Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. Dziękujemy! Piękny to prawda,tylko,żeby spuścił z tonu ;)
  2. Przepraszam,faktycznie moje niedopatrzenie,już dopisuję :) reszta niech zostanie jak jest :)
  3. Dziękuję za wszystkie opłacane deklaracje ! Anulko ja już zaniechałam pisania ,kiedy ,gdzie,co i komu ,mam rozliczenie w skarpecie i to najważniejsze dla ludzi ,którzy wspierają Czesia,chodzi mi o to w co wspiera Czesia SP .Jak uważasz,że jednak powinnam to uzupełniać to tak zrobię :)
  4. Dziękuję wam,że zaglądacie i wspieracie Czesia.Dzięki wielkie ! Ola.mo dzięki za opis i foty z naszej wizyty :) Cześ to super pies :) Nie wiem jak Aldona daje radę zimą,bo jest znacznie trudniej,ale jak widać idealnie.Można spokojnie tulić rudzielca,czujesz tylko jak zanieczyści pampersa.Aldona ratuje i pampersy ;) wkłada w nie wyściółkę i tylko ją wyrzuca,a nie pampers za każdym razem. Ostatnio był dom poważnie zainteresowany adopcją Czesia,zdecydowany,to znajomi mojej znajomej zoopsycholog z Gorzowa W. Niestety mają mieszkanie w bloku i zwyczajnie nie dają sobie rady bez ogrodu.Cały rok zapampersowany... Jak widać nadzieję na domek stały możemy mieć :) tylko musi być równie dobry jak tymczas. Tutaj ma chłopina szczęście :) Z całą pewnością tak :) Jest Aldonka ,jest piłka ,jest cudownie :) Aldona to dusza człowiek :) bardzo systematyczna,idealnie zorganizowana,ma w domu dziesiątkę psów,wszystkie nieadopcyjne,stare,chore.Zapaszek goździkowy ;) tylko w tracie jak kupal poleci,zaraz zostaje ewakuowany.Podczas pracy ,Aldonie pomagają rodzice.
  5. Tyśka dziękuję za wstawienie zdjęć i opisu. Dziękuję Wam,że zaglądacie do Tofika. Państwo jeszcze nie zjechali do domu,mają być za tydzień,wtedy umówią się z P.Kasią i pojadą poznać Tofisia. Tofik był u groomera,na koszt P Kasi,przygotowuje go na pierwszą wizytę z nowymi opiekunami. W tym miesiącu za pobyt Tofisia znowu zapłaci Skarpeta,trzeba jeszcze dokupić karmę,tu się wstrzymuję,bo jak pójdzie do nowego domu to ten koszt odpadnie. Sporo osób dzwoni,wszyscy pytają o yorka :( ten dom z Gliwic jest jedynym,który wykazał zainteresowanie Tofikiem.
  6. Cieszę się,że jestem z nami :) Oby!
  7. Nie odebrałam tego w ten sposób :) Czekamy na powrót państwa do domu,co nie przeszkadza mi porozmawiać z panią o szkoleniu :)
  8. Tak,jestem z panią w kontakcie,pani wie wszystko o Tofisiu,odesłałam do kontaktu z p.Kasią.Jak państwo zjadą do domu,wtedy ...oby nie zmienili zdania,zaczniemy procedury.Ewu zapowiedziała,że pojedzie na wizytację p/a ,pojadę i ja,zanim państwo pojadą poznać Tofika..Nie chcę wybiegać naprzód,żeby nie zapeszać :( Poczekajmy do lutego,muszą najpierw być w domu. Państwo miewali w życiu psy małe i duże,ostatni niełatwy pies odszedł rok temu.Z tego co pani opowiadała,rzeczowo, wyłonił się dom,który bierzemy pod uwagę i czekamy ... Takie szkolenie to cudowna sprawa. Anula my bardzo ostrożnie podchodzimy do ew adopcji Tofika.Masz rację p.Kasia to szkoleniowiec. Dzięki wielkie za ogłoszenie !
  9. Ostatnia wiadomość od pani z Gliwic, pod postem na Fb o Tofisiu : " Jest domek tylko trzeba chwilunie poczekać proszę przesłać nr konta " Nr konta podesłany.pozostaje czekać do lutego...oby nic nie stanęło na przeszkodzie.
  10. Martwię się bardzo co będzie dalej z Tofikiem, p.Kasia uważa,że Tofik już dawno jest gotowy do nowego domu.Miałam nadzieję,że z odwiedzających hotelik wyłoni się nowy dom,albo chociaż dom tymczasowy,niestety. Telefony,sms,messenger, są,tylko każdy chce yorka,a jak już komuś waga Tofika nie przeszkadza to charakter. Pieniądze za styczeń jakoś w tym miesiącu na fb dozbieram,mam nadzieję,ale co dalej? Czy ludzie z Gliwic odezwą się w lutym ? tu się z kolei martwię jak zareaguje Tofiś na zmianę domu.Przywiązany jest do p.Kasi bardzo,jest też zazdrosny o Jej psa.Kolejny raz temu psu świat się zawali.
  11. Kolejna wpłata na hotelik w Skarpecie Plaskatych na hotelik Tofisia-45 zł Idalia L.
  12. Popisuję się obiema rękami. Anula pierwsza rozmowa dyskwalifikowała rodzinę,jednak,żebym nie była posądzona o uprzedzenia odbyła się ta wizytacja.
  13. Dziękuję serdecznie ! Dziękuję za wszystkie życzenia,zdrowie niestety zawodzi co trochę :( jest lepiej... U Czesia ok,wszystko po staremu,Cześ w dt czuje się jak w domku :) Czy znajdzie DS ? Ogłoszenia są,na Fb co jakiś czas odnawiam...
  14. Dobry wieczór,Tofiś ma się dobrze,dalej czeka na dom... Wczoraj zadzwoniła pani,po rozmowie ze mną i z p. Kasią podtrzymuje chęć adopcji Tofisia,w lutym bo teraz są z mężem poza domem.W ich domu zawsze były psy,duże,małe,ostatni odszedł zeszłego roku i państwo uznali,że to już czas na kolejną adopcję.Małżeństwo po pięćdziesiątce,dorosłe dzieci wyprowadziły się z domu.Mieszkają w okolicy Gliwic ,więc mają do Psiego Dworu około 100 km.Jeżeli nadal będą chcieli adoptować Tofika to pojadą do PD poznać go.Musimy więc uzbroić się w cierpliwość... Koszt hoteliku od stycznia to 500 zł plus karma. marmosia,ediaboja i bgra dokładają po 100 zł ,razem 300 zł na hotelik. brakuje więc 172 zł ;(
  15. Wizyta się odbyła.Wizytatorka ma duże wątpliwości bo zna historię Tofisia.jej zdaniem dom ok,ale dla spokojnego psa.Ludzie bardzo mili. Dom wielorodzinny,młodzi to para około 25 lat,mieszkają z rodzicami i babcią.Nie powiedzieli całej prawdy,zapomnieli o trzech innych psach,rodziców ?jeden w garażu, ma małe drzwi więc swobodnie może wychodzić kiedy chce,dwa w kojcu,poza tą sunią w domu. Sunia w domu potrafi czasami ugryźć,szczekliwa,warczała na wizytatorkę,bez reakcji młodych.Radzą sobie z nią podobno,ten piesek z garażu to jej synek,tylko on uchował się z miotu bo pozostałe zagryzła,jego też nie toleruje,więc umieścili go w garażu.Z psami na spacerach sunia się dogaduje.Rozmawiałam i z P.Kasią i ewu.P.Kasia mimo wszystko jeszcze jutro do nich zadzwoni.. Młodzi ludzie,jak pojawi się dziecko to już byłaby katastrofa.Sunia zadziora ,a Tofiś się jej nie podporządkuje.
  16. Wizyta przełożona na jutro,dziewczyny musiały pojechać po szczeniaki wyrzucone gdzieś w polu.Jak było się nie zgodzić :)
  17. Trzymaj,ja już chyba zaczynam gorączkować z nerwów :( Dziękuję za kciuki ! P.Kasia przysłała kolejną fakturę,za grudzień.
  18. Wizytacja odbędzie się jutro o 18-tej,konkretna osoba,wie wszystko o psie i wie na co zwrócić szczególną uwagę.
  19. Dziękuję ,już zgłosiła się osoba chętna do wizytacji,zrobi ją jutro,najdalej w niedzielę,to już zależy czy oboje państwo będą w domu.
  20. Tofiś ma szansę na dom, państwo bez dzieci,mieli sunię agresorkę,wiedzą wszystko o Tofisiu.Po długich rozmowach P. Kasia prosi o pomoc w zorganizowaniu wizytacji pa,która będzie decydująca. Czekam na odpowiedź odnośnie pa,to kilka osób mieszkających w pobliżu,zapłacę za benzynę jeżeli będzie trzeba. Może znacie kogoś kto mieszka w pobliżu : ul Mazowiecka 18-214 Klukowo województwo podlaskie
  21. Potrzebny kod i ulica,może ktoś blisko mieszka,mogę spytać wtedy Ewę,która prowadzi grupę.
  22. Telefony dzwonią,wiadomości na olx się sypią i nic...był domek zainteresowany,,niestety nie oddzwonił jak mówiła wczoraj P Kasia. Toffiś bez zmian,dom dla dzieci ,może być z dużym psem,bo do takich czuje respekt.
  23. Co tam u Was w pięknym Zwierzyńcu ? nie zasypało Was ? dzieciaki ubrane to można spacerować :) moje niestety to pierzynkowce,skończyły się więc długie spacery :(
  24. Rysio 15 grudnia pojechał do swojego nowego domku w okolicach Żywca. Żyj malcu długo i szczęśliwie.Transport gratis! Ola.mo dzięki wielkie !!!
  25. Sunia znalazła domek.
×
×
  • Create New...