Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='paula_t']Wszystko poszło do missieek, wysłałam Jej też linki do ogłoszeń. Na swojego maila już nie robię, bo robię tyle pakietów, że dziennie przychodzi mi kilkadziesiąt odnowień z tych serwisów, na których nie ma aktywacji.[/QUOTE] Ja aktywuję zazwyczaj na swój i potem pilnuje i: edytuję, odswieżam, wznawiam ale nie robie takich duzych ilości.
  2. [quote name='mdk8']zrobiłam przelew dzisiaj rano na 20,- więc jutro będzie na koncie H.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy.:Rose::Rose::Rose: Jesli przelew był opatrzony nikiem z Dogo to Hotelik potwierdzi na wątku.:lol:
  3. [quote name='Agula99']A Kaja łikenduje się u Aliny, ponoć nieźle się bawią na juwenaliach ;)[/QUOTE] Super. :multi:
  4. [quote name='paula_t']Mam nadzieję, że tym razem ktoś Barry'ego wypatrzy! :)[/QUOTE] Ja też. paula, na kogo aktywowawałaś ogłoszenia ?
  5. Troszkę zmodyfikowalam pierwszy post. Wpisalam, że Barry został uratowany w dzień Sw.Barbary stąd najpierw nazywano go Barbórkiem. :lol: Justynko, czy Ty dalej jesteś gotowaz zrobić dla niego bazarek ? Malgoska następny robi na Sonię, a potem znow na Trufle (jej zadłuzenie jest o kilkaset zlotych większe od zadlużenia Barrego.)
  6. [quote name='Becia66']Tak, zmień na mnie. I namiary Terriego również na mnie bo te psiaki znam najlepiej. Dziewczyny obarczone pozostałymi więc im trochę ulżę w razie czego. Terremu nowy tekst muszę napisać i ruszamy z kopyta bo to nieprawdopodobne, żeby tak fantastyczny psiak tyle czasu zalegał w przytulisku.[/QUOTE] Namiary zmienione, fotki też. Niestety ze zrobionych przeze mnie ogloszeń dla Kaji zostaly już tylko 4: tablica na podkarpackie, alegratka, przygarnijzwierzaka i Jaroslawiak. Ale chyba ogłasza ja więcej osób ?
  7. [quote name='magdyska25']Gdy przychodzi mi na mail, że ogłoszenie wygaśnie- zaraz odświeżam. Spokojnie, już jestem w tym obeznana ;)[/QUOTE] magdyska, na jakich portalach Su ma mniej wiecej aktualne ogloszenia ?:lol: Nie chcialabym dublować.
  8. [quote name='barb']Dziękuję. Teraz trzeba aby przybyl tu Wojtuś bo tylko on może zmienić tytuł.[/QUOTE] Wojtusiu bardzo Cię prosimy o zmanę tytułu bo okazał się mylący dla osób, ktore zaglądają tu po raz pierwszy.:roll: Poza tym w poście nr 940 są linki do aktualnych ogłoszeń Trufelki. a w poście 946 link do albumu, może zechcesz je wkleić na początku watku? Podobnie jak informację, ze aktualne fotki suni (zasługa Iwkusi i iwoniam) są w poście 1017 i 1018.:lol:
  9. Dziewczyny pamiętacie o biszkoptowej suczce, ktorej wciąż szuka Pani z Jasła ? "Ma brązowe oczy, biszkoptową, beżową sierść, brzuszek ma biały, a czubek mordki czarny. Jest bardzo łagodna i towarzyska. Miała na sobie czerwoną obrożę i smycz, ale zaginęła 19 lutego, więc pewnie już ich nie ma. Bardzo charakterystyczne dla jej wyglądu niewielkie nadgryzienie lewego ucha... znalazcę proszę o kontakt pod nr 790-863-919" [IMG]http://images01.olx.pl/ui/17/21/26/1363645900_493101526_1-Zdjecia--Zaginela-suczka-husky.jpg[/IMG]
  10. [quote name='iwoniam']zapraszam do nas na bazarki - prośba choć o podrzucanie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241795-BARARzysko-jest-tu-wszystko-)-Trochę-cudów-Na-pokrycie-u-iwoniam-długów-Do-16-Maja?p=20839583#post20839583[/URL] i na poparzonę Harfe: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242023-Poparzenia-się-goją-ale-leczenie-pochłonęło-sporo-Na-Harfę-z-Harbutowic-do-18-maja/page2[/URL] dzięki, Iwonia[/QUOTE] Swietne bazary. Naprawdę warto zajrzeć :lol: [quote name='iwoniam']Bartuś, Busia i Krotka mają się świetnie w nowych domkach. Wesołe, Krotka już otwarta na właścicieli. Busia myszkuje w domu i na tarasie, jest kochana. Kropisia też ma się dobrze. i Reksio u Ani takze :)[/QUOTE] :lol::lol::lol: [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8730541543/"] [/URL]
  11. [quote name='obiezyswiat75']Najładniejszy zgłoszony :) Nie lubię tamtego forum za to, że ludzie się zgłaszają po psa, pada wiele propozycji a potem nikomu już nie chce się napisać - nieaktualne, mamy już psa czy coś w tym stylu.[/QUOTE] Niestety często tak tam jest. [quote name='Marta72']he,he..ja napisłam , podziękowałam, po czym psa mi nie wydano, bo jego opiekunka focha miała... i oceniła mnie jako zły/najgorszy domek ....:diabloti: he,he...i jako niezrównoważoną i niepewną osobę mnie pani psycholog domorosła oceniała:angryy::angryy::angryy: pies dalej siedzi koleny rok w hotelu i ludzie z dogo płacą, płaca ,płacą:shake::shake::shake:[/QUOTE] [quote name='obiezyswiat75']co? :crazyeye: myślałam, że już mnie nic nie zdziwi[/QUOTE] [quote name='Marta72']ale nie ma tego złego...mam Szczęsciarkę:):):) tamta sytuacja jednak mnie nauczyła, ze nie wszystko jest czarno/biale..[/QUOTE] Pamiętam tę historię...Ale nie ma tego złego. Dałaś super dom olkuskiej Szczęściarze i mam nadzieję że teraz obie jesteście szczęśliwe. :lol: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230114-Trufelka-z-Olkusza-szuka-DOMU-!!!-Szczęściara-ma-już-wspaniały-DS-[/URL]!
  12. [quote name='Marta72']jak dla mnie świetny!!!!!!!!!!!!!!! czytelniejszy!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] Dziękuję. Teraz trzeba aby przybyl tu Wojtuś bo tylko on może zmienić tytuł.
  13. [quote name='Marta72']witamy się niedzielnie Trufla do domu zmykaj :):):)!!!! dzień dobry[/QUOTE] Pomysł na zmianę tytulu wątku. [COLOR=#b22222]Trufelka z Olkusza wciąż szuka DOMU !!! Szczęściara, Kafirek, Zofia już w DS ![/COLOR] Marta zaakceptujesz taki tytuł ? I Ty Wojtusiu jako założyciel ?
  14. [quote name='iwoniam']nie ma sprawy, ja jej ewentualnie wszystko przygotuję, aby było gotowe, a na kilku portalach, w miarę czasu, zrobię ogłoszenia. DZIĘKI RAZ JESZCZE ZA POMOC ![/QUOTE] Gdybyś robila jakąś aktualizację przy pieskach to Barry ma nowy pakiet ogloszeń zrobiony przez paula_t.:lol:
  15. [quote name='Alojzyna']Suza to suczka z tych wątków [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238139-SUzanka-olkuszanka-pooperacyjna-w-DT-pod-Łodzią-pomóżcie-ja-od-maja-w-szpitalu![/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/195612-Su-przerażona-ruda-piękność-i-jej-dzieci-proszą-o-pomoc[/URL] teraz nie mam czasu, ale po południu ściągnę sobie jej zdjęcia z wątku i od nowa założę jej galerie na fb[/QUOTE] Dziekuję Alojzyno. Iwonko ja ogłoszeniowo na razie nie dam rady pomóc. Mam na kolejce aktualizację ogłoszeń Kaji z Boguchwały, nowe ogłoszenia dla Diego i Suzanki (co obiecałam bea100 na watku Suzy), a wciąz jeszcze nie moge dlugo przesiadywać przed komputerem. Jak wywiążę się ze zobowiązań to na pewno sie zgłoszę.
  16. [quote name='Alojzyna']nie wiem co się stało, rano album Suzy jeszcze był, bo kopiowałam link do niego, a teraz go nie ma :shake: najwidoczniej ktoś inny, kto ma dostęp do konta, usunął ten album, bo ja tego nie zrobiłam.[/QUOTE] Dlaczego ? bea100, idąc do szpitala prosiła o opiekę nad Suzką (chociaż wirtualną ) I co teraz ? :shake: Da się coś z tym zrobić Cioteczko ? :modla:
  17. [quote name='Marta72']dzień dobry :) pokazujemy naszego psiaka:)[/QUOTE] [quote name='ewa gonzales']Sciskam mocno za Barysia Barego:iloveyou::thumbs:pozdrawiam ogromnie calunia ekipe[/QUOTE] Witam Ciocie odwiedzające wirtualnie Barrego i zyczę miłej niedzieli :lol:
  18. Link do Suzy u mnie nie działa. Wyświetla mi się na fb taki komunikat : "Zawartość chwilowo niedostępna Nie można wyświetlić żądanej strony. Może ona być chwilowo niedostępna, wybrany link może nie działać lub możesz nie mieć uprawnień do wyświetlania tej strony. Wróć do strony głównej" Czy Suza to dawna Su obecnie Suzanka pod opieką bea100 ?
  19. Zaprezentowałam Barrego na tym wątku :lol: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243320-Dam-DS-psu-który-akceptuje-koty-okolice-Warszawy[/url]
  20. [quote name='Panna Marple'][URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8516284989/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8094/8516284989_2c5f350677_z.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Bardzo sympatyczny piesek :lol:
  21. [quote name='Panna Marple']Dobra, przyznam się... Możecie mi zazdrościć: Reksio/Romcio jest już MÓJ!!! To pies idealny i nikomu go nie oddam. A do anioła to raczej mi daleko:evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Malgoska']ojej jak cudnie :)[/QUOTE] Który to piesio ? Wstyd się przyznać ale ja już nie ogarniam wszystkich podopiecznych Iwoniam :oops:
  22. [quote name='Marta72']Małosia to Ty szykuj miejsce bo moj kartonik:evil_lol: tez do Ciebie poleci we wtorek na Truflę:eviltong:[/QUOTE] [quote name='Malgoska']wow :)................[/QUOTE] Malgoska, dasz radę ? Kolejny bazar na Sonię. potem znow Trufla. Szykuje Ci się bazarkowy maraton.
  23. [quote name='Marta72']trzymam mocno, bardzo mocno:):):) dobrego wieczoru:)[/QUOTE] Tobie rownież tego życzę i wszystkim Ciociom z wątku Barrego (Barbórka). :lol:
  24. Od czasu wyrożnienia Barry figuruje na pierwszej stronie na Krakusiku [url]http://www.krakusik.pl/[/url] Trzymajcie kciuki żeby wpadl komuś w oko :kciuki:
  25. [quote name='Malgoska']329,00 zł ;) myslałam, że będzie gorzej.... zawsze to 1 miesiąc spłacony przerażona Sylwia naszykowała już 3 nowe siaty fantów :crazyeye: :crazyeye::crazyeye: jade po to jutro, jeszcze mam gdzie składować.....:-o Dziękujemy Sylwia :)[/QUOTE] Bazar kończysz jutro - to może jeszcze coś sie sprzeda ? :modla::modla::modla: Każda złotówka się liczy. Pani Sylwia jest nieoceniona :Rose::Rose::Rose: [quote name='hotelamok']Za kwiecien jeszcze nie wypisywalam rachunkow to nie wiem ale przegladne konto i dam znac. Tylko na wczorajsza wplate popatrzylam bo widzialam tu na dogo ze Sharka wplacila to chcialam potwierdzic[/QUOTE] Nie wiem czy mdk8, która prosiła o numer konta dla Trufli, zrobila jakąś wpłatę ? Nie napisała na wątku i Hotel też nie potwierdził.
×
×
  • Create New...