danavas
Members-
Posts
11967 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by danavas
-
[quote name='Cleo2008']najchetniej to bym napisala ksiazke "przygody Herbuska". Danavas, uaktualnij ten pierwszy post o jego dalszych "przygodach", to strasznie ciekawe i przyciaga ludzi...[/QUOTE] dobrze będzie wszystko na bieżąco już niedługo a tym czasem zapraszam do pochwalenia się swoimi pociechami na wyborach miss i mistera dogo, kasa z bazarku idzie między innymi dla Herbuska: [url]http://www.dogomania.pl/threads/212696-Po-raz-pierwszy!!!!!-Wybory-Miss-i-Mistera-dogo!!!!zapraszamy-do-31.08.2011-do-22-00[/url]
-
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roland_De']Dorzucam sie 25 PLN na stałe, pls o numer konta[/QUOTE] :multi::multi::multi:dziękujemy:) -
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='feliksik']cafeanimal dla kici: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/koty/Zoska,45908[/URL][/QUOTE] mój mój mój:) wysłałam na pw...:) -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
danavas replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
kupiłam Bobiemu świetlika...zakrapiamy a on trze to oczko non stop....już się czerwone robi....pani w aptece na mnie dziwnie patrzyła i mówi mi że jak ma Bobiemu pomóc świetlik skoro mu krople z antybiotykiem nie pomogły...ciotki ja bym z nim do okulisty pojechała....znacie jakiegoś w pobliżu ???? -
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Incia']OOOO 2 dni mnie nie było i taka zmiana!!! Danavas, a może jakiś bazarek na sterylkę zrobić? Mam fanty różne jakby co. Pozdrawiam:lol:[/QUOTE] super:) ale ja już nie mam kiedy kolejnego bazarku robić, chyba że któraś z Was cioteczki poratuje bazarem...wykonaniem.... własnie trwa jeden bazarek , ale nie wiadomo jak się rozkręci..... do wójta poszło oficjalne pismo...nesca mu troche tyłek przetrzepała:) zobaczymy może się nawróci i da grosza.... [quote name='Marycha35']Suniaczek miała szczęście, kocio tyż;) Tylko co to za twór w tych żeberkach???? Wet o musi looknąć chyba:)[/QUOTE] luknie jak pojedziemy na sterylkę ...możliwe ze to śrut.....bo da sie przesuwać na wszystkie strony i niczego się nie trzyma...jakby ciało obce.... a koci świr ma takie odpały że sikamy ze śmiechu.....raz jest taka słodka i łasi się...... jak aniołek a za chwile cie pogryzie i spierniczy za łózko.....mój mąż jest nią zachwycony i nosi ją po całym domu..... wyprzedzam pytanie i mówię od razu że mimo swojego uroku Zośka nie może u mnie zostać na stałe;) ja muszę mieć w domu miejsce żeby sobie spokojnie w każdej chwili zgarnąć psiaka z ulicy i zbierać mu deklarację ...tak jak z Suzi...obgadałam to z rodzina i takie tymczasy wchodzą w grę....chwilowe.... -
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
danavas replied to Awit's topic in Już w nowym domu
w kiełbachę.... :)ale zrób duża dziórke bo wycieknie;) na takiego psa to spora ilość...Herbus dostał 3 cm i dalej uciekał.....ale on jest ogólnie nadpobudliwy -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
danavas replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
oby u Frania było już tylko lepiej..... -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
danavas replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
kiedy będą jakieś zdjątka???? -
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
danavas replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rodzinkowo']Badanie kału wykonane - nic nie znaleziono. Koszt badania 10zł. Ramzes na całego zaprzyjaźnił się z Cywilem który liczy się z jego zdaniem. Razem potrafią przyjemnie zorganizować sobie czas.[/QUOTE] Rodzinkowo a może chcecie się nam pochwalić swoją gromadką? jeśli tak to zapraszamy: Tego jeszcze nie było...wybory miss i mistera dogo!!!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/212696-Po-raz-pierwszy!!!!!-Wybory-Miss-i-Mistera-dogo!!!!zapraszamy-do-20.08.2011-do-22-00[/url] -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
danavas replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
niech każda sterroryzuje swoich sąsiadów...na bank ktoś się skusi...a kotek jest cud malina:) -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='pikola']Tak,3 maja.Czyli wszystko sie zgadza w moich wplatach?:lol:[/QUOTE] tak kochana już wpisuje żeby było dobrze...wpadaj na bazarek dla foxa i reszty ekipy: Tego jeszcze nie było...wybory miss i mistera dogo!!!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/212696-Po-raz-pierwszy!!!!!-Wybory-Miss-i-Mistera-dogo!!!!zapraszamy-do-20.08.2011-do-22-00[/url] -
[FONT=Comic Sans MS]takie mamy wpłaty: Pola53 - 10 zł [COLOR=red]V[COLOR=black],[COLOR=red]VI[COLOR=black],[COLOR=red]VII[/COLOR],[COLOR=red]VIII[/COLOR],[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] Kama83 - 10 zł [COLOR=red]V[COLOR=black],[COLOR=red]VI[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] Ty$ka - 10 zł [COLOR=red]V[COLOR=black],[COLOR=red]VI[COLOR=black],[COLOR=red]VII[COLOR=black],[COLOR=red]VIII[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/FONT] Tiger - 20 zł [COLOR=red]V[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR] danavas 30 zł [COLOR=red]VI[COLOR=black],[/COLOR]VII[COLOR=black],[/COLOR]VIII[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR] Roland_de 50zł [COLOR=red]VI[COLOR=black],[/COLOR]VII[COLOR=black],[/COLOR]VIII[COLOR=black],[/COLOR]IX[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR] Marta 507 [COLOR=black]30zł [/COLOR][COLOR=red]V[COLOR=black],[/COLOR]VI[/COLOR][COLOR=black],[COLOR=red]VII[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR][/COLOR] Marta507 100 zł Tomek S. z fb 216 Tomek S. z fb 108 z fb 10 zł dusje 50zł Marcin P. z fb 30zł anula42 200zł BeataDZ 20zł bazarek 90zł piescofajnyjest 55,60 Anula42 50zł [FONT=Comic Sans MS]Bela51 - 10 zł [/FONT] w spadku po Tobim 155zł z kolczykowego bazarku 130 zł piescofajnyjest 55,60 zapłacone: 10zł robaki 18zł kleszcze 75zł transport 350zł za dt zapłacone do 13go czerwca 350zł za dt zapłacone do 13go lipca 350zł za dt zapłacone do 13go sierpnia 70 zł komplet szczepień 350zł za dt zapłacone do 13go września w kasie 227,20 na kastracje: danavas 20 zł Bela51 20 zł
-
Lolalola sprawdź to kochana..mam od ciebie 3 wpłaty: z kwietnia , czerwca i teraz z sierpnia..co jest za co i jak to księgować?
-
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
danavas replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/212696-Po-raz-pierwszy%21%21%21%21%21-Wybory-Miss-i-Mistera-dogo%21%21%21%21zapraszamy-do-20.08.2011-do-22-00?p=17419664#post17419664"]http://www.dogomania.pl/threads/212696-Po-raz-pierwszy!!!!!-Wybory-Miss-i-Mistera-dogo!!!!zapraszamy-do-20.08.2011-do-22-00?p=17419664#post17419664[/URL] [COLOR=darkred][B][SIZE=4]bazarek konkursowy....Wybieramy Miss i Mistera dogo:) Zapraszamy!!!!![/SIZE][/B][/COLOR] -
http://www.dogomania.pl/threads/212696-Po-raz-pierwszy!!!!!-Wybory-Miss-i-Mistera-dogo!!!!zapraszamy-do-20.08.2011-do-22-00?p=17419664#post17419664 bazarek konkursowy....Wybieramy Miss i Mistera dogo:) Zapraszamy!!!!!
-
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
danavas replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/212696-Po-raz-pierwszy%21%21%21%21%21-Wybory-Miss-i-Mistera-dogo%21%21%21%21zapraszamy-do-20.08.2011-do-22-00?p=17419664#post17419664"]http://www.dogomania.pl/threads/212696-Po-raz-pierwszy!!!!!-Wybory-Miss-i-Mistera-dogo!!!!zapraszamy-do-20.08.2011-do-22-00?p=17419664#post17419664[/URL] [COLOR=darkred][B][SIZE=4]bazarek konkursowy....Wybieramy Miss i Mistera dogo:) Zapraszamy!!!!![/SIZE][/B][/COLOR] -
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/212696-Po-raz-pierwszy%21%21%21%21%21-Wybory-Miss-i-Mistera-dogo%21%21%21%21zapraszamy-do-20.08.2011-do-22-00?p=17419664#post17419664"]http://www.dogomania.pl/threads/212696-Po-raz-pierwszy!!!!!-Wybory-Miss-i-Mistera-dogo!!!!zapraszamy-do-20.08.2011-do-22-00?p=17419664#post17419664[/URL] [COLOR=darkred][B][SIZE=4]bazarek konkursowy....Wybieramy Miss i Mistera dogo:) Zapraszamy!!!!![/SIZE][/B][/COLOR]
-
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
danavas replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/212696-Po-raz-pierwszy%21%21%21%21%21-Wybory-Miss-i-Mistera-dogo%21%21%21%21zapraszamy-do-20.08.2011-do-22-00?p=17419664#post17419664"]http://www.dogomania.pl/threads/212696-Po-raz-pierwszy!!!!!-Wybory-Miss-i-Mistera-dogo!!!!zapraszamy-do-20.08.2011-do-22-00?p=17419664#post17419664[/URL] [COLOR=darkred][B][SIZE=4]bazarek konkursowy....Wybieramy Miss i Mistera dogo:) Zapraszamy!!!!![/SIZE][/B][/COLOR] -
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/212696-Po-raz-pierwszy%21%21%21%21%21-Wybory-Miss-i-Mistera-dogo%21%21%21%21zapraszamy-do-20.08.2011-do-22-00?p=17419664#post17419664"]http://www.dogomania.pl/threads/212696-Po-raz-pierwszy!!!!!-Wybory-Miss-i-Mistera-dogo!!!!zapraszamy-do-20.08.2011-do-22-00?p=17419664#post17419664[/URL] [COLOR=darkred][B][SIZE=4]bazarek konkursowy....Wybieramy Miss i Mistera dogo:) Zapraszamy!!!!![/SIZE][/B][/COLOR] -
Mundzia teraz już DORA w swoim DOMKU STAŁYM!! :-) Życzymy szczęścia!!
danavas replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/212696-Po-raz-pierwszy%21%21%21%21%21-Wybory-Miss-i-Mistera-dogo%21%21%21%21zapraszamy-do-20.08.2011-do-22-00?p=17419664#post17419664"]http://www.dogomania.pl/threads/212696-Po-raz-pierwszy!!!!!-Wybory-Miss-i-Mistera-dogo!!!!zapraszamy-do-20.08.2011-do-22-00?p=17419664#post17419664[/URL] [COLOR=darkred][B][SIZE=4]bazarek konkursowy....Wybieramy Miss i Mistera dogo:) Zapraszamy!!!!![/SIZE][/B][/COLOR] -
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/212696-Po-raz-pierwszy%21%21%21%21%21-Wybory-Miss-i-Mistera-dogo%21%21%21%21zapraszamy-do-20.08.2011-do-22-00?p=17419664#post17419664"]http://www.dogomania.pl/threads/212696-Po-raz-pierwszy!!!!!-Wybory-Miss-i-Mistera-dogo!!!!zapraszamy-do-20.08.2011-do-22-00?p=17419664#post17419664[/URL] [COLOR=darkred][B][SIZE=4]bazarek konkursowy....Wybieramy Miss i Mistera dogo:) Zapraszamy!!!!![/SIZE][/B][/COLOR]
-
Dog Tales ma dom :) Bądz szczęśliwy Talesiku!
danavas replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/212696-Po-raz-pierwszy%21%21%21%21%21-Wybory-Miss-i-Mistera-dogo%21%21%21%21zapraszamy-do-20.08.2011-do-22-00?p=17419664#post17419664"]http://www.dogomania.pl/threads/212696-Po-raz-pierwszy!!!!!-Wybory-Miss-i-Mistera-dogo!!!!zapraszamy-do-20.08.2011-do-22-00?p=17419664#post17419664[/URL] [COLOR=darkred][B][SIZE=4]bazarek konkursowy....Wybieramy Miss i Mistera dogo:) Zapraszamy!!!!![/SIZE][/B][/COLOR] -
Wychudzony i zaniedbany Timon ma swoje miejsce na ziemi!!
danavas replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/212696-Po-raz-pierwszy%21%21%21%21%21-Wybory-Miss-i-Mistera-dogo%21%21%21%21zapraszamy-do-20.08.2011-do-22-00?p=17419664#post17419664"]http://www.dogomania.pl/threads/212696-Po-raz-pierwszy!!!!!-Wybory-Miss-i-Mistera-dogo!!!!zapraszamy-do-20.08.2011-do-22-00?p=17419664#post17419664[/URL] [COLOR=darkred][B][SIZE=4]bazarek konkursowy....Wybieramy Miss i Mistera dogo:) Zapraszamy!!!!![/SIZE][/B][/COLOR] -
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/212696-Po-raz-pierwszy%21%21%21%21%21-Wybory-Miss-i-Mistera-dogo%21%21%21%21zapraszamy-do-20.08.2011-do-22-00?p=17419664#post17419664"]http://www.dogomania.pl/threads/212696-Po-raz-pierwszy!!!!!-Wybory-Miss-i-Mistera-dogo!!!!zapraszamy-do-20.08.2011-do-22-00?p=17419664#post17419664[/URL] [COLOR=darkred][B][SIZE=4]bazarek konkursowy....Wybieramy Miss i Mistera dogo:) Zapraszamy!!!!![/SIZE][/B][/COLOR]