Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. Dobrych domków i zdrowia w Dzień Kota :)
  2. Cieszę się, że nareszcie jest zwrot. Za wsparcie byłego DT Czesia dziękuję, tutaj na Dogo jest więcej niezaopiekowanych psów, którym grosz się przyda. B-b kochana jesteś, ale w razie potrzeby skarpeta wesprze Aldonkę.
  3. Matulu jak to długo trwa, 5-7 dni roboczych, mam nadzieję, że jeszcze w styczniu dostaniesz zwrot.
  4. Zaglądam codziennie z nadzieją, że jest zwrot. W domu Czesia dalej żałoba, najbardziej Czesia brakuje Aldonce i starszemu Panu, któremu towarzyszył od wczesnych godzin rannych do wieczora. Cokolwiek robił to Cześ obok, pan sobie struga z drewna figurki i nie może się przyzwyczaić, że siedzi sam. Cześ dla samczyków bywał niedobry, dla ludzi ideał,barrrrdzo towarzyski.
  5. Kochany Loluś :) jak to robi, że się wcale nie starzeje :) Najlepszego dla opiekunów i samego Locia :)
  6. Paczka odebrana od Aldony, mam nadzieję na bezproblemowy, szybki zwrot pieniędzy na konto Anuli :)
  7. Dobrze, że namieszane z końcem roku, od nowego musi być lepiej i tego się trzymajmy.
  8. Anulko pod nieobecność Aldony jej mama odebrała jej paczki i tą trzecią, która nie miała do niej dotrzeć. Aldona dopiero dzisiaj sprawdziła nr paczek jak ją poprosiłam i przygotowała ją do zwrotu,odbierze ją 29 kurier, po zaksięgowaniu pieniędzy wrócą na Twoje konto, podobno do 7 dni. Czy bez perypetii to ja już nie wie Od lat zamawiam w Bitibie i fakt nic nie zwracałam, zawsze byłam zadowolona. Może to przez natłok pracy przed świętami. Aldona zadzwoni jak tylko kurier odbierze paczkę.
  9. Rozmawiałam z kurierami kilka rszy po tym jak wg śledzenia trzecia paczka była w drodze,czasami w trakcie oczekiwania odrzucało rozmowę, co tam za ludzie pracują, niepojęte.
  10. Wg śledzenia paczka dotarła. Nie wiem po co rozmowy z konsultantami, zapewnienia, że trzecia paczka jest odwołana i nie dotrze pod wskazany adres. Żeby się ubezpieczyć ściągnęłam nr przesyłek, rozmawiałam z kurierem, przekazałam nr Aldonie. A tu budzisz się po świętach z ręką w nocniku.
  11. Cieszę się, że tak szybko dotarła :) Cześ tam gdzie jest już pieluch nie potrzebuje,:( Lolusiowi zdrowia!
  12. Wyjątkowo szybko połączyłam się dzisiaj z Bitibą, wystarczyła moja tel prośbą o zwrot na konto z którego opłacone było zamówienie i przekazano inf do księgowości. Anulko nie musisz wysyłać @
  13. Rozmawiałam w sprawie zwrotu tych paczek i zwrotu pieniędzy na konto, bez problemu podobno zwracają tylko proszą o powiadomienie, ot taka biurokracja.
  14. Aniu napisz teraz @ do Bitiby, bo już wszystkie paczki wróciły i poproś o zwrot na swoje konto, dla pewności podaj jeszcze w @ ten numer konta i zwrócą.
  15. Buziaki dla Lolusia,niech siusia na zdrowie :) Wstawię tutaj bo w wiadomości nie potrafię.
  16. Za życia kondolencje ludzie składają, to nic miłego. Wczoraj zachrypłam od rozmów, rodzina, przyjaciele, znajomi dzwonili do późnej nocy. Oneczko paczka dla Lolusia spakowana, załatwiamy kuriera, jak kurier odbierze podam na priv nr przesyłki.
  17. Gdyby i do Was dotarła z fb informacja o mojej śmierci to ją dementuję. Ktoś ukradł moje konto, zostało to zgłoszone do fb.
  18. Anulko do 14 dni zwrot paczki jest bezpłatny, pytanie czy da się od razu przekierować na adres Szafirki,czy można ich nie odebrać i dostaniesz zwrot pieniędzy, dzwonię od rana do Bitiby z tym pytaniem, niestety dalej problem z połączeniem.
  19. Koszty przesyłek tych paczek zapłacę, bo nie wyraziłam się jasno, przepraszam. Wszystkie ciepłe słowa przekazane opiekunce Czesia, dziękuję.
  20. Anulko paczki Aldona odeśle, podaj tylko adres, chyba, że nie odbierze i dostaniesz zwrot za zamówienie, trzeba rozmawiać z Bitibą, nie mam doświadczenia. Jezeli nie to może nie odebrać i zmieniłabyś adres wysyłek, w obu przypadkach pokryję koszty tych paczek
  21. Dziękuję Wam wszystkim, którzy wspierali Czesia od lat, wspierali też dobrym słowem. Aldona zaraz po Anecik była najlepszym Czesia opiekunem, dziękuję Wam serdecznie! Z wami był szczęśliwy. Anulka Tobie za wszystko, za serce na dłoni kłaniam się nisko. Zostały po Czesiu pampasy, pampersy, te rozdamy. Spytam Onkę, może będą pasowały Lolusiowi. Lolus kiedyś obdarował Czesia ogromną paką pampersów.
  22. Dzisiaj, nagle i niespodziewanie odszedł nasz Czesio. Na cito jechali do weta, niestety, prawdopodobnie tętniak. Wczoraj miał biegunkę, co zdarzało mu się co jakiś czas, rano wymiotował i nagle zrobił się osowiały, leżał. Aldona ściągała do lecznicy weta, w drodze już nie było z Czesiem kontaktu, zmarł podczas badania. Dopiero co biegał szczęśliwy...
  23. Zaczyna się sezon prezentowy, chyba o to chodzi, bo pojawia się więcej takich wiadomości. Nie czytają treści ogłoszenia.
×
×
  • Create New...