote name='Limba']To do zobaczenia...!:lol::lol:[/QUOTE] Limba, pisząc ten post, już wstałaś czy jeszcze się nie położylaś ?
  21. [quote name='krakowianka.fr'] a ja tylko chce jeszcze napisac ze ze starych bazarkow (tych 3 ktore byly) bedzie jakies 1210zl, cos kolo tego, po odliczeniu juz kosztow PP i opakowan i z nadplatami - lsporo ich bylo, za co dziekujemy ;) ) a z nowych bazarkow ktore sie wlasnie skonczyly (1 wczoraj, 1 dzis( bedzie tak m/w: 560zl :) to te: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234974"][IMG]http://content.pimp-my-profile.com/i57/2/11/8/bn_cb631b882b.png[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234973"][IMG]http://content.pimp-my-profile.com/i57/2/11/8/bn_ac679487d0.png[/IMG][/URL] zaczelysmy wczoraj wyslac PW, takze mysle ze do konca WE kazdy otrzyma (czasem bylo to troche skomplikowane, jak ktos licytowal na wielu z nich, no bo w sumie bylo 5, a wiadomo dobrze jest zaoszczedzic na PP) mam nadzieje, ze te sumy pomoga to w splacie dlugu u Pan wet i na sterylki/odrobaczenie/odpchlenie/szczepienie tymczasowiczow [B]rozumiem, ze kolejny bazarek jest dla kotow, tak? I teraz tylko jest u Missii prawda? Niczego nie przegapilam...? [COLOR=#ff0000]Nie zapomnijcie sobie pozmieniac banerkow!!! (iwoniam, twoje podmienie ja)[/COLOR][/B][/QUOTE] Krakowianko pisząc u missii - masz na mysli bazarek Javeny na Sterkę ? Banerek jeszcze chwile zostawiam - zawsze liczę, ze jakiś spożnialski może jeszcze trafić na bazarek. I mam taki pomysł krakowianko, żebyś z niesprzedanych: biżuterii, wyłącznie super butów, super ciuszkow oraz obrazow - zrobila jeden niewielki ale ekskluzywny bazarek. Foty juz masz a przed Świętami warto byloby sprobować i nie czekać do stycznia ? W styczniu ludzie mogą być zupelnie spłukani po świętach. Oczywiście, jesli zostanie Ci jeszcze troche sił po ostatnich bazarkach i ich rozliczeniach. [quote name='majku33krakow']iwonka a możesz coś jaśniej pisać?[/QUOTE] Tak iwoniam, tym razem zgodzę sie z majku - ciekawość wprost nas zżera. :crazyeye:
  22. Przykro mi z powodu choroby maleństw. Wobrażam sobie jak Ci ciężko. I jeszcze powrot Buni. I niesolidni luszie umawiający się na spotkania w sprawie piesków. Przecież można zadzwonić, odwołać spotkanie aby nie marnować Twojego czasu. Końcówka Twego ostatniego postu strasznie tajemnicza. I czego nie zauważył TZ ? Kiedy dowiemy się czegos więcej ?
  23. [quote name='Javena']PIEKNE KWIATY ,ZA TAK MIŁE SŁOWA POD MOIM ADRESEM.:lol:[/QUOTE] Najważniejsze, że juz wrocilaś :multi:
  24. [quote name='Javena']Witam kochani ,wróciłam z wygnania. Dziekuje Wam bardzo ,za te wszystkie miłe słowa . Wzruszyłam sie ogromnie. [URL="http://smayliki.ru/smilie-815830023.html"][IMG]http://s12.rimg.info/9c054147d5a8ab5898d1159f9428261c.gif[/IMG][/URL]. Oczywiscie ,tytuł mogę zmienić.[/QUOTE] Jakie piękne kwiaty Javeno :lol:
  25. Już biegnę :lol:
×
×
  • Create New...