-
Posts
9854 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunia2000
-
Zapomniana, porzucona, wrażliwa NELA w DS! Dziękujemy
sunia2000 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za offa ale potrzebuje kogoś do odbycia wizyty pa w Zgierzu, czeka tam dom dla wrocławskiego psiaka:[url]http://www.dogomania.pl/threads/212838-Macho!!!-Komu-przystojnego-sznaucera-%29/page3?highlight=macho[/url] Będę wdzieczna za pomoc:) -
Macho przystojny sznaucer POJECHAŁ DO DOMU Z OGRODEM!!!
sunia2000 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Odezwała się Pani ze Zgierza, ta co już kiedys dzwoniła w sprawie MAcha, ale czekała aż będzie wykastrowany. Nadal chętna, zgadza się na wizytę pa, zna ktoś kogoś ze Zgierza? -
[quote name='Basia1244']Dziś w schronisku spory ruch, mam nadzieję, że będą adopcje kolejne. W poniedziałek uaktualnię temat na stronie 15, a dziś tylko nadmienię, że jest rewelacyjnej urody suczka na boksie 6 , nowa, młoda, oszałamiająca! Może ktoś ją adoptuje w weekend, a jak nie, to w poniedziałek zrobię zdjęcia i opis.[/QUOTE] Ta suczka z 6 to masz na myśli ta merle? Jeśli tak to wczoraj wróciła z adopcji, bo podobno niszczy. Roczna wesoła sunia, pewnie szybko ktoś ją zaadoptuje bo jest piękna, ale dobrze by było gdyby była to adopcja kontrolowana przez kogoś z nas bo znów wróci:( A Wiśnia poszła do domu z ogrodem, mam nadzieje, że nie zrobi nowej aranżacji ogrodu wykopując w nim dziury:)
-
Atosek odszedł za TM w swoim hoteliku
sunia2000 replied to Zosia123's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zdrowiej Atosiku i niech Emka ci nie będzie niedostępna:) -
Wiśnia poszła przedwczoraj do domu!:)
-
[quote name='Uru']inka betinka, to ja -Magda;) dziekuje za Wasze pieniądzory na Dico vel Rocco... a mi faktycznie podoba sie Fabio:) W niedziele nie ma nas w schronisku,jestesmy na pikniku na terenie Harley davidson-robimy pokazy agility plus prezentacje psow do adopcji, Dico zreszta chyba z nami pojedzie. [B]Sunia,myśle ,ze Rocco to od sławetnego pornografisty;) [/B] Pomysł z organizowaniem charytatywnej imprezy w domu kultury w obornikach wydaje się byc super. zorientujcie sie w porozumieniu juz w konkretnym ośrodkim na jakich zasadach miała by się taka akcja odbyć. Co do małego Cezara, jest pieskiem zdrowym. rtg zeber nie musiało byc nawet robione. Natomiast Pani Paulina analizuje z rodziną adopcje malca.Czyli dobrze dla malucha bo dom wspaniały,gorzej dla nas bo już zaden tymczasowicz tam nie zamieszka[/QUOTE] Na porno to się nie znam, ale ten utwór muzyczny też w temacie bo o kolesiu non stop gwałcącym wszystko co się rusza czyli w sumie o....Dico:)
-
Staruszek Rottweilera-już nie umrze za kratami:) W nowym domu!!!
sunia2000 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
[quote name='sunia2000']Ufff to dobrze, bo Rotuś ma już dom w niemczech u polki, miłośniczki rottków. Załatwiają papiery-pozwolenie na rase i jak już wszystko będzie gotowe to rotuś tak na początku października jedzie do swych nowych państwa i siedmiu przyrodnich braci i sióstr również rottweilerów:)[/QUOTE] Małe sprostowanie (w schronie nieraz ciężko się zrozumieć:)) Rotuś jedzie do państwa, którzy W SWOIM ŻYCIU MIELI 7 ROTTKÓW, a nie obecnie:) Obecnie za towarzystwo Rotuś będzie miał suczkę ONka i dwa małe kundelki, tak że powinni się wszyscy dogadać:) A wyjazd już na dniach:) -
[quote name='diuna_wro']w związku z tym Ireneusz zaproponował zmianę imienia na ROCCO :diabloti:[/QUOTE] Czyżby imię się wzięło od utworu "Rocco na sterydach"?:)
-
Dojrzały Frosti - kolejną zimę spędzi w NOWYM DOMU na kanapie:)
sunia2000 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zosia123']Frosti wczoraj: [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/1-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/2-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/3-1.jpg[/IMG][/QUOTE] Biedak tylko zmienia pozycje na tej budzie:( -
[quote name='Agula99']Odwiedzam śliczną i czekam na dobre wieści!!! :)[/QUOTE] A tych dobrych wieści jak nie było tak nie ma:(
-
Wrocławskie-stare-duże-zapomniane Misie!!!
sunia2000 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
Miśki pokazujcie się na pierwszej! -
Na rekonwalescencje miał biedak wyjechać ze schronu, ale był na to za słaby. Lekarz ciągle mówił, żeby zaczekać jeszcze kilka dni jak nabierze sił po operacji. Hugo na prawdę był bardzo słaby, nie odważyłabym się go przewozić gdziekolwiek w takim stanie. Tyle , że te kilka dni o których mówił lekarz zamiast go wzmocnić to tylko pogorszyły sprawę. Pierwsze dni po operacji codziennie byłam u Huga i u lekarza, także "nadzór" był, mimo naszych starań staruszek odszedł.
-
Też bym chciała wiedzieć coś więcej, ale pewnie w schronie nie robili mu już żadnych dodatkowych badań, więc się nie dowiemy. Mam wyrzuty jak cholera, ja naciskałam lekarza na operację, z Zosią narobiłyśmy szumu, żeby biedaka ratować a on i tak został uśpiony, szkoda tylko, że po takich męczarniach, że cały jego ból poszedł na marne:( Hugo mam nadzieję, że teraz już nie boli i robisz normalne koopy:)
-
Oczywiście, decyzja należy do darczyńców, ja tylko zaproponowałam jedną bide, na którą można by przeznaczyć pieniądze.
-
Pozostawie to bez komentarza, bo same wulgaryzmy mi się cisną! deklaracje proponowałabym przeznaczyc na Atosa i teraz nim się zająć. Uratujmy jego skoro nie daliśmy rady Hugo!
-
Tina-niewinna sunia za kratami- ZNALAZŁA SWÓJ DOM!!!
sunia2000 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
Kolejne wieści od Tinki Malinki:) "według najnowszych obserwacji, nasza Tina chyba czuje się u nas coraz pewniej, bo zgodnie z tym co mówiłaś, zaczyna nas wypróbowywać w rozumieniu: zobaczę na ile mogę sobie z nimi pozwolić. I z przestraszonego psa, który został wyrwany ze schroniska, w którym jakoś już sobie radził, robi się domownik chcący mieć swoje prawa. Nic wielkiego się nie dzieje. Pewnie z powodu sporej ilości ruchu, który jej zapewniamy, pieskowi wzmógł się apetyt i jest juz bardziej zainteresowana tym co się w domu je, a nawet ma na koncie zabraną z blatu kuchennego bułkę z masłem (no bo jak leżała w osamotnieniu i czerstwiała, to Tina się nią zaopiekowała). Nie mamy jej tego za złe, bo Tinusia jest jeszcze psim dzieckiem. No ale uczymy ją tego, ze tak robić nie wolno. I tu napotykamy na dziwne zachowania psa. Pies nie musi być wcale mocno skarcony żeby był bardzo przestraszony. Wydaje mi się, że ona musiała być chyba bita. Wystarczy, ze mam w ręce ścierke kuchenną, ostro coś powiem do syna i tą ścierką uderzę się we własną nogę, to pies ucieka. Ma w sobie sporo lęków. Na wieczornych spacerach bardzo boi się różnych dźwięków. Trzeba psa bronić :). Chyba wychowywała się wśród dzieci, bo widać, ze je lubi i mogą z nią wiele zrobić. Lubi też jeść, to co jadają dzieci: płatki kukurydziane, mleko a nawet owoce, takie jak: jabłko, brzoskwinia, banan, migdał. Ciągle ją poznajemy. Tylko ze względu na jej ciekawość, wychodząc z mieszkania zamykamy pokoje. Żeby czegoś nie postrącała wchodząc np. w kwiatki stojące na podłodze. Nie martw się, ze może Tina przebywa sama w zamknięciu na 2m kwadratowych. Nie, tak nie jest. Ona ma sporo miejsca poza pokojami do swojej dyspozycji. Tina jak do tej pory nie ma problemów z utrzymaniem czystości. Nie prosi też nawet w żaden sposób o wyjście na spacer za potrzebą. Jak rozwiązywany jest w schoronisku problem psich potrzeb fizjologicznych, poza tym, ze wolontariusze raz dziennie staraja sie je wyprowadzać na spacer? Tinusia śpi z nami w sypialni. Dzisiaj miała taką potrzebę, zeby spać całą noc blisko mnie. Wczoraj wieczorem podczołgała się do mnie tak sprytnie, żeby moja ręka leżała na jej karku i tak zasnęła. Fajniutka jest! Wiemy juz raczej napewno, że nie poddamy jej zabiegowi sterylizacji w gabinecie w schronisku. Chcemy zrobić to u naszego lekarza, żeby miała jak najlepszą opiekę w/g nas, i żeby nie musiała wracać do schroniska budząc w sobie pewnie nienajlepsze wspomnienia. Zebyś Ty widziała, jak ona się cieszy kiedy wracamy do domu!!! Rozkręca się w tej swojej psiej radości. Jest coraz bardziej wylewna. Zaczyna rozpoznawać dźwieki domu i nawet już szczeka (jedno chałknięcie) na powitanie wracającej pani lub pana. Uwielbia nas wszystkich podlizywać tak już zupełnie poza powitaniami. Następnym razem postaram Ci się przesłać jakieś zdjęcia"