Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='inka33']O, widzisz, zapomniałam... :oops: Zanim wysmarowałas nowe ogłoszenie, to poprosiłam ciotkę Czarownicę adopcyjną - Nutusię, żeby coś ulepiła z tego, co jej podesłałam. I ona ulepiła takie: ----------- Bast w swoim życiu przeszedł wiele złego – zbyt wiele. Miesiące tułaczki, strachu, głodu, bólu.... Dzięki wrażliwym ludziom, dla których empatia nie jest obcym słowem, stanął do walki o życie i ją wygrał! Dziś jest pięknym, zdrowym psem, któremu do szczęścia brakuje tylko jednego - chce być wreszcie czyjś. Chce poczuć, że jego wędrówka się skończyła, że może wreszcie zawinąć do bezpiecznego i spokojnego portu. Bast nie ma wad - jest grzeczny, spokojny, towarzyski, umie się zachować w mieszkaniu i w ogrodzie - nie niszczy, zachowuje czystość. Potrafi chodzić na smyczy, jeździć autem. Ma ok. [x] lat. Jest zdrowy, zaszczepiony i wykastrowany [?]. Bast czeka na Człowieka, z którym łapa w rękę powędruje przez świat. Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę wolontariusza oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt: ------------------- Dołączone :kciuki: i czary, więc może się przyda... :) Tylko wiek uzupełnić i dodać lubienie dzieci.[/QUOTE] Dzięki :lol: W wolnej chwili zrobię kilka ogloszeń z nowym tekstem i innymi fotami.:lol: Trzeba próbować wszystkiego. :lol:
  2. [quote name='Paulina_mickey']To fundacyjne zdjęcia, więc jeśli masz możliwość to wstaw proszę :)[/QUOTE] To jest super :lol: [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/541378_635706589776817_222381199_n.jpg[/IMG]
  3. [quote name='Czorcik']tak , to ten Bartuś :D[/QUOTE] Wojtuś juz potwierdził na wątku Trufelki. Moze i Baścisko doczeka się w końcu swojego człowieka ? :lol:
  4. [quote name='Marta72']ostatnio opuściłam się w działaniu obiecywałam kartony ciuchów miały iść na Barbórka ale tak nie bedzie jeśli ma kto ochotę zrobić bazar wyślę fanty[/QUOTE] [quote name='Justyna Lipicka']Mamusie szczeniaków JJJ i Fistaszka nie ogłoszone, są gdzieś teksty/zdjęcia? Marta ja będę robić bazarek na bdt iwoniam ale na razie z rzeczy innych jak ciuchy. Jakbyś miała to podeślij. Ciuchy w późniejszym bazarku raczej. A nie mam gdzie tego trzymać...[/QUOTE] Marta, skoro Justynka na razie nie potrzebuje ciuszkow to miałabym propozycję. Ciocia sharka pisala mi niedawno, że zrobiłaby bazarek na Truflę gdyby miała fanty. Trufelka jest przecież olkuska, a mimo dochodu z bazarku Malgoski dlug nadal jest bardzo duzy. Więc moze do sharki moglabyś wysłać? Oczywiście potwierdzimy jeszcze czy propozycja jest aktualna ( Ciocia teraz jest bardzo zajęta w związku z poszukiwaniami Mafiego) Wkleję bo może zaglądaja tu Poznaniacy [URL]https://www.facebook.com/events/570146743017596/577198532312417/?notif_t=event_mall_reply[/URL] Chyba, że Malgoska będzie robić niedługo kolejny bazar ? :roll:
  5. 8.05.2013 zaginął w Poznaniu adoptowany piesek w typie szpica Mafi [IMG]http://img13.tablica.pl/images_tablicapl/79506565_1_644x461_pies-w-typie-szpica-zaginal-w-poznaniu-poznan.jpg[/IMG] W dniu 8 maja zginął adoptowany psiak podobny do szpica. Ma na sobie czerwone szelki. Pies jest zaczipowany, wykastrowany. Wabi się Mafi, jest psem bardzo płochliwym, nie podejdzie na wołanie, każda próba łapania spowoduje ucieczkę. Ktokolwiek widział Mafiego proszony jest o informacje o miejscu jego pobytu. Proszę nie łapać psa - proszę powiadomić o jego lokalizacji. Ostatnio widziano go w okolicy Krzywoustego/ Pokrzywno/Szczepankowo Przewidziana jest nagroda dla znalazcy. to link do wydarzenia na Fb [url]https://www.facebook.com/events/570146743017596/577198532312417/?comment_id=577207548978182&notif_t=event_mall_reply[/url] to link do jego wątku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243512-Uwaga-Poznań[/url]
  6. [quote name='Paulina_mickey']bo zdjęć jest bardzo dużo i długo przeróbka zejdzie a mam słabego neta, a osoby nie zalogowane z tego linka spokojnie mogą oglądać zdjęcia :cool3:sprawdzałam ;)[/QUOTE] W takim razie może wstaw linka. :lol:
  7. [quote name='Paulina_mickey']mogę tylko linki powrzucać jeśli ktoś chce ?[/QUOTE] Czemu tak ?
  8. [quote name='Malgoska']A co słychać u Diego?[/QUOTE] Wyślę mail z zapytaniem do Ingi. Nie pamiętam czy wklejalam tu ostatni jej mail z dn.30.04.2013 "Sprawdziłam ogłoszenie, jest ok. W sumie nic się nie zmieniło tylko jest starszy o rok. Problemy z chodzeniem są i to już się nie zmieni, nie wiem czy teraz pomogła by operacja kręgosłupa i na ile byłaby dla niego bezpieczna, boję się, że nie. jeśli może Pani to proszę go wciąż ogłaszać,"
  9. Dotarłam wreszcie z zaproszenia Ewy Gonzales oraz dzisiejszego Anuli. Wezmę udział w sympatycznym, wakacyjnym bazarku *żaby* dla trzech psiaczków.
  10. [quote name='wojtuś']Odnawiam ogłoszenia Trufelki i również nie miałem żadnego maila, są takie pieski..., potrzebny ten jeden - zdecydowany telefon, tak było z Bartusiem z Mokrego Noska, wcześniej był w PDT w Olszowej Woli i w sumie 3 lata czekał na ten wymarzony domek, jest w Konstancinie w domku z ogrodem, młodzi Państwo, którzy od razu go pokochali:) Takiego telefonu oczekuje też Trufelka - wierzę że w końcu będzie :) Cioteńko, jak barb mówi, dzięki za zaglądanie do Trufelki :)[/QUOTE] O Bartusiu napisała Czorcik na watku Basta :lol: Bardzo sie cieszę, że piesek w końcu znalazl swoich ludzi. :lol: To zdjęcie Trufelki w kwiatkach, które zrobiła ostatnio iwoniam jest takie śliczne - musi się komuś spodobać. Ostatnio niestety nie mam odpowiedzi mailowych na ogłoszenia żadnego z pieskow, ktore ogłaszam lub ktore byly aktywowane na mój mail (Suzanka). Straszna cisza.
  11. [quote name='Alojzyna']na biegunkę u szczeniaczków polecam zmieloną korę dębową. Ja kupowałam zmielona korę w proszku dawałam co kilkanaście minut do pyszczka, żeby choć trochę połknęły. Gdyby nie było zmielonej kory, to można kupić w tabletkach Quecor lub inny i je rozgnieśc. Kora jest gorzka i szczeniaki będa ją wypluwać dlatego ważne, żeby w formie rozdrobnonej papki (mozna zmieszć z wodą) dawać im małymi porcjami ale często[/QUOTE] Alojzyno, taka kore mozna gdzieś kupić ? Jesli tak to moze wyslać informacje do iwoniam na mail - zawsze mówila, że tam prędzej przeczyta lub sms-ka ?
  12. [quote name='inka33']Mizianki i :kciuki: dla Truflastej...[/QUOTE] Dobrze Ciociu, że zaglądasz bo tak tu ostatnio cichutko.
  13. [quote name='Marta72']dziekuję za ekspresowa akcję:) szukamy tylko młodego goldenka wczoraj straciłam mojego psiego chrześniaka:( rak:( 3 tyg temu operacja żołądka, niestety, choroba była silniejsza na razie w domu płacz, ja juz się rozgladam, niczego nie obiecuję, bo raczej chca kupić szczeniaka, ale moze się zdecydują ...jakby był młody bez domu.....[/QUOTE] To bardzo smutne... :-( Ale zajrzyj na wątek goldenów w potrzebie na dogomanii.
  14. [quote name='Ikusia']O jejkusiu, jaka błyskawica! Musisz mieć chyba ściany wytapetowane monitorami / komputerami, bo zawsze jesteś gotowa na każdą ewentualność. Podziwiam!!!!!!!!!!!!!! A "mojej" Megi nie wypatrzyłaś czasem?[/QUOTE] Nie żartuj sobie ze mnie, Ikusiu ;) A możesz coś więcej w temacie Megi ? Akurat z tego tematu nie jestem przygotowana ...:oops: Ciebie kojarzę zawsze z kotkami z Fiordem ale wiem, że masz też innego pieska (suczkę ?) Jeszcze taki wątek znalazlam na dogo [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/138664-Goldeny-w-potrzebie[/url]
  15. [quote name='Marta72']Dziewczyny gdzie mam szukac goldena młodego do adopcji?[/QUOTE] Młodego tzn. w jakim wieku ? trzyletni [url]http://www.adopcje.org/adopcja85853.html[/url] Czteroletni [url]http://www.adopcje.org/adopcja84988.html[/url] osmiomiesięczny [url]http://www.adopcje.org/adopcja85850.html[/url] wszystkie z portalu [url]www.adopcje.org[/url] zajrzyj tez tutaj [url]http://www.zlotypies.com.pl/viewforum.php?f=90&sid=33e5f82ef3db5fe38cef4d8f33d50455[/url]
  16. Rozliczenie wklejone. Czy w poście rozliczeniowym przechowywać wszystkie poprzednie rozliczenia czy wystarczy ostatnie ?
  17. [quote name='elizziee']Ja niestety nie miałam okazji pojechać do schroniska, bo ciągle strasznie pada:( i tak będzie podobno do końca tygodnia ech..[/QUOTE] Wczoraj lało w Przemyślu okrutnie.
  18. [quote name='paula_t']Właśnie widziałam, dzięki, czekam i przesyłam dalej. Dostałam na maila też bardziej sprecyzowane warunki : "[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Paulina[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana]ważne informacje dotyczące tej adopcji szczeniaczka do zawoi:[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Wiek około roku (ale jak znajdziesz starszego kandydata lub kandydatkę to też przedstawię bo rok w tą czy w tamtą jak pieso fajny...)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]pies lub suczka (to bez znaczenia ale lepiej by suczka była po sterylizacji a jeśli nie to Państwo mają znajomego weta)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]wybraniec będzie miał królewskie warunki domek z ogrodem, 2 koty do towarzystwa,gołębie no i jeszcze coś Państwo preferują psiaka śpiącego w fotelu lub łóżku a nie w budzie :) (ta ja tez tak mam;)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Aha i tylko ma nie być biały a docelowa waga 20-22 kg" więc jeśli takie psiaki są, to też możesz mi podesłać i tak decyzja należy do Państwa.[/FONT][/COLOR][/QUOTE] Może Barborek ? Młody, nie biały, waga się zgadza, kotolubny tylko nie wiem jaki ma stosunek do gołębi ?;) [quote name='Malgoska'][IMG]http://imageshack.us/a/img17/1763/dsc05886u.jpg[/IMG] przypominamy się z bazarkiem[/QUOTE] [quote name='krakowianka.fr']jasobie policytowalam i zapraszam cioteczki do Szeloslawnej po zakupy :)m[/QUOTE] Rewelacyjna ta modelka :lol: [quote name='missiaa']Czyli jednak nie szczeniak ? A może Barbórek by sie nadał?[/QUOTE] Tak, koniecznie trzeba podesłać Barborka (Barrego).
  19. Niestety nie mam zadnych odpowiedzi majlowych na ogloszenia Trufelki. :shake: Ale podobno Bartuś z Mokrego Noska znalazł dom ?
  20. Naprawdę czy tak jak do królikow ? A ogłoszenie moze być czy coś dodać ? Bart to Bartuś, ktory byl pod opieka Wojtusia ?
  21. [quote name='Paulina_mickey'][URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.418028741544604.118258.167703753243772&type=1[/URL] Zapraszam do oglądania Dinusi[/QUOTE] Ile fotek :lol: Tylko, nie wszyscy mają konto na fb a też pewnie chcieliby zobaczyć.
  22. [quote name='luka1']Zdjęcia na Fb są kopiowane z dogo a i link do Fb był tu kiedyś wklejany. Królik nie miał szczęścia, a Bastuś się nim troskliwie zajął. Nic złego/ Z kotami Bast tez nie moze mieszkać ? A z małym pieskiem ? Do dzieci jest ok ? Ciocia sharka kiedyś pisala, że tak. Pytam pod kątem ogłoszeń. Wyedytowalam ogloszenie Basta, dalam nowy tekst i dodałam fotek. http://tablica.pl/oferta/bast-idealny-pies-strozujacy-szuka-domu-IDPl6x.html Coś dodać ?
  23. Bast nadal mieszka w hoteliku razem z Bartusiem ?
  24. Byłaś Ciociu w odwiedzinach u Basta ?
×
×
  • Create New...