Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. Tulaski i głaski zostaną przekazane, dziękuję :) Cześ chłopina chciałby zostać jedynakiem, zagarnąć dla siebie Aldonkę.Najczęściej goni Tadeuszka, ten wie co znaczy spojrzenie Czesia i zwiewa w krzaki. To nie jest też tak, że prześladuje ich cały czas, ale jeszcze z żadnym samcem się nie zaprzyjaźnił tak jak z kotami czy Różyczką.
  2. We wszystkim chce uczestniczyć, wszystko widzieć oczywiście jako pierwszy, chłopaki mu ulegają, chyba poszło o to, że Trampuś pierwszy pobiegł do furtki przywitać wracających z wyjazdu rodziców.
  3. Dziękuję pięknie za pomoc w utrzymaniu nicponia. Czesio nie lubi samców, suczki, ludzi i dzieci uwielbia. Goni te schorowane w większości staruszki i podgryza im łapy. Chowają się przed nim po krzakach. Tym raze, przyczyna tylko Czesiowi znana, zaatakował Trampusia, pogryzł mi łapki i pokąsał całego. Wet podejrzewał odmę, teraz już wiemy, że to duży krwiak. Gorączkuję, jest na antybiotyku, ale już staje na łapkach. Na razie są izolowani na noc, w dzień ciągle pod czujnym okiem. Nicpoń udaje jeszszcze, robi obolałą minkę, unosząc łapkę, urodzony aktor bo jednym ząbkiem go Trampuś nie drasnął. Skarpeta zapłaci za leczenie Trampusia, w końcu to nasz tymczas narobił kłopotów. Oby nic nas nie zaskoczyło, bo Trampuś to starszy, schorowany pies.
  4. Dziękuję Wam :) oj szybko to moje dziecko rodzi :) Za wspieranie Czesia już nawet nie wiem jak dziękować!
  5. Dziękuję Wam. Dziękuję za wspieranie Czesia, u niego wszystko ok. Dzisiaj urodziła się moja wnusia Anulka, tak się spieszyła, że ratownik w karetce przyjął malutką. Mama i córcia czują się dobrze :)
  6. Wczoraj pożegnaliśmy Olgę. Dziękuję Wam za wsparcie. Jest ciężko.
  7. Dziękuję serdecznie za pomoc dla Czesia,u niego wszystko w porządku. 14 lipca po ciężkiej, nierównej walce z niezwykle złośliwym nowotworem zmarła moja przyjaciółka Olga, tutaj na dogo Ola.mo. Niebo potrzebowało Anioła jak napisała jedna z Jej znajomych i nie ma w tym określeniu ani cienia przesady.
  8. Kupujemy dla Czesia środki pielęgnacyjne, kupię tym razem dla niego 24 puszki karmy Stuzzy.Więc prośbę o zakup anuluję :)
  9. Dziękuję Tyśka za pomoc :) Anula Czesio prosi o mokrą karmę, puszki mu się skończyły i samej suchej to za bardzo jeść nie chce, w mokrej przemycane ma suple i leki. Wszystko u niego po staremu, zdrowy. Szkoły dalej pozamykane to cieszy się, że Aldonka więcej czasu spędza w domku.
  10. Dziękuję serdecznie za wspieranie naszego urwiska :) u Czesia wszystko ok, cieszy się latem, może biegać goluteńki i wietrzyć Zmarł Longin Siemiński z Wojtyszek, wstawię link Beaty Kurpianik, podaje cenne informacje.
  11. Z zaproszenia, dzień dobry, na razie mogę tylko poudostępniać w grupach na fb. Trzymam kciuki za chłopaka.
  12. Anulko jeżeli ogłoszenia zostaną to najlepiej jak podmnienisz mój nr tel na tel Kasi. Wiem tyle na temat Tofika co wszyscy na wątku.
  13. Czesio pięknie dziękuję :) Kochany, wpatrzony w Aldonkę jak w obraz :)
  14. Tyle czasu już opiekujemy się Czesiem, końca opłat nie widać, tak jak i domu stałego. Bardzo, bardzo jestem Wam wdzięczna za pomoc w utrzymaniu Czesia.
  15. Czesio korzysta z pięknej pogody. Salony pozamykane, więc Aldonką sama go obcięła. Dla mnie cudny jak zawsze.
  16. Przyjmijcie proszę życzenia od opiekunki Czesia do których pozwolę sobie dołączyć :)
  17. Niczego nie ukrywałam, koszty i szczegóły opieki poznała, wcale się jej nie dziwię, że się niezdecydowała, szkoda jednak trzymać kogoś na linii godzinę i udawać zainteresowanie psem.
  18. Uroku mu nie brakuje :) Ostatnio dzwoniła pani w sprawie adopcji,po dłuższej rozmowie miała na drugi dzień oddzwonić i nawet nie zadzwoniła podziękować i przeprosić za zawracnie głowy (żart)
  19. Czesiowi kupiliśmy obróżkę Kitlix, jest w drodze, niczego więcej na razie nie potrzebuje. Dzięki wielkie za wspieranie urwisa :) Mam kilka zdjęć, oby tylko udało mi się je wstawić.
×
×
  • Create New...