-
Posts
10075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bgra
-
Jest grupa na fb,chętnych do zrobienia wizyt pa https://www.facebook.com/groups/wizytypa/ Często chodzę na wizytacje,jak wywołują mnie na grupie to nie odmawiam (bo i zostałam sama w mieście ) zawsze staram się zabierać ze sobą swojego psa,lub tymczasa,tego ostatniego nie żeby podebrać dom ;) nie,to dla niego kolejny etap socjalizacji,po prostu postawa domowników ( zawsze muszą być wszyscy) czy psa rezydenta pozwala mi łatwiej podjąć decyzję. Wystarczy podać w ogłoszeniu nazwę miasta ,dzielnicę czy kod i ulicę bez numeru.
-
Dziękuję pięknie :) Czesio ma nową przyjaciółkę Różyczkę,ona poza nim świata nie widzi,to sunia,której wydawało się pozostało tylko miejsce pod podłogą w kojcu,tak się bała człowieka.Jakiś czas trwało zanim Aldonie udało się ją wyciągnąć,zabrać . Jak widzę ją teraz spokojną ,w kubraku! to serce z piersi chce wyskoczyć z radości :)
-
Może być do Ewu :) dziękuję :) Dziękuję :) u mnie podobnie,dwa kolejne zapytania,zobaczymy...
-
Koszt szczepienia i odrobaczenia to 78 zł wprost na konto wetki,uf dobrze,że było za co zapłacić . U Tofika po staremu,nikt się w zasadzie nim nie interesuje,telefonów i zapytań na Olx czy Fb niestety nie ma :(
-
Niestety z moich dziewczyn będą za małe :( większe wydałam,zerknę na swoja gr bazarkową,tam chyba kombinezony są.
-
Tak jak napisała b-b :) zerknę czy coś od moich dziewczyn się nada,mają po 6 kg.
-
Alma około trzech lat,agresorka mała ,niczego więcej o niej nie wiemy,musi dojechać jeszcze do dt Ediabija.
-
Dziękuję Ediabija :) Marto serdeczne dzięki ! mało osób na dogo znam z imienia . Dziękuję Ewciu !oj przydają się kciuki :) ściskam mocno :)
-
Guccio jak pogoda,nie zasypało Was ,ubranko dla malucha masz na mrozy ?
-
Pozbawić Czesia piłeczek to byłoby największe nieszczęście :( to jego największa radość życia :)
-
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
Bgra replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Niestety finansowo u mnie kiepsko,dwa psy moje chore plus tymczas,ale chętnie poudostępniam zrzutkę,proszę o link . Trzymam kciuku za dom w Krakowie ! -
To tak jak u Czesinka,tylko jego ze stadka pogoniło ;) na szczęście jest ok :) Cześ namiętnie rozgryza piłeczki i co jakiś czas można zaleźć kawalątek w pampersie,to mógł być powód.
-
Tofiś po goomerze,był bardzo grzeczny wg słów P Kasi, koszt to 70 zł ,z czego P Kasia dokłada 20 zł kupiła też dla Tofika sweterek :) Adiabija prześlij na konto P Kasi 50 zł Zrobiłam Tofisowi ogłoszenia na Katowice,Poznań i Wrocław,coś tam dopisałam do 2 z tekstów P. Kasi . https://www.olx.pl/oferta/tofik-do-adopcji-dla-osob-konekwentnych-i-aktywnych-za-darmo-CID103-IDxHDCf.html https://www.olx.pl/oferta/samczyk-dla-aktywnych-CID103-IDxHDDd.html https://www.olx.pl/oferta/kto-zostanie-bohaterem-CID103-IDxHDDB.html
-
Pani Kasia umówiła Tofika do groomera,bo przy jego aktywności i niechęci do czesania jego fryzura się nie sprawdza,musi być ścięty na krótko.Prosiłam ,żeby chociaż nie ściąć go za krótko,min. ostrzem 0,8 ,bo pogoda nie sprzyja.P Kasia kupiła mu sweterek. Jaki koszt dowiem się po wizycie.
-
Jeżeli to ten ze zdjęcia poniżej to Biały owczarek szwajcarski krótkowłosy :) Już ma dom,Tofik był u niego na odwiedzinach :)
-
-
Faktura na kwotę 450 zł za pobyt w Psu dwór za listopad,do opłacenia do końca listopada. Faktura za odrobaczenie i szczepienia dotrze 6 grudnia,mamy środki na opłacenie jej. Nowe ogłoszenie na fb Tofisia : " Do adopcji Tofik Tofika warto adoptować za jego kochające oczy, za jego kochające serduszko, bo jak pokocha to już na zawsze. Biegasz? Pływasz? Spędzasz czas aktywnie? To jest przyjaciel właśnie dla Ciebie! A kiedy się już zmęczycie atrakcjami możecie razem tak po prostu - nie robić nic Tel. 503117799 "
-
Melduję się u chłopaka ,mogę pomóc w ogłaszaniu,guccio potrzebny jest tekst i dobre zdjęcia.