Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. Z wieloma ludźmi,którzy interesują się Tofikiem rozmawiam,tutaj piszę tylko o osobach "rokujących". Jest też jedna pani z Łodzi,około 40 lat,czy się zdecyduje? zobaczymy.
  2. Przykre :( Masz rację,tyle,że sytuacja Tofika jest bardziej niepewna od czasu kiedy już wiemy,że wykazuje agresję do innych psów.Ewu znalazła dt w którym za 300 zł już z karmą i wetem,mógłby mieszkać do czasu adopcji ,niestety tam są psy.Jest też dla niego miejsce w hoteliku,gdzie świetnie nastawają agresywne psy,problem brak pieniędzy,tam koszt to 600 zł z karmą.Polecany jako jeden z najlepszych w kraju. Myślę,że P.Kasia oddzwoniłaby.Pani nie odebrała mojego telefonu,nie odpisała na mojego sms,sprawa wydaje się być jasna.
  3. Tak jest Lolciu,pilnuj,pilnuj :) słodki ten królewicz,do zacałowania :)
  4. Niestety państwo z Wrocławia nie kontaktowali się z hotelikiem,nie odbierają mojego telefonu.Zadzwonię jeszcze wieczorem.
  5. Dzięki Ewciu ! :)
  6. Nie wiem czy spotkanie umówione,nie mogę się dodzwonić do P .Kasi.
  7. Ewciu kochana :) trzymaj kciuki :) Jolanto dziękuję :) Dzięki za kciuki :) bez tego nie będzie adopcji,to musi być rodzina ,która chce pracować,wtedy pies pójdzie z wytycznymi z hotelu,z namiarami do konkretnych specjalistów. Dziękuję ! Dziękuję Anulko. Kwota jest dla mnie teraz zabójcza,mam w skarpecie psa na tymczasie,niestety wczoraj wrócił z adopcji mój Rysio,tutaj też pójdzie sporo nakładów finansowych.Na Pomagam.pl 101 zł :( ale jakoś musimy dać radę. Dziękuję :) tak jak napisałaś,jakaś nadzieja jest.
  8. Dziękuję wszystkim dorzucającym się do puli Tofisia :) To ogromna pomoc :) Jutro rodzina z Wrocławia ustala termin spotkania z Tofkiem.Państwo z 18-letnim synem.Mieli trudnego yorka,zmarł na nowotwór rok temu.Rozmawiałam z panią,gotowa jest dać na stałe dom Tofikowi,wie o nim wszystko,chce współpracy ze szkoleniowcem. Jest jednak problem bo pani ma alergię nie na wszystkie psy,objawia się astmą.Pojadą do hoteliku poznać Tofika i sprawdzić reakcję na psa.
  9. W poprzednim domu w RŚ; było dobrze do czasu powrotu męża,czyli około tygodnia.Czy u Gcccio nie wziął Jej syna pod opiekę ,a raczej uznał za "swojego" i bronił komputera,który stał przy nim ? Czy on pokochał P Kasię,czy uznał za "swoją" i broni do niej dostępu? To by znaczyło,że dom tylko z jedną osobą,jeżeli psem to jednym,dużym i stabilnym ? Rozglądałyśmy się z ewu za dt,nawet płatnym.Nawet jak taki znajdziemy to zapsiony,a tego,że kieruje agresję na psy nie przewidziałyśmy.
  10. Warczenie i pokazywanie zębów.
  11. Odpowiedź P Kasi " Tofik wysyła sygnały dystansujące w sytuacji kiedy czuje się zagrożony,lub kiedy nie życzy sobie już kontaktu z człowiekiem.Np zbyt długie głaskanie,zbyt długie czesanie,wycieranie oczu,jeśli czuje się osaczony,zapędzony do rogu,gdzie nie ma możliwości się wycofać,jeśli chce się coś zrobić na siłę,typu zamknięcie w kontenerze.Z psami wybiórczo.Zgadza się z silnymi,dużymi osobnikami.Słabe,małe,uległe może atakować,lub te którym właściciel poświęca uwagę"
  12. P Kasia jest zwykle bardzo zajęta,więc po nieudanym połączeniu wysłałam sms z pytaniem.
  13. Wystarczy odpuścić,a ja pamiętam jak guccio wycofywała się z pokoju po jego ataku,a on skakał chcąc dorwać się do Jej ręki.Ostrzegał jeszcze godzinę za drzwiami. Jak Dominika odebrała Tofika od guccio to poszedł spokojnie,a potem nie był pokorny w ich domu, kilka razy atakował,znają się na trudnych,agresywnych psach więc nic się nie stało. Teraz jak utraci "swoją" P. Kasię ? co będzie ? Ogłoszenia na Olx mają dużą oglądalność,sporo ludzi dzwoni,ostatni telefon to szukanie psa dla córki dwulatki i takich jest większość.Tam w tekście powinno być jedno zdanie-szukamy szkoleniowcaktóry zaadoptuje agresywnego psa. Są ogłoszenia na grupach Fb,w tym grupie dla amstafów.Czekam,ktoś poprosił o kontakt. Tofik jest ogłaszany jako idealny do pracy,tropienia,dogtrekkingu.
  14. Ilekroć coś mu się nie spodoba.
  15. Do końca każdego miesiąca,poprosiłam P. Kasię o kilka dni na potwierdzenie,czy znajdziemy pieniądze na kolejny miesiąc.
  16. Dziękuję Wam wszystkim za pomoc. Tofik chciałby P. Kasię na wyłączność,w tym problem.Stwarza zagrożenie dla Jej psów w domu,poza domem z innymi psami jest ok.Izolowany w kenelu.Jest to spory problem dla P Kasi. Ostatnio rozmawiałam z groomerką ,Tofik pozwala wszystko przy sobie zrobić.Pani Kasia mówi,że pies bezproblemowy,wtedy kiedy ostrzega trzeba odpuścić,żeby nie wchodzić w jego sferę prywatności. Mówi ok,Tofik masz prawo teraz nie chcieć,masz prawo mieć zły humor. Nie wyobrażam sobie domu,który ogarnie to wszystko. Dotychczas nie było problemu z psami w domach,hotelikach,teraz może być w nim tylko ew. duży pies. Tak jak ewu żałuję,że nikt nie wypatrzył Tofika w hoteliku.
  17. Dziękuję za podpowiedź, niestety nie znam,poszukam i zaproszę na wątek.
  18. Nie tylko,dobrze,że mi wpadło do głowy spytać jaki jest stosunek Tofika do psów w domu.Niestety jest zazdrosny o P .Kasię i bardzo agresywny do Jej psów,zęby idą w ruch i musi być izolowany.Jest więc poważnym zagrożeniem.Miał respekt tylko przed większą suką,już wyadoptowaną.Jeżeli nazbieramy pieniądze to trudno,może zostać ten miesiąc.
  19. Dziękuję za wsparcie !skarbnik podeśle nr konta. Szczerze ,myślałam,że jeszcze w hoteliku zostanie przez P Kasię wyadoptowany. Nie damy mu krzywdy zrobić,nie po to tyle czasu o niego walczymy,coś rzutem na taśmę z pewnością dla niego znajdziemy.Trzymaj kciuki :)
  20. Piękny,na zdjęciu słitaśny yorasek,laleczka. W hoteliku jest pięć miesięcy,szybko został uznany za gotowego do adopcji z wymogami co do nowego domu. Niestety w hotelu do dzisiaj nie trafił się nikt odpowiedni dla Tofika. Z ewu nie zliczymy ilu było zainteresowanych,dotychczas dwie wizyty pa,domy dobre ,tyle,że nie dla Tofika ( wg zaleceń szkoleniowca ) Na dzisiaj znalazłam mu miejsce w budzie ,odpada. Basia staje na głowie,sama napisze...
  21. Od stycznia cena wzrosła o 50 zł.P.Kasia prowadzi hotelik ze szkoleniem,Tofik został uznany za gotowego do adopcji dla odpowiedniego człowieka.
  22. 500 zł +karma +groomer.
  23. Do końca miesiąca zabieramy Tofika,jak nic nie znajdziemy to schronisko.
  24. Lolusiu słodziaku :) dziękuję za piękne tulipanki :) buziole !
×
×
  • Create New...