danavas
Members-
Posts
11967 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by danavas
-
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
danavas replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
jolia_li przysłała suniom 20 zł -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
danavas replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
przyszło mi dla lasek 10 zł z bazarku od necianeta89 -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
wieści będą ze zdjęciami niestety jest problem, bo Rodzinkowo przyjechał i znów wyjechał i trzeba czekać aż wróci...ale podobno wraca jeszcze w tym tygodniu:) proszę o wyrozumiałość ciotunie...... -
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
danavas replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
wysłałam dla Ramzia 112 zł z bazarku i moje deklaracje za lipiec i sierpień...:) -
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Suśka dostała on negrity8 20 zł..mam to traktować jako deklarację za dwa miesiące czy inaczej? -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
danavas replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
już jest właśnie dziś wpłynęło:) dziękujemy:) -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
danavas replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='marra']Danavas już nie raz przekonałaś się o mojej gapowatości :D w związku z tym aby dopełnić całość zapytam jeszcze czy dotarła odemnie deklaracja dla Bobka :D[/QUOTE] a kiedy ciotka wysyłałaś...jeszcze nie mam... -
Dog Tales ma dom :) Bądz szczęśliwy Talesiku!
danavas replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
podnosimy chłopca i zapraszamy cioteczki w wolnej chwili... -
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Suzi świetnie...szczeka na wszystkich już się pewnie czuje.....wujek jej zasponsorował smycz i obróżkę..są bardzo z z niej zadowoleni....ma regularnie co 3 godzinki długi spacer ..pierwszy o 6 rano... już się normalnie załatwia bo wcześniej nie umiała....robiła wszystko w biegu, nie umiał stanąć i się załatwić tylko kroczyła kilka metrów...wujek mówi ze widocznie jej byli właściciele nie mieli czasu żeby przystanąć jak ona robiła kupkę i wszystko bidulka na szybciocha musiała i tak jej zostało...ale już sie wyluzowała i jest git.... -
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
danavas replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
witaj Ramzesku:) -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
danavas replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
najpierw muszę wyadoptować tego kota....kicia jest słodka i też już w naszych sercach ale dziś np Kuba z chłopakami zrobili włam na piętro i w ostatniej chwili złapałam kicie.....bardzo się wystraszyła, napuszyła jak pers i długo bała się wyjść z pokoju.... to se ne da 3 psy i kiciorka....z niezbyt ciepłymi relacjami.... -
[quote name='piescofajnyjest']no zawsze Wam namieszam z tymi dolcami....ale coz...:) musicie mnie taka zaakceptowac ;)[/QUOTE] spoko luz ciotka:)
-
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
danavas replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lili8522']Bobinku co tak u Ciebie? Może jakieś nowe zdjęcie będzie? :D:D:D [SIZE=1][COLOR=silver]Przekonałeś już mamę Agi żeby Cię wzieła na DS czy jeszcze nie? :D:D[/COLOR][/SIZE][/QUOTE] moja wada wzroku pozwala mi na przeczytanie tylko tej większej trzcionki...tak...będą zdjęcia:eviltong::eviltong: a co z [SIZE=5]Kotem!!!!![/SIZE] -
Dog Tales ma dom :) Bądz szczęśliwy Talesiku!
danavas replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='necianeta89']Znaczy o. źle napisałam. :shake::shake: przepraszam :oops: Właśnie o to mi chodziło :)[/QUOTE] heheh...no to szukamy skarbnika i rozsyłamy wątek.... -
Dog Tales ma dom :) Bądz szczęśliwy Talesiku!
danavas replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
nie ma mowy żeby brać na siebie długi Talesa....ja się na to w żadnym wypadku nie zgadzam...każda z nas ma swoje psy na głowie......on ma opiekunów i oni są odpowiedzialni za jego długi...to nawet w grę nie wchodzi...chodzi tylko o to aby osoby deklarujące na tym wątku (a nie na zbiorczym) miały aktualny wgląd w swoje wpłaty.... żeby było widać kto i za co zapłacił.......aby od razu umieszczać tu rozliczenie togo konkretnego wątku.....a nie czekać aż na ogólnym coś się pojawi i tak jak w moim przypadku bez nicku, choć takowy podawałam z dokładnym wyszczególnieniem, kto co i ile..... dlatego potrzebujemy tutaj księgową aby ten watek rozliczała i przekazywała kasę jego opiekunom, a oni nam, za co zapłacono....takie rozwiązanie tu widzę....co Wy na to ciotki? -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
danavas replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata P']u nas nie ma nawet takiej możliwości niestety:shake: tylko dt[/QUOTE] o rany.... ludzie to potwory.....niewidomego psa wyrzucić...na pewną śmierć.... -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
danavas replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='marra']Złamała się :D[/QUOTE] kto niby i w jakiej kwestii?? -
Zośka to mały oszołom...jest taka śmieszniutka... normalne koty zaczynają mruczeć i prężyć pazurki jak się je głaszcze...a Zośka mruczy jak otwieramy wyro i wyjmujemy pościel......hehehe ........a potem kładzie się na klacie mojego męża i patrzy na mnie wzrokiem..."spadaj ciotka, dziś ja śpię z wujkiem".....
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
danavas replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
o jejku ...jaki lisek biedny....trzeba go zabierać z tego pleneru...do schronu chociaż...żeby go auto nie potrąciło... -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
danavas replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
dzięki za dobre wieści:D Pani Tereska jak pierdyknie posta to nie ma mocnych:) -
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
danavas replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/212849-Zbieramy-na-czo%C5%82g-dla-Szarika%21%21%21%21%21%21-do-30-08-2011-do-20-00?p=17435403#post17435403"][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212849-Zbieramy-na-czo%C5%82g-dla-Szarika%21%21%21%21%21%21-do-30-08-2011-do-20-00?p=17435403#post17435403"][COLOR=purple][B][SIZE=6]Szarik zbiera na czołg!!!!!![/SIZE][/B][/COLOR][/URL][/B][/URL] -
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
danavas replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='Awit']"machnij cegiełkowy" dobre. Machnij, podzielę się z Tobą, po równej połowie:-) Danavas nie robiłam nigdy bazarku żadnego.[/QUOTE] ja zrobię tak na szybkiego teraz jeden, tylko musisz go doglądać i porozsyłać pw, bo ja na serio nie będę mieć kiedy a potem Tobie wytłumaczę, jak się robi ...chcesz? -
[quote name='DONnka']Właśnie o tym myślę, robię z jedną cioteczką owczarkową bazarek dla Shiry i pomyślałam, żeby dołączyć jakąś jeszcze bidę :) Tylko że to jest nasz pierwszy bazarek w życiu :oops: Nie wiem, jak nam pójdzie (????) Ciotka danavas mnie instruuje na PW :lol:[/QUOTE] no uczennico!!......pilnie studiuj bo ja wszystko sprawdzę;) i ocenie:eviltong: