Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. [quote name='haliza']Zostawiłam jej te włoski na łebku i tylko z tym kłopot :cool3:, frotka źle, gumka odpada a spinka też żadne cudo, jak nie wytrzymam to obetnę :mad:[/QUOTE] piękna zima,świetne fotki:) ta...przechodziliśmy te kokardki,spineczki gumeczki,teraz obcinamy i po kłopocie...ale nie wykluczam powrotu:evil_lol: najlepsze te maleńkie silikonowe gumeczki i na to dopiero ozdoba
  2. [IMG]http://i49.tinypic.com/2py2tsh.jpg[/IMG] próba kamuflażu...wąsy sobie doprawiła... [IMG]http://i48.tinypic.com/2rhlhfn.jpg[/IMG] i ciąg dalszy...oszukuje,wcale nie jest biedronką:eviltong:
  3. Ami jaki Ty masz piękny koczek:)przyjedź do cioci:loveu:ciocia będzie przed Tobą ścieżki wydeptywała w śniegu:eviltong:ślicznoto
  4. [IMG]http://i46.tinypic.com/b8kfn.jpg[/IMG] Hańcia biała?i wydało się:eviltong:
  5. [quote name='haliza']A u nas zimowo.... [IMG]http://images35.fotosik.pl/1771/b48c8e3684d27dabgen.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/1910/d0a9eecba0162910gen.jpg[/IMG][/QUOTE] Tofino wskakuj w pociąg i przyjedź chociaż na tydzień do cioci:loveu:zabierz Ami i Kotecka Grubasa:loveu:
  6. [quote name='haliza']Łoł, będzie piękny chłopaczek :loveu: - u Amusi grzebień i nożyczki wróg nr 1 :evil_lol:[/QUOTE] muszę chyba wkleić film jak się zachowuje przy czasaniu:crazyeye:
  7. [quote name='haliza']Witamy wiczorkiem :loveu:[/QUOTE] witamy:)u nas wygląda to już na noc,Miśki się poukładały do snu:)
  8. [quote name='Sonka95']Dzięki za informacje ;) Teraz już wiem o co chodzi z tymi punktami ...[/QUOTE] miło mi,że mogłam pomóc:lol:
  9. Elinko co u Was?pogoda to wiem,jak wszędzie śnieg:evil_lol:przynajmniej psy się nie brudzą:mad: ślemy kusiole,fest!
  10. Mój Aleś lubi na rączkach...ale weź tylko grzebień do ręki:diabloti:idziemy do fryzjera!
  11. hmmm...jak napatrzę się na Wasze to coraz częściej chodzi mi kot po głowie:razz: Siu warczysz maleńka czy gwiżdżesz?:evil_lol:jaka romantycznie uczesana jesteś...ten kwiat...padłam z zachwytu:loveu:
  12. kocham jej oczy...zawsze skupione spojrzenie:)
  13. ja mam też starszego pieska,nie miałam pojęcia ile mądrości i radości wniesie do naszego domku nie bójmy się dać domku staruszkom,one odwdzięczą miłością się jak nikt inny:loveu:
  14. [quote name='Sonka95']A te punkty to chodzi o ilość tych łapek , ogni itp. ... ? ;) Bo jestem ciekawa ile ja mam tych punktów[/QUOTE] nie kochanie,to punkty karne za SPAM,bo niektórym użytkowniczkom DOGO nie spodobały się moje zaproszenia na bazarki Plaskatych(nie moje) i zgłosiły modowi i wnioskowały o ukaranie mnie raz zdobyłam 4 punkty na dożywocie drugim razem mod okazał się łaskawszy i dał mi 3 punkty na 3 miechy ale z info,że jak będę niegrzeczna czytaj-jak będę dalej wysyłała zaproszenia na bazarki to dostanę je na stałe a może i ciut dołożą... a zadaje się,żeby dostać bana trzeba mieć 10:) te łapki,ognie... to chyba się dostaje za aktywność na dogo,sama nie wiem:razz:
  15. a Sonka nadal trenuje,mocny zawodnik:loveu:powodzenia śliczna jest,moje Miśki mają podobnego kolegę
  16. ej też bym pojechała na jakiś tydzień tymczasem miłego pobytu:loveu:mizianka dla Kubaska i Doriski:loveu:
  17. więc jeszcze do wtorku...jak nie ma innego wyjścia musi wytrwać
  18. taaaa ciasteczka wszystkie psiaki lubią:lol: Tinczko to teraz przed Tobą prosta droga na te jedyne kolanka,miejmy nadzieję,że szybko zwolnisz miejsce dla innego potrzebowskiego,niekoniecznie czarnego ogonka:loveu:
  19. [quote name='Patik']Pozdrawiamy Was gorąco ;D Cieszymy się,ze pkt. karnych już nie ma :D[/QUOTE] może kiedyś,jak będzie amnestia na dogo to te 4 co mam na stałe...:lol:
  20. zajrzyjcie do Węgielka,proszę [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238549-Węgielek-kolejna-WALCZĄCA-O-ŻYCIE-ofiara-schroniskowych-pogryzień-błaga-o-pomoc!?p=20265159#post20265159[/URL]
  21. jestem u maluszka mogę zadeklarować tylko 10 zł od stycznia
  22. no...mam jeszcze na stałe:razz: ale niech sobie są mam taką zasadę jak czegoś nie da się ominąć to to "polubiam"
  23. wiem Halizko,dlaczego miałabyś przekarmiać tylko jednego kotecka?żartowałam:evil_lol: nas tez zasypało białym puchem:loveu:
  24. [quote name='danyww']Mnie też.:-( Wygląda jak gdyby był mokry. Czy oni tam myli boksy przy takim zimnie? :shake:[/QUOTE] On jest mokry,tak to wygląda a dla niego nie znalazłoby się jeszcze miejsce w tym hoteliku?:-(
×
×
  • Create New...