-
Posts
9854 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunia2000
-
[quote name='Koperek']Ta pierwsza fota to moja jeszcze ze starego schroniska, jak widać, a na te z [U]DOMU [/U](nie napiszę nowego domu, bo tak długo przesiedziała za kratami, że chyba nie pamięta żadnego) napatrzeć się nie mogę... Chyba wszyscy, co znali Herę osobiście są także pod wrażeniem.[/QUOTE] Na tym drugim zdjęciu z domu Hera wygląda jakby mówiła "dziękuje"-takie moje skojarzenie:)
-
[quote name='Gamba']Bo dzieciak jeszcze,nadrobi :) Lepszego tymczasu nie mogła znaleźć,[B]Janusz człowiek zakochany w dogach po same uszy[/B].[/QUOTE] Widać na załączonym obrazku:) Niech się wiedzie maluszce:)
-
Przy reszcie tych psów wygląda jak wymoczek spirytusowy, ale i tak zdjęcie cudne:)
-
Jak kiedys była w izo to podobnie się zachowywała:( Nie lubi zostawać sama, widać to dobitnie-jak dla mnie to dla niej starsza osoba lub niepracująca, która mogłaby ją wszędzie zabierać:)
-
Jak dają to trzeba brać:) Mogę ją wziąć na miejsce Hery, ale tylko spacerowo i ogłoszeniowo:( Cookie kiedyś nagminnie ogłaszaliśmy z Tomkiem, nawet miała wyróżnione ogłoszenia na portalach i nic, nawet jednego telefonu:( Może tym razem ktoś ją wypatrzy?
-
[quote name='Basia1244'][B][I]Boks nr: [/I][/B][B]13[/B] [B][I]Nr schroniskowy: [/I][/B][B]1843/11[/B] [B][I]Nr na szyi: [/I][/B][B]1336[/B] [B][I]W schronisku od: [/I][/B][B]14.10.2011[/B] [B][I]Imię: [/I][/B][B]Mika[/B] [B][I]Wiek: [/I][/B][B]7 lat[/B] [B][I]Opis:[/I]ruda, średnia, gładkowłosa suczka oddana po śmierci właściciela, nie dogaduje się z koleżankami na boksie, agresywna, natomiast do ludzi bardzo w porządku, sympatyczna[/B] [B][I][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/8538/73407300.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/1071/97191454.jpg[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/2181/dsc0500j.jpg[/IMG] [/I][COLOR=red]Niestety jest problem z tą sunią, nie udało jej się wczoraj przenieśc na budy i w efekcie pogryzła Cockie i Nutkę, Cockie wylądowała na szyciu :( jest bardzo agresywna do innych suk :( Do ludzi w porządku. [/COLOR][/B][/QUOTE] Czyżby nam się dostała druga Hera? Charakterek i gabaryty te same:)
-
Cookie wojowała aż w końcu ją dopadła silniejsza:( Mam nadzieje, że cholera już przeniesiona?! A Cookie oprócz swojej cholerności (czasami) do suk to fajna psina. Przynajmniej trochę odżyje w izolatce:)
-
Dobrze zrozumiałam-Nutka pogryzła Cookie?
-
[quote name='bros']cichutenko wierzę ze nowi właściciele Rariego dadzą zaprosić się tutaj na wątek :) ja jestem jeszcze oszołomiona :) adopcja wprost ze schroniska - bez mojego udzialu - :)[/QUOTE] Skoro Rarytek znalazł dom, to cioteczka bros może się zająć kolegą Rarytka:) Taki czarnulek szpicowaty od niego z boksu:)
-
[quote name='Basia1244']Dla tych, co kibicowali Nuce zdjęcia z domu:) [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/9695/spacer4.jpg[/IMG] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/7195/spacer8.jpg[/IMG] [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/874/spacer2t.jpg[/IMG] Jakość kiepska, bo komórką robione, ale widać, że pies szczęśliwy.[/QUOTE] O widzę na zdjęciach "moje" wały-pewnie kiedyś spotkam czarnulkę:) To już któryś psiak schroniskowy spacerujący po moim terenie:)
-
Staruszka Balbinka została dziś uspiona:( Miała bardzo złe wyniki, wysiadła watroba i nerki, babulińcia nie miała szans:(
-
Staruszka Balbinka została dziś uspiona:( Zrobione jej badania, bardzo złe wyniki, eutanazja była najlepszym wyjściem:(
-
[quote name='fochu']Hercia w domku :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/42/mg5439.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/2907/mg5439.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/511/mg5431.jpg/][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/7730/mg5431.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Mój pulpecik kochany:*:) Porównajcie to z pierwszym jej zdjęciem na wątku: [QUOTE][IMG]http://i37.tinypic.com/6dv28k.jpg[/IMG][/QUOTE]
-
Wrocławskie-stare-duże-zapomniane Misie!!!
sunia2000 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
Zosiu jak byłam w nd to widziałam, że w 64 i 68 są nowe psy, mam je spisane, tylko nie mam zdjęć, może uda ci się zrobić jakieś przez kraty?:) -
Toficzku wszyscy o Tobie zapomnieli, łącznie ze mną-przepraszam! Postaram się zrewanżować:)
-
Miśku ciocia lewitka chyba o Tobie zapomniała:( To przynajmniej ja cię hopsne!
-
Dla Viki TYLKO dom z ogrodem! Biedna trochę już doszła do siebie, ale obawiam się, że w ruchu ulicznym nie dałaby rady i spacery byłyby męczarnią i dla niej i dla właściciela. W gre wchodzi tylko dom z ogrodem, gdzie miałby ciszę i spokój....gdzie znaleźć taki dom? A co do małych jędz, to doświadczenie mnie nauczyło, że taki 4 kilo psiak to większy potwór niż 40 kilowy:)
-
Vikunia nie ma alegro, kiedyś miała wydarzenie na fb ale po nietrafionym "przyszłym właścicielu" juz nowego nie robiłam, może warto spróbować drugi raz?:) Vikunia ma się dobrze, nie mam czasu wpaść w odwiedziny, mam tylko kontakt telefoniczny, ale na szczęście nic złego się nie dzieje. Nadal z sukami jest na "-", z psami +/-, zależy od psa czy ulega jej czy nie. Niestety ze względu na jej charakterek nie może mieszkać w domu, tylko w kojcu. Kojec zabezpieczony od wiatru, dobra, ocieplona buda, ale zawsze to kojec:( Byłoby cudownie gdyby znalazła dom przed zimą!:)
-
Paweł był przy jej adopcji-stwierdził, że fajni ludzie ją adoptowali, więc myśle, że to jej ostatnia przystań:)
-
Dziękuje!:) A tymczasem ja zrobiłam jej kilka ogłoszeń-od przybytku głowa nie boli:) [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/79227/Konala-nadziana-na-drut..cudem-uratowana/[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,41948,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosZG9sbm+2bLFza2llLCwscDAuaHRtbA==.html[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Viki[/url], [url]http://www.psy.pl/adopcje/art10473,viki.html[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Konala-nadziana-na-druty-id30309.html[/url] [url]http://petsy.pl/ogloszenia/3/1/34/19878.html[/url] [url]http://www.pineska.pl/?controlCode=cd9317bcbc027a7529a85250e78a24a0&id=99457&do=confirm[/url] [url]http://sloniu.pl//191/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/19564-Konala_nadziana_na_druty_.html[/url] [url]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/32023/[/url] [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/nadziana-na-druty-cudem-przezyla/39176[/url]
-
Kudłaty olbrzym Master - czy ktoś go jeszcze pokocha?
sunia2000 replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
Podrzuce i przy okazji zaprosze na bazarek wrocławskiej Vikuni:[url]http://www.dogomania.pl/threads/216982-Psio-ciuszkowy-dla-Viki-i-Czara-do-7.11.2011-do-godz.-20.00[/url] -
Mika ma własny dom - watek do zamknięcia!
sunia2000 replied to Basia1244's topic in Już w nowym domu
Podrzuce i przy okazji zaprosze na bazarek wrocławskiej Vikuni:[url]http://www.dogomania.pl/threads/216982-Psio-ciuszkowy-dla-Viki-i-Czara-do-7.11.2011-do-godz.-20.00[/url] -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
sunia2000 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek wrocławskiej Vikuni:[url]http://www.dogomania.pl/threads/216982-Psio-ciuszkowy-dla-Viki-i-Czara-do-7.11.2011-do-godz.-20.00?p=17907885#post17907885[/url]