Jump to content
Dogomania

sunia2000

Members
  • Posts

    9854
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by sunia2000

  1. Juz są w trójkę:) Niedawno przyszedł do nich taki maleńki chłopczyk:)
  2. No i widziałam, że przy Brenanie nie ma adnotacji, a chłopak już ma domek w Niemczech:)
  3. Dziś została adoptowana Fiona:) Pani na początku chciała amsttafkę, później pogardziła Herą i wzięła w końcu Fionkę!
  4. Miluś został adoptowany:) Ma być psem starszego pana, ale pan mieszka z synem (oboje przyjechali), z tego co zrozumiałam, to Miluś zamieszka w domu z ogrodem
  5. Ślicznotka bez zmian, zyje sobie na wsi biegając wesoło po ogrodzie.....szkoda tylko, że to nie jej prywatny ogród:(
  6. Nie mamy niestety żadnych zdjęć:( Hercia bardzo ładnie się zaprezentowała, nie wiedziałam, że tak swobodnie się porusza po mieście wśród ruchu samochodowego i tramwajowego:) Każdemu rozdawała całuski, nawet psom, które skakały do niej z zębami (Fochu wie kogo mam na myśli:)) chciała za wszelką cene dać całuska. Normalnie dziewczyna złoto:) Nic, tylko brać do domu:)
  7. "Wasz" Tygrys zamieszkał z Herą:) Jedno i drugie było zachwycone nowym towarzyszem, miziają się, na spacerze bawią-dobrana z nich para:) Dziś zwrócono mi uwagę, że chcąc zabierać Tygrysa razem z Herą na spacery muszę mieć dla niego kaganiec, macie może jakiś stary na zbyciu? Bo mój z owczarka to niezbyt będzie pasował:(
  8. boksy 59-61 ma piotrek to myśle, że nie bylo by problemu z wyciągnięciem nowych misiów:)
  9. No to Zosiu masz co robić:)
  10. Nowy nabytek schroniskowy: Boks 59 nr ewid 1565/11 nr na szyi 1360 wiek [B]14 lat!!![/B], z interwencji od 2.09.2011 Psiak jest mix jakiegoś doga z wilczurem, na zdj nie widać tej jego dostojności doga, ale na żywo jest piękny. Jest w stanie popatrzeć na człowieka z taką pogardą, że aż głupio się robi:) Do ludzi nie podchodzi, nie potrzebni mu chyba do szcześcia, chociaż pies jest krótko w schronie, więc jeszcze za dużo o nim nie można powiedzieć. Wczoraj trafił na boksy, trochę podskakiwał do innych psów, ale dziś już spokój był. Psiak trzyma się ciągle na uboczu, zgnije biedak w tym boksie, bo kto zaadoptuje 14 letniego dużego psa:( [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/P1100637.jpg[/IMG] [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/P1100635.jpg[/IMG] [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/P1100642.jpg[/IMG]
  11. [quote name='fochu']Patrycja wrzucam dzisiejszego Misia [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/4998/mg4314n.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/892/mg4311.jpg[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/429/mg4309.jpg[/IMG][/QUOTE] A to opis tego psiaka! [B][COLOR=red]Boks 59 nr ewid 1305/11 nr na szyi 791 wiek 12 lat od 2[/COLOR][COLOR=red]1.07.2011 [/COLOR][/B][B][COLOR=red]znaleziony pies bardzo miły, spokojny zarówno do psów jak i do ludzi, ma chore stawy (w schronie nic z tym nie robią), chodzi trochę dziwnie, a poza tym cały dzień siedzi przy kracie:-( Piękne, starsze psisko![/COLOR][/B]
  12. Jest taka możliwość, żeby dostawał taką karmę w schronie, a co to za karma?sucha?mokra?bo suchej jeść nie może!
  13. Wczoraj pod schronem koleś przywiązał do ogrodzenia cudo dziewczynkę, umaszczenie kawa z mlekiem, dobrze zbudowana, kochana przemiła sunia. Udało im się spisać nr rejestracyjne samochodu, może się dowiemy co to za sk..... ją porzucił!
  14. Zgadzam się z terierfanką, Hugo jest w takim stanie, że wożenie po klinikach mogłoby mu tylko zaszkodzić. Nie chcę jeść, bo boli go gdy się załatwia, z kolei jak nie będzie jadł to będzie słaby. Trzeba czasu, żeby wszystko się trochę zagoiło, wtedy będzie chętniej chciał robić koooo a co za tym idzie, będzie chętniej jadł!
  15. Suczka wczoraj została adoptowana, z trzech labków został jeden!
  16. Hugo codziennie chodzi na zastrzyki do weta, ponadto badał go i mówił, że w środku wszystko w porządku, na zewnatrz też wygląda ok. Będę się dzisiaj jeszcze widziała ze schroniskowym wetem to bąkne mu o zakażeniu
  17. Z Hugiem zamiast coraz lepiej to jest coraz gorzej:( Wczoraj zjadł tylko tylko, dziś nic nie zjadł. Tylnymi łapami powłóczy, jak kiedyś cieszył się na widok smyczy i spaceru tak dziś przeszedł kilka kroków i nie chciał dalej iść. Słabiutki chłopak, cały czas leży, nawet głowy nie podniesie:(
  18. [quote name='Nikaragua']ale skąd brać te domki???? we wrocławskim schronisku [B]jest prawie 300psów[/B]! szczeniakarnia pełna!!!! rasowce bezdomne!!! to kto weźmie starszego kundelka???? marne szanse[/QUOTE] Poprawka- prawie 400 psów:)
  19. Udało się, udało:) Zrobił piękną rzadko koopke, a nawet dwie:)
  20. Herciu szykuj się na kolejny dzień pełen wrażeń:)
  21. Fajnie:) Też bym tak chciała:) Rottki są mądre, piekne i....duże, czego więcej chcieć od psa?:)
  22. Miałam tel, że Melcia już powoli próbuje sama chodzić:) Nie jest to galop, ale malutkie powolne kroczki-bedzie już dobrze z Melą:)
  23. Dziewczyny nie mogę siedzieć przy Hugo cały dzień, nie da się tak niestety:( więc nie powiem wam czy już była koopa czy nie:) Rano będę u niego ze śniadankiem to dam znać:)
  24. Ufff to dobrze, bo Rotuś ma już dom w niemczech u polki, miłośniczki rottków. Załatwiają papiery-pozwolenie na rase i jak już wszystko będzie gotowe to rotuś tak na początku października jedzie do swych nowych państwa i siedmiu przyrodnich braci i sióstr również rottweilerów:)
×
×
  • Create New...