-
Posts
10075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bgra
-
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
Bgra replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
Jak chyba wszystkie hoteliki przed założeniem działalności i o ile mnie pamięć nie zawodzi chętnie korzystaliśmy z ich ofert jak i domów tymczasowych płatnych,z wyliczoną dobą. Ediabija podała propozycję,ja wcześniej też,to były propozycje pomocy psu. Patmol pytaj u źródła.Rozprawianie się tutaj z Borysem...nie temu służy ten wątek,masz adres zrób to na str. chłopaka. Abi życzę szczęścia. -
Też mam masę swoich zdjęć jak Toffiś daje mi buziaki ;) tuli się,bawi z nami ...nie w tym problem :(
-
Dzięki Anula :) zapłacę ze skarpety,już prosiłam Aldonkę,żeby przy okazji zakupów kupiła i dla Czesia jak w linku...https://zooart.com.pl/product-pol-21306-Tropiclean-Preparat-zapachowy-o-zapachu-owocow-jagodowych-Berry-Breeze-Pet-Spray-236ml.html?fbclid=IwAR3L0x744S9vGRzls_e-h3L9531HvPwx8rIUISCVA_HH6bEGK1Uni5SNtcY
-
Co było do przewidzenia wraz ze zmianą pogody i zapakowaniem na cały dzień Czesia w pampersy i pampasy pojawił się odór.Niestety ten zapach przenosi się na sierść mimo częstych kąpieli,podmywania.Olejek nie wystarcza.Szukam czegoś co można będzie aplikować na sierść Czesia,żeby można było z nim żyć.Jak na razie Aldonka znalazła w zooart jakiś preparat.
-
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
Bgra replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
Abi jest młoda,ludzie mają teraz po sześćdziesiątce,czy dają radę opiekować się trudnym,dużym psem przez 10 lat ? Biegać za nią bo nie przyjdzie na zawołanie ? po śniegu,wyciągać z krzaków bo trzeba bramę otworzyć. Liczyć na to,że się przyzwyczai do człowieka będąc w kojcu? -
Tekla ma się bardzo dobrze, powoli się przekonuje do swojej rodziny ,bo to taka mała zołza :)dom stały szczęśliwy :)
-
-
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
Bgra replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
Wysłałam pw -
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
Bgra replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
Może spróbować szkolić pozytywnie Abi,w hoteliku domowym,gdzie są max dwa psy.Pieniądze ma,może ta droga byłaby lepsza...zawsze to zwiększa szanse. -
Wiadomość od P.Kasi : " Dzień dobry, wczoraj byliśmy w Chacie Leona na konsultacjach. Tofik był trochę hałaśliwy, bo się nudził , wszystkie zalecenia są ok. Czyli to co stosuję i jak z nim pracuję. Niestety bardzo się do mnie przywiązał. Lubi mnie bardziej niż parówki :) "
-
Rysio ma ustalony termin usunięcia ząbków i kamienia i jak serduszko pozwoli kastracji podczas jednego zabiegu na 23 listopada. Szukam domu dla emeryta.Z lękiem separacyjny pracujemy,mamy wymierne efekty.A na zdjęciu widać jak Rysio najbardziej lubi spędzać czas w domku :)
-
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
Bgra replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
Wypiękniała bardzo,oczy nadal smutne.Zakochałam się w tej suni :) Moja Zytka dalej podkrada mi jak nie telefon to inny drobiazg,dobrze,że wiem gdzie szukać ;) pod jej brzuszkiem ;) -
Tylko mieć nadzieję,że trafi się TAKI opiekun. Szkoda,że mam za daleko,żeby naocznie zobaczyć zmienionego Toffisia.
-
Ewu już wklejam...
-
Masz prawo :) każdy ma prawo na tym wątku napisać co myśli,czuje.Podpisuję się pod tym co napisałaś. Nie wzięłabym Toffisia za skarby świata,niby dobrze sobie radzę ,ale z kurduplami,co to za wyczyn. P Kasia uważa,że Toffik jest gotowy do adopcji do odpowiedniego domu,który podejmie pracę.Dokąd wróci po nieudanej adopcji ?nie wiem,na razie z ewu nawet nie poruszałyśmy tematu . Najlepiej byłoby gdyby szkolenie potrwało jeszcze w Psim dworze. Ewu ma zorganizować zbiórkę,na razie brakuje nam około 500 zł na opłacenie fv do końca miesiąca.Utrzymuję ,karmię i leczę mojego tymczasa,jeszcze Czesio,nie dam rady,a co mówić o kolejnych 2 miesiącach :(
-
Jestem skołowana,co mamy zrobić ? specjalista mówi,że jest ok,ja laik nie zgadzam się z tym bo tak czuję,nie wiem,czuję,że w domu takim normalnym zaczną się problemy.Jeżeli trafi do ludzi umiejących pracować z psem, jest szansa,że to szkolenie dalej pociągną i będzie dobrze.
-
Nawet na plusie 115,90.Do zapłacenia faktura za hotelik- listopad 450 zł plus koszt odrobaczenia i szczepienia na wirusówki,jak pisałam do zapłacenia do końca miesiąca.Jak tylko P.Kasia poda mi kwoty ,wpiszę.
-
Toffiś został odrobaczony,potem zostanie zaszczepiony,koszt tych procedur zostanie doliczony do faktury za pobyt w hoteliku,do zapłacenia do końca miesiąca.Tylko skąd na to kasa :(
-
Szacun! chyba skończyłaby się moja przygoda z psami.Guccio też podziwiam,może dobrze,że tak szybko zdecydowała się na kolejny dt :) Największe moje "poświęcenie " ;) to zabrać na dt yorka,przy czym mam fatalną fobię na gryzonie i już nic więcej nie napiszę :(
-
Nie wiem,mam mieszane uczucia. Tylko ktoś kto będzie chciał i umiał pracować z psem. Pani Kasia twierdzi,że ponad miesiąc pies jest u niej i wszystko jest ok,więc ...poprzednie domy niestety nie były odpowiednie,nie dość konsekwentne,nie dość stanowcze,nie czytały jego zachowań,popełniały błędy,stąd ataki psa. Dzisiaj rozmawiałam z P .Kasią,kontakty z innymi osobami na plus,pies do dalszego pozytywnego szkolenia. Jest jeden dom zainteresowany Toffisiem,muszą się najpierw spotkać,niewiele więcej wiem,poza tym,że Państwo mieli yorki,został jeden i szukają dla niego kompana.
-
Adopcją Toffika zajmuje się P.Kasia,kontakt będzie podawany do niej,to P Kasia zadecyduje o ew domu,ufam,że powie wszystko co wie o psie.Jest ogłoszenie o adopcji Toffika na str Psiego Dworu : Rzetelna informacja o psie to podstawa dobrej adopcji... sporo już wiemy psie,wiemy na co go stać.Dobra myśl z tym wpisem,podsunę ją P Kasi ,dziękuję!
-
Jeśli jakikolwiek lek z fiolki nie zostanie użyty w całości,to w karcie charakterystyki leku podawane są szczegóły odnośnie czasu przetrzymywania w określonej temp i czas przechowania,chyba,że lek został przygotowany w miejscu kontrolowanym i w pełnej aseptyce. Nie wiem dlaczego inaczej jest z insuliną, zużywa się do końca, trzymając na półeczce w lodówce.