Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. Nie przepraszaj :) każdy w końcu dopasuje coś co się najbardziej sprawdza u swojego podopiecznego :) Powodzenia :)
  2. Spokojnie, tak czasami bywa, Cześ ma co jeść :) Tymczasem nasze skarpetowe paczki spływają do Czesia, w drodze miski, które rozwala namiętnie, metalowe niestety nie wchodzą w grę i coś tam jeszcze.
  3. Poproszę link do ogłoszenia na fb, poudostępniam. Biedna sunia, trzymam kciuki za transport.
  4. Anula dzięki! Toż to znowu będzie paka! Dzięki wielkie :)
  5. Nie, to rozmiary pieluch z Biedronki, pampasy też mają swoje rozmiary.
  6. 13 kg to więcej niż Czesio, ma 10 kg, jemu pasują 5 z Biedronki, są też 6, zależy czy szczuplak.
  7. To akurat są pampasy, tylko przy nietrzymaniu moczu, drogie, bo 12 szt ponad 30zł,taniej wychodzą pampersy zakładane jak pampasy. Ile ten maluch ma kg? Próbowałaś pampersów dla noworodków? One są do 2 kg, muszą być i mniejsze dla wczesniakow.
  8. Jak uda mi się wstawić zdjęcie to właśnie tak można założyć pieluchę, poprzecznie. Może pieluchę do szelek przypnij, wtedy jak ma odpowiedni rozmiar to nie spadnie. Ile ten maluch ma kg?
  9. Pisząc wyżej, że trzeba zrobić miejsce na ogonek miałam na myśli dziurkę, żeby go wyciągnąć na zewnątrz pampersa.
  10. Wiem co to siusianie w domu, moja Zytka ma 15 lat i potworną demencję. Pieluchy jeszcze przed nami. U Czesia łatwiej zakłada się pieluchę bo nie ma ogonka, Alfikowi musisz zrobić miejsce na ogonek i to pewnie wystarczy bo to ustabilizuje pampers. Czesiowi natomiast trzeba zrobić dziurkę wyżej i za każdym razem przyczepić ten sznurek do szelek. U suczek wystarcza sam pampers, u chłopaków nie zawsze obejmie prącie, wtedy dodatkowo Czesiowi zakładamy pampasa. Jezeli potrzebujesz tylko zabezpieczenia przed moczem możesz spróbować założyć sam pampers inaczej, poprzcznie, jak pampas, ale wychodzi znacznie taniej. Mój Aleś od razu ten sposób zaakceptował i świetnie się to sprawdzało.
  11. Dzięki wielkie Anula, jak tylko paczka dojdzie Aldona obfoci i wstawię zdjęcia tutaj.
  12. Przepraszam za zwłokę, Aldonką codziennie biega po lasach w poszukiwaniu zaginionego psa, nie swojego, ludzie przyjechali na spacer... minął już tydzień po psie ani śladu. Cześ ma w miejscu zapięcia pieluchy 46 cm. więc chyba za ciasna. Z pewnością przyda się innemu pieluszkowcowi. Jeszcze raz dzięki za chęć pomocy.
  13. Czekam na odpowiedź Aldony, Czesio ma prawie 10 kg i nosi zwykle pieluchy Dada z Biedronki r-r 5, jak tylko Aldona odpisze odpowiem.Dzięki :)
  14. Czesiowi powoli kończy się karma, można na spokojnie myśleć o zamówieniu.
  15. Anulko spytam Aldonę o karmę. Szczepienie opłacone :) Na razie skarpeta leży, ale pieniądze dla Czesia mam,ewentualnie pobazarkuję dla niego w skarpecie. Chyba w nerwach przed decyzyjną wizytą tak nabazgrałam, chciałam tylko, żebyście wiedziały, że jak deklarację się skończą to Czesia nie odpuszczę. Z ręką ok, nic się nie odłamało, rehabilitacja idzie pełną parą, oczywiście prywata, ale miałam szczęście trafić na prawdziwego pasjonata. Dzięki Anulko! Dzięki tomcug!
  16. Napisałam nie oczekując deklaracji, ale dzięki kochana. To dla wielu niedobry czas, sama od prawie roku nam problemy ze zdrowiem, na szczeście z przerwami :) Dzisiaj może się dowiem czy będzie konieczna operacja ręki.
  17. Ludzie czasami dzwonią, piszą, niestety nawet nie czytają treści ogłoszeń, widzą yorka, nawet nikogo nie zastanowi pielucha na jego tyłku. Jak tylko pytam czy czytali o jego niepełnosprawności to kończą rozmowę, czasami bez słowa przerywają. U Aldony ma najlepiej w świecie, sama do niego sporo dokłada, niestety wygląda na to, że będzie wymagał wsparcia finansowego. Dziękuję Wam serdecznie za dotychczasowe finansowanie Czesia, zrozumiem jeżeli odejdziecie,bo już tak dużo dla niego zrobiliście, inne psy czekają.
  18. Czesio ma się dobrze, niedawno został zaszczepiony. Jest grzeczniejszy, nie czepia się aż tak bardzo współbraci :) Ostatnio zyskał nowego przyjaciela, koreczka, uwielbiają się obaj, są nierozłączni :) Coś Czesio chyba woli kociambry :)
  19. Dziękuję Anulko i Wam wszystkim za wspieranie Czesia. Na razie wszystko jest ok, zdrowy i nieco spuścił z tonu.
  20. Cześ na razie ogarnięty, kupujemy tylko rękawiczki jednorazowe. W DT wszystkie psy zdrowe :)
  21. Ma, to prawda, potrafiła leżeć tydzień koło Różyczki wciśniętej pod podest kojca zanim udało się ją wyciągnąć. Róża jest duża, nie wiadomo czy kiedykolwiek zaufa komuś jeszcze oprócz Aldony. To ta która kocha Czesia i jak go nie widzi to siedzi i wyje.
  22. Przygotowania Czesia na sezon jesienno/zimowy w toku :) Paczka :120 podkładów, 6x 39 pieluszek i 17x72 chusteczki już dotarła. Trampuś ma się dobrze, Cześ jak na razie go omija.
  23. Odkąd go znam, rzucał się na psy. Zabierałam go z Olgą do mojego weta,tam czeka się długo, 5 godz to norma, nie przepuścił nawet szczeniakowi, doskakiwał prawie do każdego. Do ludzi anioł. Pierwszy taki incydent, że skończył się u weta. To też nie jest tak, że ciągle atakuje, wystarczy, że Aldona opatruje innego psa, podaję leki w inj to Cześ chętnie by się zgodził, żeby to jemu zrobić, byle był pierwszy. Wtedy podgryza, albo chce odciągnąć za nogę. Jest karny, wystarczy, że Aldona go odwoła, dlatego tylko nocą są izolowani.
  24. Dziesiątka,yorczki stare rodziców muszą być izolowane od początku. Jest dorosła kotka i teraz na DT kociątka. Z kotką bardzo się zaprzyjaźnił i z suniami. Nie wiem ilu jest samczyków, Pogoni, postraszy, skubnę nóżkę. Gdyby nie doświadczona opiekunka mógłby być większy problem. Na szczęście domy rodziców i Aldony dzieli wspólny płot, więc może te psy z którymi jest spina izolować. Pod nieobecność Aldonki, jest nauczycielką, psy pilnowane są przez Jej rodziców,których bardzo lubi, z Panem mógłby chodzić i robić wszystko. Oj byłby szczęśliwy gdyby był jedynakiem.
×
×
  • Create New...