Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. Też pamiętam. Ogłoszenia odnawiam ale nie piszę o tym na wątku za każdym razem. :roll: Na wekendzie postaram sie dodać do ogłoszeń najnowsze foty Basta.:lol:
  2. [quote name='ajlii']Suzka miewa się dobrze :) Ostatnio znów miała dobry czas do pracy, chwilowo znów zastój. Za to ładnie je i lubi "polować" na przysmaki. Zakupiłam Jej obrożę przeciwkleszczową.[/QUOTE] ajlii, mialas jakieś telefony w sprawie Suzki ?
  3. [quote name='annika']Tu jest wątek na którym jest oferowana (darmowa) pomoc w ogłaszaniu ; [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243396-Ogłoszenia?p=20858649#top[/URL] wstawiłam tam : [B]MRÓWKĘ, MARLONA, SMAJLI, IWA[/B] (od missiaa), one już maja ogłoszenia. Można wstawiać następne![/QUOTE] Ikusiu zarezerwowałam tam pakiecik dla Fiorda. Tylko podeslij zdjęcia i tekst.
  4. [quote name='magdyska25']pv wysłane :)[/QUOTE] pieniążki przelane :lol:
  5. [quote name='iwoniam']Mama Tuni przegrała dziś nierówną walkę z wielkim guzem. :/ brak słów. Serce mam rozdarte, złamane... Jestem tym kompletnie zmiażdżona........ Moja Mama Tuni............[/QUOTE] :-(:-(:-(:-(
  6. magdyska, jeśli podeślesz mi na PW numer konta to wyślę pieniążki na wyrożnienie na tydzień na tablicy ogloszenia Suzanki.:lol: Może wyrożnienie będzie skuteczniejsze niz robienie nowych ogloszeń ?:lol:
  7. Barry - ogłoszenie z fotkami z dogtrekkingu :lol: [url]http://tablica.pl/oferta/jestem-barry-i-czekam-wlasnie-na-ciebie-ID2SJOp.html#e88004e375[/url]
  8. [URL="http://tablica.pl/oferta/jestem-barry-i-czekam-wlasnie-na-ciebie-ID2SJOp.html#e88004e375"] http://tablica.pl/oferta/jestem-barry-i-czekam-wlasnie-na-ciebie-ID2SJOp.html#e88004e375[/URL] Ogłoszenie Barrego z fotkami ze spaceru z Ela i Martą :lol:
  9. [quote name='barb']Wyedytowałam ale ogłoszenie trafilo do sprawdzenia przez administratora... Zeby tylko nie usunęli po edycji tak jak poprzednie...[/QUOTE] Uff... nie usunęli.:lol: Teraz może być ? :lol: Czy jeszcze coś zmienić ? :lol: i jeszcze jedno ogłoszonko [URL]http://zwierzeta.anonse.pl/malopolskie/iwanowice-wloscianskie/psy,594/grzeczna-suczka-szuka-spokojnego-domu,5949891.html[/URL]
  10. [quote name='Marta72']Barb tekst bardzo dobry moze tylko dodać, ze i w rodzinie Trufelka sie znajdzie...,bo tak to ciut mozemy sugerować,że tylko to sunia dla samotnych.. buzki dla Trufli!!![/QUOTE] [quote name='barb']Dobrze jakoś to przerobię.[/QUOTE] [quote name='Avaloth']I osobiście zmieniłabym 'starszej' osoby na cierpliwej, czy spokojnej osoby. Nie mam zbyt dobrych doświadczeń z połączeniem starsza pani + lękliwy pies, często właśnie ludzie młodzi/w średnim wieku lepiej sprawdzają się nie opiekunów takich psów, są bardziej otwarci na rady i próbują z takimi psami pracować, a nie na siłę je przytulać...[/QUOTE] Wyedytowałam ale ogłoszenie trafilo do sprawdzenia przez administratora... [quote name='inka33']Przyłażę z :kciuki:...ami.[/QUOTE] Zeby tylko nie usunęli po edycji tak jak poprzednie...
  11. [quote name='missiaa'][B]To ja zrobię małą poprawkę w naszych psiakach, bo Oliś ma dom od jakiegoś czasu, a domu szuka Olin o podobnym imieniu. Mola również już w nowym domu:[/B][B] AKTUALIACJA, 2013.05.14:[/B] [B]KOTY Iwoniam[/B] [B]Bartuś[/B] - KOCUREK - MA DOM W KRAKOWIE !!! [B]Busia[/B] - KOTKA - MA DOM W KRAKOWIE !!! [B]KROTKA[/B] BIAŁO-CZARNA KOTKA - MA DOM W KRAKOWIE !!!!! KOCUREK - [B]LAMI[/B] - MA DOM W DĄBROWIE GÓRNICZEJ ! [B]MIMI[/B] - KOTKA - MA DOM W KRAKOWIE!! [B]LUSIA I MISIA[/B] - MAJĄ DOM W KRAKOWIE!! [B]MOTYLKA I KSIĘŻNICZKA[/B] - MAJĄ DOM KOŁO PROSZOWIC ! [B]NALIA[/B] - MA DOM W KRAKOWIE TRIA - SZUKA DOMU MIŁA - SZUKA DOMU [B]Aktualizacja Olkuszaki[/B] missieek: Lala - MA DOM! Berga - MA DOM W KRAKOWIE ! Leon - MA DOM W KRAKOWIE ! Gruszka - ogłasza Justynka Lipicka Raszko - ogłasza Ziutka Runa - ogłasza? Sarbinka, Selinka i Sawcia - ogłasza Justynka Lipicka odnowic Lima - Bukowno/missieek - ogłasza missiaa/missieek i karolciasz28 Sterka - MA DOM! i szczeniaki ogłasza krakowianka.fr - Bohun - MA DOM! - Bibis - Bieluch MA DOM! - Brioszka MA DOM! - Baja MA DOM! Oraz - Fermis - Merfiś - MA DOM! - Nutka - MA DOM! - Agusia - pakiet Ikusia 2 (bazarek u Yanne) -Oliś -MA DOM! - Olin - pakiet Ikusia 2 (bazarek u Yanne) - 3majcie kciuki (potencjalny dom Bochnia)?? - Mola - MA DOM! Fili - MA DOM! Barborek – oglasza Justyna Lipicka oraz Pakiet od mag602 Mikołaj - MA DOM! Alma2 = Anda - ONkowata - - MA DOM! Rysiu - MA DOM! Gipsy ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL] Poli/Pola (O) - MA DOM! Mrówka- bez ogłoszeń Smajli- bez ogłoszeń Snoopy- będzie ogłaszany przez Juldan i halszka Prążka Misiek [B]iwoniam - watek:[/B] [B]Neronek[/B] - MA DOM STAŁY U MNIE Erys NIEWIDOMY - ogłasza Sayumi - MA DOM W KRAKOWIE ! Colia - MA DOM W TRZEBINI ! SZCZENIETA COLII: - Latinka(bezowa)- chora - za TM [*] - Kawuś (puszysty) – chory - zaTM [*] - Kermiś (dwukolorowy) - chory - za TM [*] - OLIFKA - MA DOM W KSIĄŻU WIELKIM ! [B]Mama Tuni - zostaje u iwoniam[/B] [B]Sabisia - zostaje u iwoniam[/B] [B]Borni[/B] -ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL] [U]& JL[/U] Kropka-Kropisia - MA DOM W KRAKOWIE ! BRONIA - PORZUCONA PRZEZ WŁAŚCICIELKĘ - ? Brenda - Pakiet ogłoszeń oraz Justynka Lipicka - MA DOM W NOWYM TARGU ! [B]Zika[/B] - ogłasza Justynka Lipicka [B]Reksio[/B](O?) - MA WSPANIAŁY DOM W KRAKOWIE ! Fetinka(wróciła z adopcji) – MA DOM W TRZEMEŚNI ! Jeżynka - MA DOM! Jagoda- za TM [*] ROŻEK - MA DOM W OKOLICACH BYDGOSZCZY ! [B]Harfa - poparzona - pod opieką iwoniam - WRÓCIŁA DO HARBUTOWIC[/B] [B]Mróffka - pod opieką iwoniam - [/B]MA DOM W KRAKOWIE ! [B]stowarzyszenie INNI:[/B] Maszka - MA DOM W KRAKOWIE ! [B]Pieski z Zalesia Golczowskiego:[/B] Łącznie 18psow (3 w DT, reszta szuka domu – ogłasza krakowianka & Justyna Lipicka tu: 8 PSÓW - SZCZENIAKI =stow. [B]INNI[/B] i KTOZ - MAJĄ DOMY !!! 6 psów (sunie i pieski) - hotelik - MAJĄ DOMY !!! POZA DWÓJKĄ JESZCZE W HOTELU W WĘGRZCACH W. 2 suczki - Angelika(missieek) ma je na hotelu (będzie je mieć - jadą na sterylizację) = same dziewczynki. nowe domy! 2 sunie u Agnieszki P (z poza dogo) oglasza kr.fr [B]BDT/Ikusia:[/B] Fiord - ogłasza Ikusia iJustynka Lipicka oraz pakiet ogloszen (u Javeny) Mufka(H) (szczenie) - MA DOM W WIETRZYCHOWICACH ! [B]BDT/Till[/B]: Bruno (mix bokser/AST) -ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL] odnowione Diego(8-10 lat) - ogłasza barb, Sayumi i [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL] odnowione Zuzia - MA DOM! Remis - oglasza Justyna Lipicka Onka(potluczona lapa, O?) – oglasza JL [B]BDT /IwoP + Iwoniam:[/B] Wera - ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL] & Jacek C (z poza dogo) Lalala - ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.f[/URL][U]r[/U] & Jacek C (z poza dogo) [B]BDT/masza44[/B] - Herkules(ik) – MA DOM! -Bejbi(sia) = MA DOM! - Malinka - MA DOM! [B]AMOK/ PDT:[/B] Soniak - oglasza pakiet ogloszen = grazia68 –Pakiet od mag602-bazarek natie III 2013+ IWONIAM Trufelka - oglasza grazia68 oraz Justyna Lipicka [B]B(?)DT Ajlii:[/B] Karo -watek: oglasza Justyna Lipicka, bea100 [B]Inne:[/B] Myszka(Pani Anna) - na wsi/ ogrodki dzialkowe – oglasza krakowianka.fr Kenya – MA DOM W KRAKOWIE ! POZOSTAŁE SZCZENIACZKI : JENNY - czeka na dom w podkrakowskm hoteliku JILL - czeka na dom w podkrakowskm hoteliku JIMMY - czeka na dom w podkrakowskm hoteliku JOE - czeka na dom w podkrakowskm hoteliku J... I ICH MAMA - czekają na dom w podkrakowskm hoteliku - OGŁASZANE - IWONIAM, KRAKOWIANKA.FR I JUSTYNA LIPICKA MARLEY - czeka na dom w podkrakowskm hoteliku FISTASZEK I FIZIA - IWONIAM, KRAKOWIANKA.FR I JUSTYNA LIPICKA NUKA3 - czeka na dom w podkrakowskm hoteliku DROPSIK - czeka na dom w podkrakowskm hoteliku TINA - czeka na dom w podkrakowskm hoteliku KUBUŚ - czeka na dom w podkrakowskm hoteliku [B]oraz watki:[/B] Harbutowice-post: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234052-Szukamy-domow?p=20637694#post20637694"]#427[/URL] Krakow/Malopolska- post:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/#post20423573"]#2146[/URL] GERANIA - GARDENIA - czeka na dom w krakowskich schronisku RYCHU - czeka na dom w krakowskich schronisku GROSZEK - czeka na dom w krakowskich schronisku[/QUOTE] przypominam bo przy tej aktualizacji też umknęło...Linki w poście Nr 3 watku Barbórka. [quote name='barb']iwoniam - odnośnie ostatniej aktualizacji pieskow : [B]Barborek[/B] - ogłoszony również przez barb i paula_t [B]Trufla [/B]- ogłoszona również przez barb pisalam o tym kilka postow cześniej ale umknęlo w natloku informacji.[/QUOTE]
  12. [quote name='barb']Postaram się jak najszybciej zaktualizować drugi post. :lol:[/QUOTE] Zrobione. :lol: Przypominam, że nadal poszukiwana jest osoba chętna do dalszego prowadzenia wątku. :lol:
  13. [quote name='Marta72']Barb tekst bardzo dobry moze tylko dodać, ze i w rodzinie Trufelka sie znajdzie...,bo tak to ciut mozemy sugerować,że tylko to sunia dla samotnych.. buzki dla Trufli!!![/QUOTE] Dobrze jakoś to przerobię.
  14. Jeszcze raz zrobiłam tablicę Trufelce. Zmienilam tekst i dałam nowe zdjęcia. Może nie usuną ? Może ktoś ma jakieś pomysły co do treści ? [url]http://tablica.pl/oferta/daj-mi-dom-odwdziecze-sie-calym-psim-serduszkiem-ID2S183.html[/url]
  15. iwoniam - odnośnie ostatniej aktualizacji pieskow : [B]Barborek[/B] - ogłoszony również przez barb i paula_t [B]Trufla [/B] - ogłoszona również przez barb pisalam o tym kilka postow cześniej ale umknęlo w natloku informacji.
  16. Postaram się jak najszybciej zaktualizować drugi post. :lol:
  17. [quote name='barb']:lol: Niestety założycielka chce szorściaka ale wyłącznie szczeniaka. :shake:[/QUOTE] [quote name='obiezyswiat75']no trudno....[/QUOTE] Pomylilam watki, bo wstawialam go już na kilka :oops: Na tym chodzi o psa lubiącego koty więc może jeszcze mieć szanse :lol:
  18. [quote name='amacariel']dobry wieczór Barry :)[/QUOTE] :lol: [quote name='MALWA']To trzymam kciukasy, moze Barremu się poszczęści.[/QUOTE] Niestety założycielka chce szorściaka ale wyłącznie szczeniaka. :shake:
  19. [quote name='Psia Szkoła']Mamy zgodę na użyczenie wizerunku :)[/QUOTE] Dziekuję :lol: Dopiero dziś wstawialam nowe fotki do ogłoszeń ale w wolnej chwili postaram sie dodać te z zawodów. :lol:
  20. [quote name='Marta72']pieknie:) jeśli Barus przeszedł szkolenie, moze warto o tym wspomieć w ogłoszeniach:) alez się nasz chłopak prezentuje!!!! Cudny!!![/QUOTE] [quote name='Psia Szkoła']Zaraz pozmniejszam fotki i pozamieszczam jeszcze raz :) Zdjęcia można wykorzystać, bo mamy podpisaną zgodę uczestników oraz autorki zdjęć :) Barry nie był na szkoleniu, uczestniczył jedynie w zawodach i spisał się rewelacyjnie :)[/QUOTE] [quote name='Marta72']to tez fajna informacja:) uspołeczniony nasz chłopaczek:)[/QUOTE] W niektorych moich ogłoszeniach jest informacja o udziale Barrego w zawodach. :lol: Widzę, zdjęcia już zmniejszone :lol: Naprawdę, dziewczyny nie będą mialy nic przeciwko upowszechnianiu ich wizerunku (uzycia fotek w ogłoszeniach) ?
  21. Piękne zdjęcia. Tylko chyba trochę za duże.Ja dałam foty Barrego w nieprzepisowej wielkości w trzecim poście i znikły. :shake: Zaraz je sobie zapiszę. Czy mozna wykorzystać w ogłoszeniach ? Ale musialaby sie zgodzić Ela i Marta. Albo jakoś przytnę....
  22. [quote name='Psia Szkoła']Ela i Marta są znajomymi Psiej Szkoły i nie są na dogo :) tak, jak i pozostali nasi sponsorzy :D[/QUOTE] A można zapytać skąd Psia szkoła dowiedziała się o Barrym ?
  23. [quote name='Justyna Lipicka']widziałam że ktoś zaoferował się tu na wątku zrobić mu bazarek z fantów Marty:) Ja po ostatnich moich wklejaniach potwierdzeń wolę nie robić tego drugi raz...[/QUOTE] [quote name='Marta72']Justynko nie rozumie o czym piszesz, mozesz wyjaśnic?[/QUOTE] [quote name='Marta72']Barb pytam JUstynke o ten wpis...tu chyba chodzi o bazarek a nie ogłoszenia;)[/QUOTE] Przepraszam. Pokręcilam. [quote name='zozola77']Barry to skrót od Barbórka ;) jutro wpłacę obiecany grosz dla psiaka na konto missieek[/QUOTE] :lol: [quote name='Psia Szkoła']I my meldujemy się na wątku Barrego Barbórka :) Ogłosiłyśmy Barrego na naszym fanpejdżu na fb na Psiej Szkole i stąd zakup karmy przez Elę i Martę, o którym piszecie. Będziemy dla chłopaka szukać nadal sponsora.[/QUOTE] [quote name='Marta72']bardzo dziekujemy:multi:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] Dziękujemy :Rose::Rose::Rose:. Ela i Marta są spoza dogo ?
  24. [quote name='Marta72']Justynko nie rozumie o czym piszesz, mozesz wyjaśnic?[/QUOTE] O ogloszeniach.:lol: Na czyj mail są robione. :lol:
×
×
  • Create New...