-
Posts
10075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bgra
-
Zabrakło mi zer...900-1200
-
Wtedy to odbywało się poza mną,dowiedziałam.się dopiero,że jedzie do Psiego Dworu.Ja tylko odbijałam w nocy Tofika po ataku na Guccio.Jamor znam z fb.Koszt jest ogromny,nie jestem na taką sumę przygotowana niestety,to 90-120 miesięcznie.
-
OJamorze słyszałam wiele dobrego,przyglądałam się cenom,koszt 30-40 zł za dobę.Chciałabym wierzyć,że przygarnie,przejmie Tofika z powodu ambicji :) Porozmawiam z ewu,zadzwoni Dzięki ! Tymczasem trwają od kilku dni negocjacje z fundacjami,może któraś weźmie pod swoje skrzydła Tofika.
-
Jaguska ja dzisiaj pierwszy raz rozmawiałam z opiekunką Tofika.BYłam pewna,ze zażywa psychotropy,bo pamiętam cenę 60 zł miały kosztować.Behawiorystka zdecydowała,żeby nie podawać.. Wcześniej w Psim Dworze wg opinii trenerki nie było takiej potrzeby.
-
Przepraszam,oczywiście Dzika Kępa.Nie ma wyjścia,musi zaakceptować,albo będzie siedział w klatce do czasu transportu,gdziekolwiek pojedziwe.Wczoraj ostrzegł na tyle,żeby opiekunka zdążyła się odwrócić bo stała tyłem,chwyciła miotłę i odpychała go od siebie,długo nie odpuszczał.
-
Kilka informacji na str Psi Dwór,gdzie przebywał na szkoleniu.Wg opinii trenerki nie było potrzeby wykonywania badań.
-
Anulko Tofik jest nieadopcyjny. Dzisiaj pierwszy raz rozmawiałam z opiekunką Tofika,sytuacja jest poważna.Pies jest wg jej opinii nieobliczalny.Czasami jak anioł,potem nie wie z jakiej przyczyny ostrzega pokazując całe uzębienie i atakuje. Jakiś czas temu rozmawiałam z dr Iracką,p długiej rozmowie decyzja o eutanazji.Do miejsca w którym przebywa pies dr Iracka nie jest w stanie przyjechać,uznała,że dowożenie go też nie ma sensu. Kupuję dla niego kaganiec baskerville,zeby go przetrzymać do czasu dojazdu do Psiej Kępy,gdzie do miesiąca zapadnie decyzja co do dalszych losów psa.Na 10 lipca zamówiony transport,do tego czasu Tofik będzie siedział w kenellu i wychodził na tyle ile musi.Jak dojdzie kaganiec będzie go stale nosił,powinien dojść we wtorek. Badania labor miał wyykonane w Psim Dworze,bz.Szerszej diagnostyki nie wykonywaliśmy.
-
Moim skromnym zdaniem tak. Przez pięć miesięcy w domu skoleniowca robił co i kiedy chciał,to mu się teraz wydaje,że świat do niego należy.
-
Tofika nie można ogłaszać,on nie nadaje się do adopcji.Bo jakiego domu i gdzie szukać? Rodzina nie,para nie.Musiałaby to być samotna osoba,bez zwierząt,o cechach,które wielokrotnie tutaj były wymieniane,chcąca się szkolić. W dt zaatakował najpierw małego psa,przeniesiono go do dużych psów to zaatakował malamuta,temu nerwy puściły,dobrze,że opiekunka zareagowała w porę i malamut odpuścił.Tofikowi nic się nie stało. Wyniknie z tego zdarzenia jakiś pozytyw? Nie przyłożę ręki do tej adopcji.Nie stać nas też na utrzymywanie Tofika do końca życia,o ile nie stanie się wcześniej tragedia,czy nie będziemy musieli go zabrac.
-
Nesiowata dzięki serdeczne :) Jak wejdzie Ewu to z pewnością skontaktuje się z Tobą Kasiu :)
-
Dziękuje Kasiu :)
-
Dzień dobry, przepraszam za nieobecność na wątku, laptop mi się sypie ostro :( z tel to już niestety nie na moje oczy. U Czesia wszystko po staremu, co prawda dalej goni psiaki ;) Czy ktoś ma pomysł na mocne! piłki, którym niestraszne będą zdrowe zębole Czesia :) Wszystkie chyba przetestowane, każda na trzy minuty, a żyć bez piłeczek Cześ nie może :)
-
Brawa dla mnie niezasłużone :) Odkąd go znam nie pozwalał nic z pielęgnacji przy sobie zrobić. Przez pięć miesięcy przez szkoleniowca nie był czesany tylko prowadzony do groomera, czego się spodziewać ?
-
Dziękuję najpiękniej jak potrafię :)
-
Anula serdecznie dziękuję :)
-
Dzięki wielkie :)
-
Dzięki!!! jak wyżej,chyba już kończy ogarniać kociaki,psy i dzieci ;)
-
Dziękuję serdecznie :) zaraz Ediabija poda nr konta, tylko kociaki nakarmi :)
-
Ponawiam prośbę, czy jest ktoś w stanie wesprzeć Tofika ?
-
Ewu kochana, jak zbiegnie się u mnie wolny czas i kasa na dojazd to obiecuję pojadę do Tofika i go obfocę. Z sierścią jak dla mnie nie ma problemu, bo pani Kasia przed wyjazdem zapłaciła groomera Tofikowi. Ewu ja zapłacę za groomera jak tylko będzie taka konieczność,więc jak coś wołaj o kasę. Mnie już ta rola nieudacznika mierzi, nie ja o nią prosiłam, prosiłam o zwolnienie z niej. Serio opinia dogomaniackiego głupka mnie nie cieszy. Czy ktoś jest w stanie przejąć od Ewu i mnie Tofika ? Bardzo proszę :)
-
Ewu jak nic nie stanie na przeszkodzie wybiera się do Tofika w odwiedziny :) wymizia nicponia :) Też bardzo się cieszymy, ale po cichu ;) żeby nie zapeszyć :)
-
W zasadzie to awans,masz rację ;) zamiast do schronu gdzie raczej wiemy wszyscy jak skończyła by się jego historia. trafił do dobrego dt :)
-
Wygląd ? na moje oko nic mu nie brakuje :) bez kołtunów, czysty,wygląda na zadowolonego :) a ,że zdjęcia nie z kolanek i wprost od groomera ? Tofiś zadowolony :)
-
To domowe dt ,Tofiś mieszka w domu. Jak na razie i oby tak zostało, to pierwsze miejsce w którym się chyba dobrze czuje,bo zupełnie nie sprawia problemów. Myślę,że przez nikogo nie faworyzowany, traktowany na równi z innymi psami nie ma powodu do zachowań agresywnych.
-
Może mi się uda wkleić, mam problem z laptopem, na nowy zbieram :( To fotki Tofika z nowego miejsca, przepraszam Ewu,że dopiero teraz. Cieszę się,że jest dobrze, oby tak zostało to może i ufniej spojrzymy na jego adopcję, bo koszt 300 zł do końca życia Tofika jest nierealny.