Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. opaliłam się strasznie,stan zadymienia pokoju znacznie przeszedł normę:( Parysek cudny psiak,oby wszystko było tak jak powinno:) warunki wydają się być świetne,na dodatek będzie jedynakiem:multi:
  2. już wyjaśniłam:cool3: gratulacje cioteczko:)
  3. [URL="http://www.picturesanimations.com/3d_smileys"][IMG]http://www.picturesanimations.com/3/3d_smileys/0309.gif[/IMG][/URL]a za chwilę zacznę obgryzać paznokcie:diabloti: w trakcie pisania musiałam na chwilę odejść,wklejam a tutaj to czego się spodziewałam:loveu::loveu::loveu:taki cudny tekst Aguchy! Parysku zasypiaj i budź się bezpieczny,kochany przez swoich ludzi:)
  4. ło jeronie,dalej trzymam kciuki,żeby to był ten:)
  5. [URL="http://www.picturesanimations.com/3d_smileys"][IMG]http://www.picturesanimations.com/3/3d_smileys/0294.gif[/IMG][/URL]
  6. dobrze,że jesteście:loveu: ja od początku przygotowywałam miśki na ewentualną rozłąkę ze mną,co tu ukrywać,tytanem zdrowia nie jestem:(
  7. a bo to raz:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. mimo ogromnych postępów okulistyki,operatywy,zachowawczego leczenia,widać,że są jednostki chorobowe które się im oparły:(
  9. sama byłabym zła:( ale wiesz profesory to mogą mieć wybiórczą pamięć:evil_lol:
  10. [quote name='haliza']Nie, nie mimo ,że serduszko Ci pęka [IMG]http://pu.i.wp.pl/k,MzU2MDg3ODksNzUyNTMz,f,baby.gif[/IMG] ale ja myślę, że dla Alexa lepiej jak zostanie z drugą maminką :loveu:, ja pamiętam mojego Stinusia, każdy wyjazd do veta to był stres, wszystko znowu było inne i nieznane :shake:.Dopiero po powrocie do domu,obwąchaniu i obejściu wszystkich kątów pomalutku dochodził do siebie :shake:[/QUOTE] tego się właśnie boję, to nie dzień,dwa poza domkiem,podwórkiem,ścieżkami spacerowymi on moje dziecko kocha tak jak mnie,sypia z nią razem z Hańcią jak jej długo nie widzi siada i prosi łapkami na ręce:) szczerze mówiąc większość zabiegów pielęgnacyjnych ona przy miśkach wykonuje:) więc...a jednak wolałabym mieć go przy sobie gdybym tylko miała gwarancję,że to mu nie zaszkodzi
  11. ja w razie co,to chyba w Katosach też jakiegoś psora trafię [URL="http://www.picturesanimations.com/3d_smileys"][IMG]http://www.picturesanimations.com/3/3d_smileys/0022.gif[/IMG][/URL]tfu,tfu-oby nie fatalnie z tymi oczkami,to dla nich strasznie nieprzyjemne:(
  12. biedactwa,ciągnie się za nimi ta przeszłość :( leczysz je,że tam powiem u weta pierwszego kontaktu:)czy specjalisty okulisty?
  13. teraz coco wie,że żyje:)
  14. i o to i o to:mad: ja nie wiem czy bym sobie poradziła:( z jednego się cieszę,że mam małe mieszkanie,bo gdybym...zapsiłabym się na maxa:)może dlatego,że zero problemów z miśkami, marzy mi się jeszcze jeden,ale o tym szaaa jestem tak szczęśliwa,że Aliś jest z nami,to taki cudny stworek:)żałuję,że tyle musiał wycierpieć żeby do nas trafić:(
  15. fajnie,że nie siedzi w schronie,fajnie,że jest w DT,ale dlaczego wszyscy tak szybko uznają,że jest bezpieczny ...to lecą inne psiaki wyciągać i radź sobie sama z wszystkim:( dlatego zrezygnowałam z bycia potencjalnym DT i wprowadził się Alex
  16. hmmm...wyrodna ta cioteczka jakaś i to o co?:cool3:o płyn wydalany z organizmu,który zawiera produkty przemiany materii i to na dodatek bezużyteczne a nawet szkodliwe?że sobie siknie to tu to tam?:diabloti::diabloti::diabloti:zaraz sam w kojcu:mad: Dziękuję za piękne kwiaty,ale jeszcze trzeba,żeby fanty znalazły amatora:)
  17. Alexowi zapuszczam grzywkę i ogonek,reszta musi być krótka bo się denerwuje bardzo czesaniem,a mała... zobaczymy,chyba kufę na krótko,też tylko włoski na główce zostaną i ogonku:)lato w końcu:)
  18. kolorki wydawały mi się podobne:)ale ma fajna palemkę:) szkoda ,że do Ciebie cioteczko taki kawał drogi,moje miśki szykują się do stylistki:):):)
  19. [quote name='zerduszko']To lejuch brzydki :lol:[/QUOTE] zaraz lejuch,a jak ma powiedzieć,że chce być jedynakiem:)
  20. [IMG]http://i47.tinypic.com/opo7t0.jpg[/IMG] nie dosyć,że tak ciężko pracował to jeszcze musi grzecznie wysłuchiwać Zuzinych pretensji:) Parysek cudny,ale Zuzia jaką ma fryzurkę,superrrr
  21. no niestety dwa psy to jednak za dużo,nie wiem jak się ustosunkują inni w końcu nie tylko zdrowi ludzie:( to 13 godz z przesiadką w PKS nad morze jedynym plusem byłaby moja obecność,reszta to niestety in minus w domku druga maminka,wszystko znajome,no do weta blisko gdyby co ale...ciężko mi bardzo
  22. coś kiedyś koleżanka mówiła o roztworze sody oczyszczonej i octu,nie pamiętam proporcji,jak Hana była mała to tak na oko robiłam jeszcze słyszałam o płynie do płukania ust,no ale to tylko na zmywalne powierzchnie widzę,że bazarek w trakcie tworzenia też coś u siebie znajdę,jak nie będzie potrzebne teraz to może na następny:)dla Paryska
  23. ja tutaj jestem,kurcze u mnie znajomi albo już zapsieni albo zakoceni albo anty taki fajny psiak,może by i szybciej znalazł domek gdyby był "rasowy" on taki śliczny trotuar terier
×
×
  • Create New...