Jump to content
Dogomania

sunia2000

Members
  • Posts

    9854
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by sunia2000

  1. Zapraszam serdecznie na bazarek dla dwóch dolnośląskich bid:[url]http://www.dogomania.pl/threads/216982-Psio-ciuszkowy-dla-Viki-i-Czara-do-7.11.2011-do-godz.-20.00/page5#top[/url]
  2. Zapraszam serdecznie na bazarek dla dwóch dolnośląskich bid:[URL]http://www.dogomania.pl/threads/216982-Psio-ciuszkowy-dla-Viki-i-Czara-do-7.11.2011-do-godz.-20.00/page5#top[/URL]
  3. Zapraszam serdecznie na bazarek dla dwóch dolnośląskich bid:[url]http://www.dogomania.pl/threads/216982-Psio-ciuszkowy-dla-Viki-i-Czara-do-7.11.2011-do-godz.-20.00/page5#top[/url]
  4. Zapraszam serdecznie na bazarek dla dwóch dolnośląskich bid:[URL]http://www.dogomania.pl/threads/216982-Psio-ciuszkowy-dla-Viki-i-Czara-do-7.11.2011-do-godz.-20.00/page5#top[/URL]
  5. Zapraszam serdecznie na bazarek dla dwóch dolnośląskich bid:[url]http://www.dogomania.pl/threads/216982-Psio-ciuszkowy-dla-Viki-i-Czara-do-7.11.2011-do-godz.-20.00/page5#top[/url]
  6. Kolejna zguba:(:[url]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-zgubiono-znaleziono-Zaginal-pies-o-umaszczeniu-lisa-W0QQAdIdZ328053100[/url] Co niektórzy może pamiętają Rudą która siedziała z Herą w boksie, bardzo podobna, opis i czas adopcji się zgadza:(
  7. [quote name='olalolaa']Ja też sobie zapiszę, może jakieś ogłoszenia w wolnym czasie porobię. Podobna sytuację jak u Jumpera mieliśmy z Diego w Częstochowie, łapka też została taka bezwładna i nic nie da się zrobić :( [B]Śnieżek przesłodki, zakochałam się[/B]:loveu:[/QUOTE] To brać go i się nie zastanawiać:)
  8. To, że psy uciekają od nowych właścicieli to jeszcze jestem w stanie zrozumiec, ale żeby schronisko nie upilnowało:shake: Nie mam spisanego psa o tych nr, a dziś aktualizowałam wszystkie duże psy, więc chyba nawiał z kwarantanny lub z izolatki
  9. [quote name='Basia1244']O Śnieżek doczekał się wątku. I ten czarny bidulek też - czarny - kochański i grzeczny, Śnieżek puśkowaty :) A ze Śnieżkiem - ekhm - jak się uprze, to jak Puska - zębów uzyje - ostatnio uparł się, że z Martą nie wraca do izolatki i chciał dziabac, musiałam mu kurtke narzucić i zanieśc ręcznie, bo nie miałam czasu na cezarowanie.[/QUOTE] Fakt, nie lubi wracać do kojca, dlatego ja biorę go na ręce wkładając go do środka:)
  10. Zapraszam do małych trójłapków:[url]http://www.dogomania.pl/threads/217330-Starsze-wroc%C5%82awskie-TR%C3%93J%C5%81APKI-szukaj%C4%85-ostoi!!!?p=17951450#post17951450[/url]
  11. Zapraszam do małych trójłapków:[url]http://www.dogomania.pl/threads/217330-Starsze-wroc%C5%82awskie-TR%C3%93J%C5%81APKI-szukaj%C4%85-ostoi!!!?p=17951450#post17951450[/url]
  12. Zapraszam do małych trójłapków:[url]http://www.dogomania.pl/threads/217330-Starsze-wroc%C5%82awskie-TR%C3%93J%C5%81APKI-szukaj%C4%85-ostoi!!!?p=17951450#post17951450[/url]
  13. Zapraszam do małych trójłapków:[url]http://www.dogomania.pl/threads/217330-Starsze-wroc%C5%82awskie-TR%C3%93J%C5%81APKI-szukaj%C4%85-ostoi!!!?p=17951450#post17951450[/url]
  14. Zapraszam do małych trójłapków:[url]http://www.dogomania.pl/threads/217330-Starsze-wroc%C5%82awskie-TR%C3%93J%C5%81APKI-szukaj%C4%85-ostoi!!!?p=17951450#post17951450[/url]
  15. Obecnie w schronisku znajdują się dwa psiaki z uszkodzonymi, niesprawnymi łapkami. Są to starsze psy, które po wyjściu z izolatki nie mają szans w boksie ogólnym, a z racji swego wieku i kalectwa nie mają też widoku na adopcje. Mogą znaleźć dom tylko dzięki nam! [B] Jumper[/B] 10 lat, znaleziony przez ludzi i przywieziony do schroniska, najprawdopodobniej ofiara wypadku samochodowego, był cały poobijamy z licznymi ranami. Obecnie rany się zagoiły, pozostała jednak niesprawna przednia łapka, która zwisa mu bezwładnie. Lekarz schroniskowy stwierdził, że ma uszkodzone ścięgna, więzadła i ta łapka tak mu już zostanie, ale może dobrze by było go zdiagnozować u innego lekarza. Psiak jest wspaniały, nic nie robi sobie z tego, że ma tylko sprawne 3 łapki, biega na nich jak szalony, morda wiecznie uśmiechnięta, pozytywnie nastawiony do innych psów, a zwłaszcza do suczek:) Jumper przebywa w dt, jest już po konsultacjach u innego lekarza a także po rehabilitacji. Wszystko w skrócie jest opisane w poście 197:) [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/1.jpg[/IMG] [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/5.jpg[/IMG] [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/6.jpg[/IMG] [B]Śnieżek[/B] 12 lat, znaleziony przy torowisku, mały, biało-beżowy kudłaty psiaczek. Lekarz powiedział mi, że pies oprócz świeżych ran ma także stare złamanie w miejscu którego wytworzył się staw rzekomy i jest to już w takim stanie, że nic z tym nie można zrobić. Psiaka też można by było wziąć na konsultację do innego lekarza, tylko skąd na to pieniądze:( Psiak niezwykle pozytywny:) Podobnie jak Jumper świetnie daje sobie rade bez tej łapki, biega, skacze. Na każdym kroku łasi się do człowieka. Taki przytulak z niego, w sam raz na podusie i do głaskania:) Śnieżek nadal tkwi w schronisku:( [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/_MG_5394.jpg[/IMG] [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/_MG_5399.jpg[/IMG] [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/_MG_5400.jpg[/IMG]
  16. 10 letni husky po roku pobytu w schronie adoptowany!:) i jego niedobry kolega z boksu też:)
  17. Te dwie pozostałe to faktycznie robota wolontariuszy. Dziś był spokój, p.Bożena miała do pomocy mnie i właścicielke Hery, innych odsyłała. Prawie na każdym kojcu jest inf "NIE WYPROWADZAĆ", jeśli będzie tak cały czas to powinno być ok:)
  18. [quote name='Zosia123'][B][COLOR=red]Dane uzupełnię[/COLOR][I] Boks nr: [/I]71[/B] [B][I]Nr schroniskowy: [/I][/B] [B][I]Nr na szyi: [/I][/B]1948 [B][I]W schronisku od: [/I][/B] [B][I]Imię: ...[/I][/B] [B][I]Wiek: [/I][/B] [B][I]Opis: [/I][/B][I]Owczarek niemiecki, rudy. Okropnie zdenerwowany, szczeka i chce koniecznie wyjść z klatki i odnaleźć swojego pana... :( Nie jest agresywny, jest tylko okropnie zdenerwowany tym, że się zgubił... :( [IMG]http://i41.tinypic.com/2je7cxf.jpg[/IMG] [/I][B][COLOR=red][IMG]http://i39.tinypic.com/4rqre9.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/4hf778.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/25pr0oi.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/a2j9k.jpg[/IMG] [/COLOR][/B][/QUOTE] Adoptowany:)
  19. [quote name='Zosia123'][B][COLOR=red]Dane uzupełnię[/COLOR][I] Boks nr: [/I]68[/B] [B][I]Nr schroniskowy: [/I][/B] [B][I]Nr na szyi: [/I][/B] [B][I]W schronisku od: [/I][/B] [B][I]Imię: ...[/I][/B] [B][I]Wiek: [/I][/B] [B][I]Opis: [/I][/B][I]Mieszaniec owczarka niemieckiego długowłosego, prawie cały czarny, śliczny!!![/I] [B][COLOR=red] [IMG]http://i41.tinypic.com/doxbw3.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2lkfptf.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/zuik9c.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/dm3128.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2iw51xw.jpg[/IMG] [/COLOR][/B][/QUOTE] Adoptowany:)
  20. Wieści od Hery: Herunia kluseczka zaprzyjaźniła się z .....suką z sąsiedztwa:) A podobno taka agresywna do innych suk:)
  21. [quote name='ulvhedinn']Bo nie zdążył. I nie wiem, czemu dziewczyny nie napiszą wprost- Balbinkę zabił jakiś debili- "wolontariusz" :angryy: I również jakiś/jaś idiota o mało nie załatwił dwóch innych psów. Czy tak ciężko zrozumieć, że nie wyprowadza się psów zaraz po ciężkich zabiegach??? Tak trudno zapytać którego psa można wyprowadzić? I że tak naprawdę potrzebna jest inna pomoc, a nie bieganie z pieskami po 10 razy?[/QUOTE] Balbinka nie rozpruła się bo ktoś ją "wyspacerował", sama sobie rozgryzła szwy. A przyczyną śmierci była niewydolność nerek i wątroby, nie zaś rozpruty brzuch.
  22. Tydzień temu nie miał imienia, nic nie mial w karcie-jutro będę w schronie to wypytam:)
  23. Ten 1, merlak jest od nas ze schroniska, notorycznie uciekał właścicielowi, ale ten zawsze po niego przychodził do schronu. Tym razem nie przyszedł:( Jeśli dobrze pamiętam to ma 3 lata, do ludzi taka trochę ciapka, bardzo przyjazny, do psów też raczej ok, ale to tylko słyszałam, nie widziałam jeszcze jak się zachowuje w boksie z innymi. 2. Porto-przy przyjeciu miał 3 lata, obecnie już 5, do psów tak jak opisała Zosia, jest spokojny ale zaczepiony nie pozostaje obojętny, lękliwy to on na pewno nie jest:) Na spacerze nie szuka kontaktu z człowiekiem, ale nie ma się co dziwić-jak wyjdzie raz na jakiś czas zza krat to ma inne rzeczy do roboty niż wpatrywać się w człowieka:) Ale jak pozna ludzia to współpracuje. Dla niego tylko mieszkanie z dużą dawką ruchu 3 Brutus- do człowieka podobnie jak Porto, chociaż może trochę bardziej kontaktowy. Do znajomych ludzi kochany misio. Do psów-zalezy. Miał różnych kolegów na boksie i różnie to bywało, generalnie pozostaje na uboczu, ale jak inny pies daje się zdominować to Brutus to wykorzysta, podobnie jest jak jakiś się stawia-nie pozostaje obojętny, ale agresor jakiś z niego to nie jest. Starszy misiek który mógłby zamieszkac najlepiej z sunią. No i ze względu na wiek to mieszkanie lub dobrze ocieplona buda 4. Borbet-ciapa przez duże "C":) odstrasza wyglądem ale nic poza tym. Dał się pogryźć psu ważącemu z kilkanaście kilo mniej od niego, podobno nawet się zbytnio nie bronił. Kilka osób szukających psa do stróżowania chciało go, ale zawsze odradzałam-to taki pluszak do głaskania, spania na kanapie, ewentualnie do wylegiwania się w swoim ogródku, a nie do budy do pilnowania. Rzadko kiedy szczeka, o jakimś warczeniu nie ma mowy, nie wiem czy ten pies wogóle wie co to znaczy:)
×
×
  • Create New...