danavas
Members-
Posts
11967 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by danavas
-
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
danavas replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
pokaż pysio Ramzesiątko:) -
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
danavas replied to Awit's topic in Już w nowym domu
słodki pysio....z taką nostalgia w oczach.....ech ...jak każdy po przejściach.... -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
danavas replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='moni12']Jak cicho ?! jestem i ja . Danavas jak ja stoję ze stałymi na Bobinka ?[/QUOTE] jesteś ciotka na bieżąco...sierpień zapłacony:) -
[quote name='Ty$ka']Przypomniany Mysiak na: [URL="http://www.lubliniak.pl/"]www.lubliniak.pl[/URL] [URL="http://www.anonse-lublin.pl/"]www.anonse-lublin.pl[/URL] [URL="http://www.lubartow.olx.pl/"]www.lubartow.olx.pl[/URL] [URL="http://www.infolublin.pl/"]www.infolublin.pl[/URL] + [URL="http://www.tablica.pl/"]www.tablica.pl[/URL] [URL="http://www.gratka.pl/"]www.gratka.pl[/URL] [URL="http://www.morusek.pl/"]www.morusek.pl[/URL] [URL="http://www.oglaszamy24.pl/"]www.oglaszamy24.pl[/URL] Kiedy te zdjęcia? :D[/QUOTE] no czekam też niecierpliwie......
-
[quote name='Paja']chłopak dobrze chodż jest bardzo niegrzeczny nie daje sobie kropić uszu..będziemy raczej musieli przejść na zastrzyki by go całkiem nie zrazić do kagańca i małych buteleczek.. na dzień dzisiejszy jak widzi mnie kaganiec i krople to mu włosy dęba stają i się szczerzy..ale nie dziwie mu sie bo go boli a tam mu jeszcze gmerają w uchu kropia i czyszczą..[/QUOTE] ja teraz mojemu Kubie zakrapiam uszki i on już tylko jak słyszy że idę to spinkala.....
-
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
danavas replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='marra']Czekamy na foty !! ;D[/QUOTE] jadę do mechanika a jak wrócę to będzie sesja:) -
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
danavas replied to nescca's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bogusik']Okrucienstwo i bezmyslnosc ludzi nie zna granic!Biedny kudlaczek...Jutro przeleje 30zl prosze o pw[/QUOTE] wszystko jest w pierwszym poście kochana, wszystkie dane do przelewu :) -
Gabrysia - ONka z ogromnym guzem ODESZŁA ZA TM :(
danavas replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zrobiłam przelew na kwote 207 zł jest to dochód z bazarku zorganizowanego przez czarlisława1 ze wsparciem arim.... w tytule na pisałam "Gabrysia od danavas z bazarku z dogo"...prosze o potwierdzenie gdy pieniądze będą na koncie fundacji trzymam kciuki za powodzenie operacji!!!! -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
danavas replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
wpłaciłam 10 zł...nie dam rady więcej......przykro mi.... -
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
danavas replied to nescca's topic in Już w nowym domu
[quote name='Barrybede']Witam, Przesłałam przed chwilą 30zł na leczenie tego biedaka na paypala.[/QUOTE] dziękujemy w imieniu chłopaka:) -
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
danavas replied to nescca's topic in Już w nowym domu
dzięki ciotki że jesteście..... -
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
danavas replied to nescca's topic in Już w nowym domu
[quote name='asl']Czasem, niektórych ludzi, mogłabym też tak zamknąć na trochę do chlewa ... :mad: Przeleję zaraz na Juranda 5,00 zł :oops: Więcej niestety nie mogę, bo już się wypłukałam z pieniędzy. Jakie szczęście, że zajrzałyście tam...[/QUOTE] dzięki wielkie....Jurand będzie konsultowany okulistycznie pod kątem szans na odzyskanie wzroku...każdy grosik się liczy.... -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
danavas replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
no dobra to postaram się jutro...już bardziej niż dziś ....obecuję;) a ty czasem zaparszam cioteczki do Juranda...tez ślepaczek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213169-O%C5%9Blep%C5%82-siedz%C4%85c-kilka-lat-w-chlewie[/url] -
proszę kochani zerknijcie tutaj... http://www.dogomania.pl/threads/213169-O%C5%9Blep%C5%82-siedz%C4%85c-kilka-lat-w-chlewie
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
danavas replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kochani zobaczcie proszę na koszmar tego psiaka.... http://www.dogomania.pl/threads/213169-O%C5%9Blep%C5%82-siedz%C4%85c-kilka-lat-w-chlewie -
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
danavas replied to nescca's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lili8522']Motko jedyna to jest tragedia :-(:-([/QUOTE] Aga porozsyłaj proszę chłopaka po swoich wątkach...jeśli możesz.... -
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
danavas replied to nescca's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/703/jurand2.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/8536/jurand2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/jurand33.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/5145/jurand33.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/5/jurrrand.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/9349/jurrrand.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/707/jusanrd.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/4720/jusanrd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/juurand.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/4674/juurand.jpg[/IMG][/URL] -
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
danavas replied to nescca's topic in Już w nowym domu
[COLOR=red][U][B]wpłaty z dnia 20.08.2011r.[/B][/U][/COLOR] Joanna Maria K. - 10zł (Dęblin) Katarzyna P. - 9,78zł (Szczecin) Marzena B. - 10zł (Warszawa) Bożena S-M. - 10zł (Piaseczno) Edyta M.- 50zł (Bydgoszcz) Anna M.P.- 35zł (Warszawa) Aleksandra Ż.- 60zł (Olszewo - Borki) Justyna Sz. - 40zł (Warszawa) Anna T. W.- 30zł (Warszawa) Sylwia R. - 10zł (Dęblin) Marta J. P. - 10zł (Warszawa) [COLOR=red][COLOR=black]Beata Ł. - 10zł[/COLOR][/COLOR] (Warszawa) Maciej Sz. - 70zł (Świdnica Śląska) Małgorzata B. W. - 20zł (Warszawa) Amelia U. A. - 5zł (Częstochowa) Sylwia G. - 30zł (Warszawa) Katarzyna S. - 40zł (Warszawa) Kancelaria Radcy Prawnego Izabela L. - 50zł (Poznań) Karolina A. O . - 10zł (Radomsko) [COLOR=red][COLOR=black]Ewa G. - 50zł (Smardzew)[/COLOR] [U][B] wpłaty z dnia 21.08.2011r. [/B][/U][COLOR=black]Izabela E. J. - 50zł (Białystok) [/COLOR][/COLOR]Katarzyna S. - 30zł (Radom) [COLOR=red][COLOR=black] Anna K. - 30zł (Żmigród) Michał P.K.- 10zł [/COLOR][/COLOR](Warszawa) [COLOR=red][COLOR=black] Magdalena A.P.- 500zł (Zabrze) Elżbieta L. R. - 50zł [/COLOR][/COLOR](Warszawa) [COLOR=red][COLOR=black] Marcin B.- 20zł (Rajsko) Ewa K. - 30zł (Otwock) [COLOR=red][U][B]wpłaty z dnia 22.08.2011r. [/B][/U][COLOR=black]Marta A. S. - 30zł [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR](Warszawa) [COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black] Izabela D. - 50zł (Poznań) Ewa M. M. - 80zł (Pszczyna) Marek M.Z. - 100zł (Świdnica) Urszula J. B. - 20zł [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR](Warszawa) [COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black] Krystyna Ł. - 30zł (Aleksandrów Łódzki) Maja Z. - 10zł (Olsztyn) Małgorzata S. - 20zł (Blachownia) Marta D. - 10zł (Dąbrowa Górnicza) Anna J. - 50zł (Poznań) Wiesław W. - 20zł [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR](Warszawa) [COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black] Julianna O. S. - 30zł [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR](Warszawa) [COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black] Karolina M. K. - 30zł (Łochowice) Katarzyna M. S. - 40zł (Rabka Zdrój) Katarzyna Ż.-O.- 20zł (Bystrzyca Górna) Justyna M. K. - 10zł (Czersk) Renata B.-T.- 10zł (Gliwice) Barbara G. - 100zł (Czosnów) [/COLOR][/COLOR]Jagoda L. P. - 20zł (Lipiany) [/COLOR][/COLOR] [U][COLOR=red][B]WPŁATY Z DNIA 23.08.2011r.[/B][/COLOR][/U] Marta A. S. – 30zł (Warszawa) Agieszka K.-O.- 30zł (Poznań) Adrianna H. Z. – 20zł (Łódź) Anna S.-L. –5zł (Wisła) Maria G. – 10zł (Giżycko) [B][U][COLOR=red]WPŁATY Z DNIA 24.08.2011r.[/COLOR][/U][/B] Karina J. R. – 50zł (Czerwionka Leszczyny) [B][U][COLOR=red]WPŁATY Z DNIA 25.08.2011r.[/COLOR][/U][/B] Mirosława R. – 20zł (Świebodzin) Agnieszka N. – 40,86zł (Zofinin) [B][U][COLOR=red]WPŁATY Z DNIA 26.08.2011r.[/COLOR][/U][/B] Magdalena J. I. – 20zł (Trzyciąż) Anna K. – 20zł (Warszawa) Dorota D. S.-S. – 16zł (Legnica) [B][U][COLOR=red]WPŁATY Z DNIA 29.08.2011r.[/COLOR][/U][/B] Renata S. – 50zł (Warszawa) Ariel G. – 30zł (Kobylin) Adrianna P. – 20zł (Olsztyn) Ewa J. B. – 50zł (Wrocław) [B][U][COLOR=red]WPŁATY Z DNIA 30.08.2011r.[/COLOR][/U][/B] Martyna S.-G. – 20zł (Łowicz) Małgorzata P. – 10zł (Tarnowskie Góry) [U][COLOR=red][B]WPŁATY Z DNIA 31.08.2011r.[/B][/COLOR][/U] Anna M. D. – 10zł (Gorzów Wlkp.) Hanna R. – 15zł (Gdynia) Katarzyna G. – 5zł (Katowice) Tadeusz C. – 20zł( Wałbrzych) [B][U][COLOR=red]WPŁATY Z DNIA 1.09.2011r.[/COLOR][/U][/B] Anna M. K. – 5zł (Warszawa) Monika K. – 50zł (Gierałtowice) Katarzyna M.- 20zł (Warszawa) Krystyna B.- 10zł (Kraków) Zdzisław W. – 10zł (Starachowice) Agnieszka J. – 20zł (Staroźreby) Bożena W. – 15zł (Piaseczno) Agnieszka M. S. – 10zł (Świeszewo) [B][U][COLOR=red]WPŁATY Z DNIA 2.09.2011r.[/COLOR][/U][/B] Anna B.P. i Bogdan J. P. – 10zł (Kraków) Mariola M. – 5zł (Ostrołęka) Patrycja A. B. – 30zł (Wrocław) Katarzyna F. - 5zł (Gdańsk) Bożena W. – 15zł (Piaseczno) [I]bozenna_2007[/I] Magdalena Ł.-H. – 50zł (Bojano) [I]madziasza.allegro[/I] Agnieszka M. S. – 10zł (Świeszewo) [I]Anna 11956[/I] Mariola M. – 5zł (Ostrołęka) [I]Tukan311[/I] Katarzyna F. – 5zł (Gdańsk) [B][U][COLOR=red]WPŁATY Z DNIA 5.09.2011r.[/COLOR][/U][/B] Karina J. R. – 30zł (Czerwionka – Leszczyny) Anna S. – 5zł (Warszawa) Beata D. W. – 50zł (Dąbrowa Górnicza) Sylwia U. J. – 5zł (Łódź) [I]megaszopper[/I] Magdalena P. – 15zł (Bielsko-Biała) [I]izabela11_1a[/I] [B][U][COLOR=red]WPŁATY Z DNIA 9.09.2011r. [/COLOR][/U][/B] Krystyna K. – 50zł (Nałęczów) [I]kollek61 [/I] [B][U][COLOR=red]WPŁATY Z DNIA 12.09.2011r. [/COLOR][/U][/B] Julia M. K .- 5zł (Liszki) Małgorzata S. – 5zł (Blachownia) aniolek2000 [B][U][COLOR=red]WPŁATY Z DNIA 13.09.2011r.[/COLOR][/U][/B] Teresa Ł. – 5zł (Olesno) [B][U][COLOR=red]WPŁATY Z DNIA 19.09.2011r.[/COLOR][/U][/B] Karina J. R. – 15zł (Czerwionka Leszczyny) karina r Ludmiła S. – 10zł (Jelenia Góra) [B][U][COLOR=red]WPŁATY Z DNIA 20.09.2011r.[/COLOR][/U][/B] Marzena J.-R.- 13zł (Bytom) [B][U][COLOR=red]WPŁATY Z DNIA 21.09.2011r.[/COLOR][/U][/B] Alicja S. Gdynia - 5 zł masey 10 zł [B][U][COLOR=red]WPŁATY Z DNIA 22.09.2011r.[/COLOR][/U][/B] KTK1 -10 zł Krystyna P. -20 zł [B][U][COLOR=red]WPŁATY Z DNIA 23.09.2011r.[/COLOR][/U][/B] Renata W. Lubliniec 50 zł [B][U][COLOR=red]WPŁATY Z DNIA 26.09.2011r.[/COLOR][/U][/B] od Malwy z bazarku 246 zł [B][U][COLOR=red]WPŁATY Z DNIA 03.10.2011r. [/COLOR][/U][/B][COLOR=black]Arkadiusz O. Draliny 30 zł[/COLOR][B][U][COLOR=red] [/COLOR][/U][/B]pieniądze które pozostały po jurandzie za zgodą darczyńców zostały przekazane na cele statutowe OTOZ Animals.... w razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań prosimy o kontakt po nr telefonu:660737137 [B][U][COLOR=red] [/COLOR][/U][/B] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/62/juuurand.jpg/"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/5434/juuurand.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/840/jukujrand.jpg/"][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/4659/jukujrand.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/843/julrand.jpg/"][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/628/julrand.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/33/jurand.jpg/"][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/1563/jurand.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/856/jurand1.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/4261/jurand1.jpg[/IMG][/URL] -
Gabrysia - ONka z ogromnym guzem ODESZŁA ZA TM :(
danavas replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
mam dla Gabrysi pieniądze z bazarku...proszę o nr konta:) -
zachęcam cioteczki do wsparcia Misia udziałem w bazarku [url]http://www.dogomania.pl/threads/212696-Po-raz-pierwszy!!!!!-Wybory-Miss-i-Mistera-dogo!!!!zapraszamy-do-20.08.2011-do-22-00?p=17419664#post17419664[/url]
-
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
danavas replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
postaram sie o jakieś zdjęcia dzisiaj:) -
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
zachęcam cioteczki do wsparcia Suzi udziałem w bazarku [url]http://www.dogomania.pl/threads/212696-Po-raz-pierwszy!!!!!-Wybory-Miss-i-Mistera-dogo!!!!zapraszamy-do-20.08.2011-do-22-00?p=17419664#post17419664[/url] -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
zachęcam cioteczki do wsparcia Foxa udziałem w bazarku [url]http://www.dogomania.pl/threads/212696-Po-raz-pierwszy!!!!!-Wybory-Miss-i-Mistera-dogo!!!!zapraszamy-do-20.08.2011-do-22-00?p=17419664#post17419664[/url]