Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. Ulka to będzie mój mały prezent dla kotków, Jacka i Agatki.Czy one mają iść do domu tylko w dwupaku? Podaj proszę do kontaktu nr tel P. Marietty.
  2. Ślepa jak kret, co nie doczytam to się domyślę, skutek jak widać :( przepraszam. Chętnie zrobię ogłoszenia.
  3. Może warto pomyśleć o założeniu wątku tej czwórce, szybciej uzbiera się kasa za hotel u weta,niż znajdzie domy, to zależy w dużej mierze od kwoty hotelowania za cztery koty. Wtedy ba spokojnie można ogłaszać i szukać domu.
  4. Za cztery koty w lecznicy sporo pieniędzy, tylko skąd DT dla czwórki? Aż szkoda, że u Guccio kuoty się zasiedziały, bo może dałaby się ubłagać. Podstawowe pytanie, koty czyste, czy pozytywne? Robiła testy? Ogłoszeniami oczywiście wspomogę jak tylko dotrą zdjęcia.
  5. Nie, obsługa medyczna,co się nalatam po boisku to moje ;)
  6. Bgra gapa, zmienię sobie nick ;) podmienię w ogłoszeniach, jak wrócę z boiska :)
  7. Przepraszam, wczoraj po 4 meczach, w tym 1 liga piłki ręcznej kobiet - tam zawsze ostro, padłam. Nie miałam sił się odzywać,bo jeszcze na dodatek zapomniałam o Hydrocortisonie, zażywam go jak diabetyk insulinę. Uzupełniłam opisy o info o plusowym wyniku FeLV. Trzymam kciuki za te cudne kociaki :)
  8. Dzisiaj i wczoraj kilka pytań i Czarnego i Buraska, proszę o tel. napisane w ogłoszeniach.
  9. Wykupione na tydzień dla kotków Tyśki i dla Ivy, na razie bez sensu wyróżniać Leo, jego ogłoszenie wisi, Guccio daj znać czy kasować.
  10. Czy będzie w niej bezpieczny jak ucieka na poddasze? Czy tam ta możliwość zawieszenia się na czymś? Tak się niepokoję o tego urwisa, że tak nagle się zmienił. Czy on teraz załatwia się tylko w kuwecie?
  11. Zabezpieczenie okna, balkonu kosztuje mniej niż leczenie kota po upadku. Też nie dostałam psa w fundacji, to tak jakoś jest, że zawsze znajduje się ktoś lepszy. Dostałam dopiero starszego, chorego, bez oczu i głuchego, bo nikt go nie chciał. Całe szczęście, bo to był mój ukochany synuś. Zytę już po rozmowie mogłam na drugi dzień debrać od Mikropsów, Zula podobnie, tylko dzieci odkarmiła. Nie trzeba się zniechęcać :)
  12. Leo dotąd nie sprawiał problemów, szukał kontaktu z człowiekiem. Zaczęło się od wyjazdu Iva, trwa to kilka dni, więc może to stres po odejściu przyjaciela? Może to z nim od urodzenia był najbardziej związany, czyli 10 miesięcy. Trzymam kciuki.
  13. Wszystko kupuję w sklepach internetowych, na allegro. Nie zam się na kotach, może lepszy preparat do kontaktu?
  14. Znowu jest rabat - 50% na ogłoszenia OLX, warto skorzystać.
  15. Przy adopcjach to musi trafić swój na swego ;) są i takie, które po rozmowach, wizytacjach, szybki transport i jest to dobra adopcja, czasami jak przy aplikujących domkach Ivy i Leo, to trwało, bo mieli tylko okna zabezpieczyć, zrobić test u swojego kota. No i po jakimś czasie nawet telefonów nie odbierają.
  16. Sporo osób chciałoby zobaczyć kotka przed adopcją, bo sam transport kotków jak na razie nie jest problemem. Sobota i niedziela to pewnie znowu będzie zatrzęsienie wiadomości i telefonów. Ogłoszenia, dla każdego kotka wyróżnię na kolejny tydzień, czyli cztery, dla Ivy, Leo i Czarnego i Buraska od Tyśki - celowo od dużej litery, bo takie imiona mają w moich ogłoszeniach ;)
  17. Guccio Ty nam napisz czy odespałaś już bezsenną noc, trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę pa.
  18. Zrobiłam ogłoszenia na Katowice, każdemu z osobna. Powodzenia kociaki :)
  19. Tysiu w naszej metropolii łatwiej o znalezienie domu, sporo tych ogłoszeń już zrobiłam i o domki łatwiej. Do wizyt pa korzystamy z grupy, Ewa w mig pod ogłoszeniem wywołuje wizytatorów, którzy mieszkają blisko. Sama chodzę bardzo często w moim mieście. Guccio ma tani transport i dobrze się dzieje. Jednak to, że plusowe kotki tak szybko znalazły domki też mnie zaskoczyło :) Domki wybierane bardzo rozważnie. Jeżeli chcesz to spróbuję zrobić, też na Śląsk, bo mam dwa ogłoszenia wolne, wyróżnione do 24 kwietnia.
  20. Ivci na bogato ;) jeszcze zrobiłam na Zabrze do 24 kwietnia. Powodzenia koteńki :)
  21. Może wkleję moje ogłoszenia, żeby ich nie dublować, jeżeli tak jest to zmienię miasto. Tarnów do 24 kwietnia Ruda Śląska do 24 kwietnia Kraków do 24 kwietnia Dla Leo Katowice do 24 kwietnia Dla Ivo Gliwice do 24 kwietnia Dla Ivy Katowice do 24 kwietnia (nie potrafię wkleić linków z tel )
  22. Dzwonił mężczyzna z Polesia, bywa w Zwierzyńcu, prosiłam, żeby zadzwonił do Guccio.
  23. Boluś je, pije, załatwia się,nie chowa się, tylko ciągle asystuje człowiekowi, taki dzielny, wszędobylski kociak i to od pierwszego dnia w domku. Na moje oko wszystko jest ok. Ale, żeby niczego nie przegapić skontaktowałam się z moją guru kotów bezdomniaków :) moją skarpetową Kaśką, na dogo Ediabija :) Pokazałam foty Bolka, opowiedziałam o jego zachowaniu w domu od pierwszego dnia, usłyszałam, "jest w swoim domu,dobrze zsocjalizowany dzikus" Trzymać kciuki nie zaszkodzi :)
×
×
  • Create New...