-
Posts
10075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bgra
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='haliza']Ja też daję gotowane, czasem surowe, Amanda lubi warzywa gotowane - wszystko zależy jakim czasem dysponuję.....[/QUOTE] o to to to:)lubią też lody moje małpiszonki:cool3:innych słodyczy im nie podaję -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
moje jakoś nie chciały jej jeść,dawałam tą rybną a na puszki animondy z kurczakiem Hana się uczuliła,strasznie się drapła więc jedzą TOTW plus gotowane -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
a jaką im dajesz? -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='haliza']Moje uwielbiają wołowinkę ;), kiedy rano 1 raz stuknę nożem o deseczkę (dla kotów) Tomik jest za chwilę w kuchni :diabloti:- mogę włączyć telewizor, zamknąć drzwi a i tak za chwilę słyszę stuk, stuk Tomisia pazurki po panelach :evil_lol:[/QUOTE] wiedzą co dobre:)też lubię:)Tomiś słodki degustator:) -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
jaką karmę im podajesz?tylko chrupki? nie chciłabym już tego przeżywać,pierwszy tydzień był straszny:(a z pierwszej kupy cieszyłyśmy się i płakałyśmy ja dzieci -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
dałam wczoraj Hanie surową kurzą łapinkę,uporała się w pół godziny ale jak każdy posiłek miałby być dla mnie taką katorgą,wymiękam daję im polędwicę wieprzową,taki tatarek im z niej robię,ale tylko wtedy gdy mamy dla siebie:diabloti:to odstępujemy,lubią bardzo -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
szczerze to myślę,że jak każda moda przejdzie dowiedziałam się,że po surowych kościach nic się nie stanie,że moja Stefanka miała niedrożność jelit po kości wołowej dlatego,że była gotowana mam wątpliwości,dlatego zostaję przy dotychczasowym jedzeniu wiem ile wtedy przeszła i ile zawdzięczamy wetowi,2 wetów z Zabrza,gdzie byliśmy robić Rtg już po obejrzeniu zdjęć nie dawało Stefance szans -
Bo my w krakowie mamy cudowny domek LILLY BLEKUŚ ZUZOLEK I PUSZEK(*)
Bgra replied to Ela&Puch's topic in Już w nowym domu
jeszcze trochę i będzie Lilcia grzeczna jak marzenie,patrz Elu ile miłością i cierpliwością można zdziałać:loveu: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Hana generalnie lubi spacerować,tak myślę,że z dychę w tydzień wyciąga a i więcej Aliś sama nie wiem od czego to zależy,czasami tylko się załatwi,innym razem trzeba go stopować będzie sroga zima:evil_lol:niedźwiadek Ali ciągle głodny:) -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
u nas pogoda taka jaką lubię,chłodno,wczoraj jakaś burza była,ale chyba przeszła bokiem biedna Amusia,pewnie jest jakiś sposób żeby przełamać jej lęk,ale jaki? moja Stefcia też strasznie się bała,też tak długo potrafiła trzymać -
[quote name='haliza']Cudne, po prostu cudne misiaczki i jakie słoneczko :loveu: - a u nas leje od wczoraj :cool3:[/QUOTE] słoneczko bo to starsze zdjęcia,teraz Hana obcięta,ale jakoś mi z aparatem nie po drodzie:evil_lol:
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
Bgra replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
Jeżeli psiak jest chory, ból utrudni mu egzystencję,to zgodzę się,że eutanazja jest wtedy Aktem Miłosierdzia. sterylizacja,kastracja,uświadamianie jako zmniejszenie populacji psów a jak jest w krajach zachodnich?przyznam,że nie mam pojęcia -
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
Bgra replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
[quote name='Soko']Domy które zaadoptowałyby szczeniaczki automatycznie przestały być szansą na dom dla szczeniaków ze schroniska. Te, które już są na świecie zasługują na "pierwszeństwo". Po co dodatkowe 5 psów? Nie lepiej by te 5 domów zaadoptowało psa?[/QUOTE] to okrutne!!!może też chore,kalekie,stare podać eutanazji wtedy te najpiękniejsze,najdorodniejsze osobniki szybko znają domek -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='haliza']Tak bliżej niedzieli :roll:, bo ciągle w rozjazdach :cool3:[/QUOTE] a niedziela się skończyła:cool3: ja dopiero w piątek(jak nic nie stanie na przeszkodzie)jadę do Ustronia,ale w poniedziałek wracam,sama,tzn bez Miśków,bo jak mówiło moje kiedyś małe dziecko "ciocia A.lubi zwierzęta,ale jeść":roll: no nie rozumiem tego,ale szanuję,co robić:mad: -
[IMG]http://i50.tinypic.com/2d799qw.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/1elyxe.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2qvr0i0.jpg[/IMG]
-
no i znowu trafił swój na swego:):):)pięknie się czyta takie relacje:)
-
a nie rzucasz się od razu na głęboką wodę,dwa dorosłe,nieznane sobie psy równocześnie,do tego suczki:cool3::diabloti: a jak się tak nie pokochają od razu:diabloti::evil_lol:
-
Hana szybko kończy swoje i biegiem do miseczki Alesia i tylko czeka aż coś mu wypadnie:evil_lol:nie,nie ona ma zasady, z jego miski nie ruszy,tylko jak coś wypadnie:cool3:z kolei Ali szybciej zjada swojego gryzaka i szybko zaczyna poszukiwania Hańciowego,a,że dobry węch ma,oj ma,to szybko go zlokalizuje i albo Hana traci nim zainteresownie i jest ok,albo Hana swojego broni,tzn doskakuje do Malca i podgryza mu leciutko uszka,co mu się chyba podoba bo nic sobie z tego nie robi,albo zaczyna się kłótnia,ale to tylko pyskowanie i startowanie z łapami:evil_lol:na szczęście zębiska nie idą w ruch Hana na rączki jako pierwsza i owszem,ale jak Ali jest w pobliżu to nieeeeeee widzę promyk nadziei na zgodę w rodzinie:evil_lol:Hana położyła się wczoraj na posłaniu obok Alusia
-
Zdjęcie z dzisiaj rana pod tytułem 'Ale jestem zarośnięta :evil_lol:' [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/228/img201208121018590.jpg/"][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/1831/img201208121018590.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] Lili zarośnięta czy nie tak samo urocza:)no ale jak na wakacje to musi wymiatać:loveu:
-
Analiza:TOTW Pacific Stream Canine [TABLE] [TR="bgcolor: #fff5e1"] [TD="width: '"][SIZE=2] Białko[/SIZE][/TD] [TD="width: '"] [RIGHT][SIZE=2]25%[/SIZE][/RIGHT] [/TD] [TD="width: '"] [LEFT][SIZE=2] Cynk[/SIZE][/LEFT] [/TD] [TD="width: '"][SIZE=2] [RIGHT][SIZE=2]150mg/kg[/SIZE][/RIGHT] [/SIZE][/TD] [/TR] [TR="bgcolor: #ffdc94"] [TD="width: '"][SIZE=2] Tłuszcz[/SIZE][/TD] [TD="width: '"] [RIGHT][SIZE=2]15%[/SIZE][/RIGHT] [/TD] [TD="width: '"] [LEFT][SIZE=2] Selen[/SIZE][/LEFT] [/TD] [TD="width: '"] [RIGHT][SIZE=2]0,4mg/kg[/SIZE][/RIGHT] [/TD] [/TR] [TR="bgcolor: #fff5e1"] [TD="width: '"][SIZE=2] Włókno[/SIZE][/TD] [TD="width: '"] [RIGHT][SIZE=2]3%[/SIZE][/RIGHT] [/TD] [TD="width: '"][SIZE=2] Witamina E[/SIZE][/TD] [TD="width: '"] [RIGHT][SIZE=2][SIZE=2]150 IU/kg[/SIZE][/SIZE][/RIGHT] [/TD] [/TR] [TR="bgcolor: #ffdc94"] [TD="width: '"][SIZE=2] Wilgotność[/SIZE][/TD] [TD="width: '"] [RIGHT][SIZE=2]10%[/SIZE][/RIGHT] [/TD] [TD="width: '"][SIZE=2] Omega-6[/SIZE][/TD] [TD="width: '"] [RIGHT][SIZE=2]2,4%[/SIZE][/RIGHT] [/TD] [/TR] [TR="bgcolor: #fff5e1"] [TD="width: '"][SIZE=2] Sód[/SIZE][/TD] [TD="width: '"] [RIGHT][SIZE=2]0,3%[/SIZE][/RIGHT] [/TD] [TD="width: '"][SIZE=2] Omega-3[/SIZE][/TD] [TD="width: '"] [RIGHT][SIZE=2]0,3%[/SIZE][/RIGHT][/TD] [/TR] [/TABLE] jak Hana była na RC nini adult to nie gryzła tych maleńkich chrupek a połykała,przy TOTW gryzie i nie wymiotuje
-
od małego Hana jadła RC,ale zaczęła się drapać, trafiliśmy na" swoją karmę" my jesteśmy na TOTW i wydaje się być wszystko ok jak zmieniam to tylko smaki tej firmy
-
[quote name='Patik']Dzisiaj Doris przeszła samą siebie zobaczyłam jak zwymiotowała cały posiłek (już drugi raz) ale dziś połkną całą ok.15 cm kość ;( a to 4 kg shih tzu :shake: nie chce wiedzieć co by było jakby jej to gdzieś stanęło,a ona nic nie gryzie i przez to częściej wymiotuje po barf'ie. Teraz przechodzimy z powrotem na karmę, przynajmniej, nie muszę się martwić,że mój pies nie przeżyje posiłku, a mielić razem z kośćmi nie mam niestety możliwości. Jutro postaram się dać jakieś zdjęci, bo dzisiaj znowu nie miałam na nic czasu ;/[/QUOTE] zastanawiałam się nad przejściem na Barf,ale tego się bałam miałam sunię,która po zjedzeniu ugotowanej kości trafiła na stół operacyjny z niedrożością jelit podobno tak się nie dzieje z surowymi kośćmi,ale ...