Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. [quote name='Osa']No cóż...Hymmm...:cool1: Uważam że Aliś powinien szkołę posłuszeństwo założyć- dla ludzi :evil_lol:-Ma chłop talent- zbił by kokosy jak nic...:diabloti: A ja wiem co chciał - piersi wędzone - takie mięciutkie w torebce się kupuje -moga być z dodatkami - moga być "bzzyyy" dodatków- Panciu:eviltong: Kasia dawała Alisiowi :siara: i on to lubił..Baaardzo:siara: i pewnie się teraz drze o te piersi...[/QUOTE] znamy i jemy...tfu tzn miśki jedzą,tylko raczej z suszonego mięska to daję wołowinkę,kaczkę,bele co byle nie kurczaka z powodu alergii Hańciowej na ostatniej fotce z brudnym kocykiem:mad:takie cienkie i długie to właśnie kawalątek tego mięska:razz: kupię dla niego tego kuraka:evil_lol:
  2. tak królowa jest jedna:loveu:korale,spineczka a gdzie pomalane pazurki:mad::evil_lol: Tomiś...schrupałam jakbyś mi wpadł w ręce,kiedyś go ukradnę:diabloti: i Grubasa czyściocha też:diabloti:nie wiem czy się myje czy pije:evil_lol: Wnusia przecudna:loveu:i jaka już duża
  3. powiem kochana,że coś w tym jest wczoraj siedział na posłaniu w przedpokoju,tym co jak siedzi i buczy to wiem,że chce gryzaka:evil_lol:daję jeden,dalej buczy,drugi...buczy,trzeci ...o głośniej a czwarty to zaczął szczekać,serio nie wiem czego chciał wzięłam na ręce,położyłam na kanapie na jego miejscu...to znaczy spokój,na szczęście jeszcze tego "słucha" gdzie i kiedy błąd popełniłam...nie wiem:razz: [IMG]http://i45.tinypic.com/2ufrec1.jpg[/IMG] nie chciałam być gołosłowna:mad:
  4. acany to moje za nic Hana TOTW:evil_lol: ten z rybką,zajada bardzo chętnie,Aleś do zeszłego tygodnia moczoną też:mad:ale ostatnio tylko gotowane,już nie wiem czy zmieniać szukać czegoś,właśnie się zastanawiałam:razz:
  5. [quote name='haliza']No to jakieś wygrzebałam :diabloti: - no i nic z tego nie będzie :mad:, zawsze wysyłałam przez fotosik a teraz nie mogę :cool3:[/QUOTE] ja zawsze wstawiam przy pomocy TinyPic [url]http://pl.tinypic.com/[/url]
  6. [quote name='Osa']Nagraj koniecznie - jednak co film to film. Naprawdę wyrobił się u Ciebie - super![/QUOTE] bardzo mnie to cieszy uchyliłabym mu nieba:loveu:
  7. [quote name='Osa']Ale Alex super wygląda:multi: Hana to mała spryciula :)[/QUOTE] upał by straszny,dzień z musu taki leniwy teraz to Aleś panisko...znowu upłynęło parę miesięcy,muszę nagrać jak biega:) wiesz to zależy u niego od dnia ale burczy codziennie,niezmiennie:evil_lol: a Hańcia bardzo mi na spacerach pomaga:evil_lol:
  8. znam,znam:multi:Lili jakaś Ty elegancka :)a ogonek cudowny!!! z zaskoczenia mówisz,to powiedz mojemu mordochwytowi,bo ja to szybka jak wiater:evil_lol:
  9. [IMG]http://i49.tinypic.com/24yxzz6.jpg[/IMG] obca cywilizacja...czy zbieg okoliczności:evil_lol: [IMG]http://i50.tinypic.com/20fx0yo.jpg[/IMG] to był Alesia gryzak?też coś:diabloti:
  10. [quote name='haliza']Dzisiaj nic nie mam, muszę przejrzeć .....ale nie było za bardzo czasu na fotografowanie :roll:[/QUOTE] przeglądaj ciocia,przeglądaj...miło się ogląda a nie zapomnij o kotecku:mad:
  11. Hana mała gapa:loveu:moja cudowna pomocnica w opiece nad Alesiem:evil_lol:
  12. ja też nie potrafię:diabloti:albo się ma to oko...albo tak jak ja:evil_lol:
  13. pięknie się witamy:)ostatnie słoneczne dni trzeba wykorzystać na maxa:)może fotorelacja jakaś:razz: też lubię gości:lol:
  14. mam taki filmik z lata...nudny,spokojny,upalny dzień mateczka Hanka jak zwykle ma Alesia na oku,na początku widać,że jak tylko Aliś odejdzie...jej zdaniem za daleko;)to go stopuje [video=youtube_share;97PFqaWyEwU]http://youtu.be/97PFqaWyEwU[/video]
  15. [quote name='Agucha']Dziwne rzeczy... same nie wyjdą? Czasem się zdarza, że kły są wyjątkowo oporne i to dość często u yorków, ale że wszystkie mogą nie wypaść - nie słyszałam. Nabijacz kasy wybitny musial to być ;)[/QUOTE] ząbki nie wyjdą=kaska wejdzie i jeszcze ta karma,omijam z daleka ale też wołał 150 zł:)nie więcej niż u mojego weta
  16. [quote name='Agucha']O kurka, ale to może tak jak u dzieci - im później tym mocniejsze ;)[/QUOTE] a tego to ....może:cool3: Hańcia zaczęła jakoś dziwnie mlaskać,przechodziłam koło pobliskiej lecznicy to i weszłam,wcisnął mi karmę dla gastryków i powiedział,że ząbki same za nic nie wyjdą,trzeba rwać,ja w nogi;) od razu umówiłam się tel do zabiegu u mojego weta,zbadał ją,okazało się ,że wszystkie się ruszają,kiełki poszły ostatnie
  17. [quote name='Agucha']Trochę chucham, trochę się czepiają... wiesz, nie chciałabym mieć US na karku... A Haneczka pewnie miała mieć usuwane tylko kiełki? Adelsonowa będzie miała ze 6-8 zębów miała wyciągane :shake:[/QUOTE] nie kochana,cały garnitur;)już drugie ząbki szły,potem na szczęście poszło szybko
  18. cieszę się:) nie bardzo zrozumiałam,jakiś problem:crazyeye:swoje "skarbonki" mają też inne psy zaś sie ktoś uczepił:diabloti:albo dmuchasz na zimne bez powodu... jak Hańcia była mała to jakoś mleczaki jej się długo trzymały,była planowana nawet extrakcja,ale wywinęła się koszt miał być 150 zł a to było z rok temu liczą sobie oj liczą
  19. melduję się u Adelci:) Agucha w SP sporo kasy,zawieszam tam wpłatę a co prześlę niech idzie na Adelkę,od listopada,łokej? może akurat pójdzie maleńka szybko do domku i plaskaci nie zubożeją:evil_lol:
  20. [quote name='Sonkowa']Ale cudne psiaki :loveu: Więcej fotek się domagamy i zapraszamy do nas ;)[/QUOTE] dziękuję za zaproszenie,już byłam z rewizytą:)prześlicznego masz pieska:) fotki...no trzeba zainwestować w aparat
  21. [quote name='kopra']a mój pies umie pić z butelki i nie mam problemu z miską :P a tak serio to uwielbiam takich idealnych ludzi co to niczego nigdy nie zapominają i z niczym nie zawalają :evil_lol:[/QUOTE] moje też potrafią,gdyby jednak przyszło im się napić w towarzystwie innych psów,oj wtedy zawsze dwie miski mam przy sobie,bo to trochę jednak niekulturalnie
  22. wpadłam z rewizytą:)masz fantastycznego psa,śliczna i jaka zdolna:)
  23. trzeba było jeszcze na poduchach się umościć;)za mało wygodne łożko:mad:stanowczo ehh te nasze wygodnickie:loveu:miód dla oczu dziewczynka jeszcze "wzięta",biedactwo teraz już pewnie śmiga:loveu:
  24. [quote name='Lili8522']Ale mi narobiłyście smaka tymi daniami z biedronki ;):cool3: muszę kiedy spróbować... ale nijak mi ta biedronka po drodze :mad: [URL]http://i49.tinypic.com/k04sat.jpg[/URL] dłuuuuuuuuuugi ogonek :loveu:[/QUOTE] chciał się Aleś pochwalić ogonkiem;) może podesłać cosik:evil_lol:,ja mam prawie koło domku
  25. a co tutaj tak cichutko,zdjęć też nie ma... Lili udało się zbić parę deko? miziamy:loveu:
×
×
  • Create New...