danavas
Members-
Posts
11967 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by danavas
-
Dog Tales ma dom :) Bądz szczęśliwy Talesiku!
danavas replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Może jeszcze wykażą..... Budrysku a może Ty zechciałabyś być księgową Talesa...wpłacałybyśmy do Ciebie było by świeże info i dokładny stan finansów na wątku...a potem większe sumy przekazywane na konto Talesa????? żeby w tym bałaganu nie było.....Tak proponuje ..nie narzucam nic ...żeby było jasne;) -
Dog Tales ma dom :) Bądz szczęśliwy Talesiku!
danavas replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='necianeta89']To to poprawcie, żeby było jeszcze czytelniej :) Coś podziałamy.. będzie dobrze:)[/QUOTE] przede wszystkim stałe trzeba zbierać....zeby tyły nie rosły...jak będzie na bieżąco za hotel płacone to te 2 tysie też spłacimy....bazar za bazarem i bedzie git.... -
Dog Tales ma dom :) Bądz szczęśliwy Talesiku!
danavas replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='necianeta89']Na start proponuje wkleić rozliczenie: rozliczenie: WYDATKI: -342zł - diagnostyka z pobytem , leki -450zł - hotel kwiecień -82zł - badanie , leki -450zł - hotel maj -450zł - hotel czerwiec -450zł - hotel lipiec WPŁYWY: +142zł - Agnieszka W. ( w tym 112 zł z bazarku) +20zł - Aimez_Moi [B]brakuje :2062zł[/B] Będzie czytelniej.[/QUOTE] agnieszka w. to danavas;) ..w tej kwocie 142 zł jest 112 z bazarku a 20 zł od Aimez_moi a 10 zł moja stała za maj czyli ja zalegam :eviltong: ale ureguluje.... a Aimez ma zapłacone za IV,V,VI i VII -
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
danavas replied to suślik's topic in Już w nowym domu
jeszcze nic nie jest przesądzone.....może akurat chłopak się znajdzie....- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Dog Tales ma dom :) Bądz szczęśliwy Talesiku!
danavas replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='BUDRYSEK']jestem caly czas i czuwam...nie wyrazam zgody na zmiane wlasciciela watku :) dawaj info a ja bede aktualizowala[/QUOTE] budrysek ma racje...brakuje tylko info...jakby to były świeże wieści to juz dawni byśmy rozruszały ten wątek....bo my tu cały czas jestemy...we 3 albo 4 chyba....ale pora żeby ta liczba się zwiększyła.... -
cisza u Zosieńki.....KTO CHCE KOTA!!!!!?????!!!!!
-
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
cały czas staramy się żeby zdobyć te numery....to delikatna sprawa, starsi ludzie się boją że ich będą po sądach ciągać...ale może coś wskóramy.... a kicia jest the best ( żeby nie powiedzieć the beast;)) uważnie obserwuje Bobiego, wczoraj nawet podeszła i chciała się bawić jego ogonem....ale jak zwrócił się w jej stronę to fukneła i pognała do innego pokoju...Bobi jest dobrym materiałem szkoleniowym dla kociaków bo nie zwraca na nie w ogóle uwagi... -
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
danavas replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Awit może machnij jakiś cegiełkowy dla Szarika.....zawsze coś się zbierze... -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
danavas replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
wszyscy czekamy;) -
Żegnaj mój kochany staruszku :( [*]
danavas replied to Martika&Aischa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wskakuj Misiulku:) -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
danavas replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
jeszcze tylko niecały miesiąc:) -
Dog Tales ma dom :) Bądz szczęśliwy Talesiku!
danavas replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='necianeta89']Czy Tales ma jakiekolwiek wpłaty?[/QUOTE] wykazali tylko deklarację 10 zł ode mnie i 10 zł od Aimez..oraz coś ponad 100 zł z naszego wspólnego bazarku....a tak poza tym to tylko wydatki...i co miesiąc większy dług..... trzeba rozruszać ten watek i tu nazbierać chociaż trochę stałych.... -
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
danavas replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
wskakuj jak najwyżej Ramziu:) -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
podnoszę Foxa i wypatruje końca wakacji..... -
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
dziś dowiedziałam się jak i gdzie ją porzucili.....w lesie na rozjeździe zatrzymało się małżeństwo z kilkunastoletnim synem, Honda na katowickich numerach....chłopak wyszedł z auta i poszedł z Suzi niby na spacer...a po chwili wracał już sam ze smyczą w ręce.....Suzanka to grzeczna i wytresowana dziewczynka, mówisz siad- siada, mówisz daj łapkę - daje, powiedział zostań....ZOSTAŁA.... chwile później już biegała pod blokami dziś pani w mięsnym zgadała się z mama o Suzi....bardzo się ucieszyła ze Suzi poszła do cioci...pani mówi, że ja dokarmiała i zbierała jopy od sąsiadów, że po co to karmi, że niech przegania, bo będzie takie siedzieć, sikać na wycieraczki, żebrać o jedzenie i wyć po nocach....a potem szli do domu brali na kolana swojego psiaka i głaskali świadomi lub nie, że są zwykłymi hipokrytami...... -
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
danavas replied to suślik's topic in Już w nowym domu
czytam po ciuchutku i wysyłam dobre myśli...tyle mogę... oby się chłopak znalazł...- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
danavas replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
dziś mama zauważyła ze świetlik Bobiemu służy...... ale znów wrócił łupież.....i jakaś wysypka...mam w domu remont i wszędzie się kurzy, więc może on taki delikatny typ, alergik czy co?........ jeszcze tylko jutro trochę grubej roboty i generalne sprzątanie....zobacze co z ta wysypka jak ogarniemy cały bajzel..... -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
danavas replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='feliksik']to ja zrobię cafeanimal i rozsyłam kicię gdzie się da[/QUOTE] super:):):) -
[quote name='Ty$ka']Na śmierć zapomniałam! :( Postaram się przelać jeszcze dzisiaj.[/QUOTE] spoczko...;)
-
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lili8522']Nie ma żadnego odzewu z ogłoszeń? Nikt nie dzwoni, nie pyta o Foxia? :-([/QUOTE] nic Lilunia....:(