-
Posts
10075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bgra
-
Basiu to nie o brak czasu chodziło,wiesz dlaczego się wycofałam,mówiłam o tym. Tak po ludzku jestem zła,że nie pozwolono mi przyjechać do niego z prezentami.
-
O ile pamiętam to było konto wolontariatu.
-
Kasia to koleżanka Ewu z wolontariatu w Miedarach,Kasia zawarła umowę .
-
Kochani serdecznie dziękuję za wspieranie Cześka,mam parę zdjęć urwisa z jego ukochaną ;) szczerze to nie wiem czy Czesio kocha chociaż w części Różyczkę tak jak ona jego :) Od Skarpety poszło dla Czesia kilka paczek, od Kasi skarbniczki dostał 90 podkładów gratis :) Wyszło na ponad 700 złotych, niektóre rzeczy jak środki dezynfekcyjne wystarczą na cały rok . Czesio był u groomera,jak zwykle usługa gratis :)
-
Bo Tofik " się nakręca jak ma kontakt z obcymi ludźmi " za to bardzo lubi swój kennel... Szkoda bo chciałam Tofika zobaczyć i warunki w jakich przebywa.
-
7 grudnia dzwoniłam do Artemidy bo chciałam odwiedzić Tofika, niestety pani nie widziała w tym sensu, dowiedziałam się,że do Tofika dopuszczą dopiero osobę,która zadeklaruje adopcję.
-
Mam nadzieję,że uda mi się wstawić foty. Dziękuję serdecznie za wspieranie Czesia, w podziékowaniu kilka fotek urwisa. Czesio uwielbia swojego pańcia ,który codziennie spédza kilka godzin z psami podczas nieoobecności Aldonki.Czesio jak tylko zobaczy zbliżajãcego się pana domu kréci młynki z radości.Uczestniczy zawsze przy wszystkich pracach w ogròdku, zawsze gotowy do pomocy ;) Jakiś błãd mi wyskakuje przy wstawianiu fot.Anula pomożesz ?
-
Przepraszam za długã nieobecność,obiecujé,że bédzie wiécej informacji I zdjéć Czesia. Anula ogłoszenia trzeba zrobić na nowo,z nowymi fotami.Kilka osòb w sumie dzwonilo,dwa domki,ktōre niby wszystko bylo ok,ale po przemyśleniu odwolywaly adopcjé.Pojawiła sié też kobieta niby gotowa adoptować Czesia,tyle,że za oplaté za weta,karmé,środki pielégnacyjne.Nie ma mowy o zmianie dt,chyba,że Aldonka zrezygnuje. W ogłoszeniu trzeba koniecznie dodać,że woli suczki,koniecznie dom z ogrodem,bo wtedy jak cieplo wietrzy sié,bo lata golutki. W tym miesiãcu jeszcze bédzie szczepiony,zaplaci skarpeta. Anula kończy sié karma,będé wdziéczna za zakup. U Cześka ok,zdrowy,ostatnio poszły paczki z wszystkim czego Czesiowi,w pracy z Czesiem Aldonie potrzeba. Aldona dba o niego jak o dzieciãtko,jest o niã troché zazdrosny,wszystko chce pierwszy,psy goni ,czasami za nogé któregoś zlapie.Suczki sã ok, dobrze sié z nimi dogaduje, nawet miejsca ustãpi przy przycinaniu pazurkòw ;) Dziękujé Wam serdecznie za wsparcie Czesia,Anula Tobie za ogarnianie wszystkiego. Teraz spróbujé wstawić zdjécia....
-
Moje dwa tymczasy.Złota Zula gotowa do adopcji.Czarno biała Cila dopiero co agresor,któremu w schronie godzinę próbowano założyć szelki,pogryzła pracownika przez rękawice.Z powodu agresji nie zbadana,nie sterylizowana.U mnie od razu atak na moją rezydentkę i na mnie.Po kilku dniach jak na zdjęciu.Teraz kolej na weta i groomera.
-
Basiu najlepiej udostępnić post rozliczeniowy Ediabija i w tym poście dalej rozliczać,wtedy na pierwszej stronie podam informację w którym poście jest dalszy ciąg rozliczenia.
-
Czesio wpadł,żeby podziękować wszystkim Wam :) Już drugi domek zainteresował się chłopakiem,jeszcze trwają rozmowy,teraz kolej na rozmowę z Aldonką,bo to ona wie najwięcej o Czesiu.Problem to mieszkanie w bloku,co nam się wydaje nierealne w przypadku Cześka.Pani pytała także o wsparcie,tu niestety,możemy tylko okazjonalnie wesprzeć prezentami,bo dt Czesio już ma.
-
Basiu jeżeli to nr konta waszego wolontariatu i będziesz tutaj potwierdzała wpłaty to może od razu wpisywać w rozliczenie.Zapłata za hotel pójdzie przelewem z konta ,mniej zamieszania. Czy zrzutka jakaś jest już zrobiona z tego konta ?chętnie poudostępniam. Co do obiecanego bazarku,to muszę pożyczać laptop,bo z tel nie ogarnę,przepraszam za opóźnienie.
-
Będzie mniej szukania jak udostępnię. Adiabija jest pierwszy raz skarbnikiem, widocznie myślała,że wystarczy odnotować wpłaty. Dziękuję za każdą złotówkę wpłaconą dla Tofika.
-
Zdjęcia Tofika z nowego miejsca. Basiu czy podane konto należy do fundacji Człowiek i Pies,która robiła kiedyś zrzutkę dla Tofika?
-
Pierwsza pozytywna informacja to,że opłata za Artemidę to 800 zł,nie 1000 zł,zmieniłam tytuł.