Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. [quote name='haliza']Był już obeznany, zawsze wiedział, że tam stoi a teraz zong :shake:, potrwa to jakiś czas zanim zaakceptuje, że tak musi być :shake:, u niewidomych zwierzątek tak jest, jak najmniej zmian w ich otoczeniu....nauczy się.......[/QUOTE] nie chciałam mu utrudniać,tak będzie i dla niego lepiej,wiem,musi potrwać ale zły trochę jest mój Milaczek:loveu:
  2. miałam jeden problem... przestawiłam kanapę a kanapa to ulubione legowisko Alesia,szczególnie jej lewa część z oparciem dramat,nie mógł zrozumieć dlaczego jej tam nie ma! już jest lepiej,ale mu nie pasuje oj nie:shake:
  3. [quote name='marmosia']A mój futrzak wyjątkowo strachliwy i tak sobie myślę, co ona kiedyś przeżyć musiała...[/QUOTE] staram się nie myśleć co było...mam tylko nadzieję,że nie mają kolejnego/kolejnych,które albo trafią za jakiś czas w odpowiednie ręce,albo zabraknie przysłowiowego łutu szczęścia:-( [quote name='haliza']Amusia jak do mnie trafiła w pierwszym roku to bała się wybuchów, burzy .....po prostu umierała mi na rękach :shake:, a teraz chyba zaufała, że nic złego ją nie spotka :loveu:....ale kiedy pomyślę o tych bidach które nie mają schronienia :-([/QUOTE] serce pęka:-(
  4. [quote name='haliza']A u nas Amusia.......spała kołami do góry :eviltong:, Tomiś przy głośnych troszkę był niespokojny ;), ale generalnie można powiedzieć, że Sylwester minął bezboleśnie :loveu:( pierwszy rok u mnie była masakra :-()[/QUOTE] jak to przeczytałam to mi się buzia roześmiała:lol:z niepokojem czekałam jak opiszesz tą głośną noc a tu TAKIE wieści:multi:to promyk nadziei dla tych co jeszcze się boją,za rok może być lepiej,co ja gadam..będzie dobrze:loveu:
  5. [quote name='marmosia']Przeżyłyśmy Sylwestra, ale to był koszmar jakiś... Ułomni dwunożni przedstawiciele homo sapiens świętowali Nowy Rok już od wczesnych godzin porannych, co sprawiało im niezwykłą frajdę, bo petardy wybuchały regularnie co kilka sekund. Agusia umierała ze strachu, dobrze, że wcześnie rano udało nam się wyjść na krótki spacer, bo potem mowy nie było o wyjściu z domu. Dopiero około 4 rano, kiedy ucichły wystrzały, wyniosłam ją na dwór. Z podkulonym ogonem pierwsze 10 minut, zero sikoo, nerwowe zerkanie na boki- serce mi pękało, ale potem, kiedy przekonała się, że jest cicho, było siii i kooo, i pędem do domu. Dzisiaj powtórka z rozrywki- siii między wystrzałami i błagalne spojrzenie w domu- tylko mnie nie bierz. Ech, dobrze, że już po!!! A Tofik- jemu petardy, wybuchy i wystrzały w ogóle nie przeszkadzają. Pysk wsadza między szczeble na balkonie i podziwia fajerwerki... Każde inne :)[/QUOTE] biedna maleńka,wiem jak to jest,moja Stefanka też bardzo się bała najlepsze z tego,że powtórzy się dopiero aż za rok
  6. [quote name='marmosia']Szczęściarze :)[/QUOTE] chyba coś w tym jest,uniknęli niepotrzebnego stresu:razz:ale...mimo wszystko Ali na smyczy i Hańcia też,nawet dodatkowe szeleczki,tak na wszelki...
  7. [quote name='Sonka95']A Hana i Alex bały się petard ? ;)[/QUOTE] Hana...niczego się nie boi,Hańcia jest najwyżej zdziwiona:razz: Alex ...nie wiem czy wiedział,że witamy Nowy Rok,spał sobie w najlepsze,widocznie nie wyczuł niczego niepokojącego:loveu:
  8. [quote name='marmosia']Mamince wszystkiego najlepszego :tort:[/QUOTE] [quote name='Sonka95']Szczęśliwego Nowego Roku :loveu:[/QUOTE] [quote name='haliza'][IMG]https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT5L0JihQ8MwvXF_LsB_5Fmo6Rr2k1Je6dx_pc7yuGL9nm7EEp-sQ[/IMG] [COLOR=#008000][SIZE=4]ŻEGNAMY STARE I WITAMY NO[SIZE=4]WE, OBY LEPSZE I SZCZĘŚL[SIZE=4]IWSZE [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/QUOTE] [quote name='Patik'][IMG]https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRM4P2Rk4ggrdPF-5zL6J4T1FuUI6QGA7pgLouvcMXWJi_rJO1A[/IMG][/QUOTE] Pięknie dziękuję:) a Wam Kochani ...Na Zrowie za Nowy Rok! [IMG]http://kartki4u.eu/kartki/269/6/d/630.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://kartki4u.eu/kartki/269/3/d/3182.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://kartki4u.eu/kartki/274/4/d/4793.gif[/IMG]
  11. Niech Wam się szczęści w Nowym Roku!
  12. Niech Wam się szczęści w Nowym Roku!
  13. Najlepszego w Nowym Roku!
  14. [quote name='xamon']Mam dwa domy do sprawdzenia we wsi gdzie mieszkają takie pieski![/QUOTE] maleńki zadbany,zaczyna się wariactwo z petardami,może się wystraszył i zwiał biedaczek trzymam kciuki,może któryś to właśnie TEN dom
  15. udostępniłam na facebooku zdjęcie i ifo na Mysłowice-profil oficjalny,Znalezione-Zagubione i wśród znajomych i nie tylko... mam nadzieję,że ma czipa
  16. miałby adresatkę byłoby po kłopocie a może ma czip,masz gdzieś blisko weta do sprawdzenia
  17. [quote name='Osa']Pogoda jest wybitnie kiepska dla sercowców i meteoropatów a Aliś to dwa w jednym ;) Niech sobie drzemie - przy lepszej pogodzie zapewne po dawnemu zacznie 'śpiewać':diabloti:[/QUOTE] Ali dzisiaj śpiewa i za wczoraj:loveu:od razu mi lepiej [quote name='Sonka95']U nas to wczoraj deszcz , dzisiaj słońce ( ale było zimno ) ;) Moja to całe dnie by leżała owinięta w kocyk :P Dzisiaj jak zrobiła długi spacer to taka zmęczona wróciła :roll:[/QUOTE] Soneczka świetna jest a ostanie zdjęcia przepiękne:loveu: [quote name='haliza']U nas dzisiaj słoneczko, nawet podeschło błoto - u mnie też puszki Animondy + TOTW, no i oczywiście coś dobrego z pańskiego stołu :roll: - czytaj mięsko, najlepiej gotowane :eviltong:[/QUOTE] u nas nawet ciepło było,Miśki po spacerku do domku wracać nie chciały:evil_lol:zdecydowałam zamawiam TOTWA ,jestem z tej karmy zadowolona a może Aleś zatęskni do niej:razz: [quote name='Lili8522']Cieszę się że do Nas wróciłaś :loveu: i jak dobrze że u dzieciaczków Twoich wszystko dobrze, miło tutaj znowu wejść i czytać Wasze opowieści :multi:[/QUOTE] potrzebowałam chwili na refleksję:diabloti:
  18. [quote name='Osa']Jak go już tak rozwydrzyłaś do granic możliwości no to dwaj mu gotowane i Animondę /na pewno będzie szczęśliwy/ :evil_lol: A jak Hanie pasi ta TOTW to jej nie zmieniaj- nie ma sensu.[/QUOTE] i niech tak pozostanie:) wszyscy będą szczęśliwi:loveu: jakoś mi podsypia chłopak dzisiaj,a może tylko leży,nie buczy o nic nie prosi,ale zachowuje się poza tym normalnie pewnie przez pogodę,strasznie u nas wieje Hana też zakopana w kołderkę,ja też:evil_lol:lenia poświątecznego mam:diabloti:
  19. hmmm...Na Royal Hańcia była od szczenięctwa,ale jak zmieniłam na RC Mini Adult to często rano wymioty podbarwione na żółto,chrupki maleńkie to połykała w całości i za chwilę ...oddawała próbowałam Acanę rybną,ale Hana nawet patykiem nie chciała tknąć:evil_lol: zmieniłam na TOTW i wszystko ok:) Aleś też lubił tez karmę,nie upasł się na niej chociaż kastrat:)ale coś mu ostatnio nie podchodzi,może podawać mu tylko gotowane i animondę w puszkach? karmy suche,które biorę pod uwagę to te bez kurczaka i chrupki muszą być dostosowane do maleńkich zębolków:)ale nie tak małe jak RC bo Hańcia połyka
  20. Sonko...aż poszukałam sobie psa rasy Lancashire heeler:) Twoja dziewczynka faktycznie,do złudzenia podobna:)ani jej ważyć nie mam zamiaru ani mierzyć:) miałam przed moimi Miśkami sunię,Stefankę,mama jamniczka a tata....hmmm największa łajza w okolicy jak ktoś pytał jakiej jest rasy,odpowiadałam....Trotuar Terrier:evil_lol:
  21. [quote name='Lili8522']Dziękuję jeszcze raz za życzenia :) Ale coś Święta w tym roku marne... leże od wczoraj z gorączką 39 - 38 MASAKRA! Za to dzieci mnie wiernie wspierają i lezą ze mną...:evil_lol:[/QUOTE] zdrowiej nam szybciutko kochanie,dobrze,że psiurki takie wyrozumiałe i do tego opiekuńcze:loveu: ja to w sumie mam jedno szczęście,że nie choruję...tzn nie przeziębiam się,nie łapie infekcji tfu...żebym tego nie powiedziała w złą godzinę:diabloti: za to mogę ewentualnie 8 raz zwichnąć staw skokowy:diabloti:ten sam:evil_lol: posiałam Twój adres...wyślij mi na PW,oczywiście jak będziesz w formie,czego serdecznie życzę:loveu:
  22. [quote name='haliza']Też tak myślę, że chyba byłby ciężko :evil_lol:, tylko ta kasa.......no ale trzeba coś wymyślić :diabloti:[/QUOTE] Halizko kasa jest po to,żeby ją wydawać:evil_lol: jestem w przededniu zakupu suchej karmy,bo TOTW się kończy i teraz się zastanawiam czy dalej iść tym tropem:razz: kombinuję jak koń pod górę...kupić coś nowego tylko dla Alesia czy dla Hańci też?ale co? Hana je chętnie,ale mój synuś maleńki to więcej zniszczy (bo namaczam)niż zje maminka nie miała ostatnio czasu na gotowanie malcom to kupiła sporo Animondy w puszkach:razz:od tego czasu syneczkowi preferencje się zmieniły:evil_lol:a może dawać mu tylko puszki? zawsze im mieszałam wybór padł na: Animondę Integra Sensitive czy Brit Care Small Breed Lamb&Rice albo Calibra Adult Small Breed sama nie wiem...pomocy:evil_lol:
  23. zima chyba wszystkich skutecznie omija ja co roku mam dylemat,szczepić się p/grypie czy nie? ale co roku tak się składa,że chorują tylko ci co się zaszczepili,więc odpuszczam jestem w grupie ryzyka tym bardziej powinnam... a las kocham w każdej odsłonie,nawet jak leje z nieba,warunek jeden...kalosze i coś p/deszczowego z kapturem na grzbiet:loveu:
  24. [quote name='haliza']No nie to ja jestem z tych strachliwych :evil_lol: nie bardzo wiem co z tym zrobić więc rezygnuję z rozbiórki :diabloti: - nie wiem czy czyszczenie coś pomoże bo brakuje wewnętrznej pamięci :shake:[/QUOTE] o to chyba szykuje się wydatek,no bo co to za życie bez kompa:diabloti::evil_lol:
  25. [quote name='haliza']Niestety u mnie chyba nie zlot zaszkodził :shake:, wyłącza się co jakiś czas sam :cool3:[/QUOTE] no to faktycznie,coś nie tak...mnie się przegrzewał jak dawno nie był czyszczony:cool3: ja mam taką idiotyczną przypadłość,jak się coś psuje,to rozkładam to na części:diabloti: rozebrałam tak córci kompa,wszystkie części pięknie poukładałam...jak weszła,myślałam,że zemdleje,ale dzielna była,sama złożyła tel się konsultując z informatykiem kiedyś się do pralki dobierałam,na szczęście nie miałam w domu odpowiedniego klucza:evil_lol: nooo bo potem złożyć nie potrafię,ale bebechy chociaż zobaczę:diabloti:
×
×
  • Create New...