Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. Perełko teraz migiem szukać domku w świecie...udostępniłam:) Perełko jesteś taka śliczna,że jak nawet trochę pachniesz inaczej,to nic... na zdjęciach zresztą nic nie widać:evil_lol: po kąpieli nikt już nie nazwie Ciebie tak brzydko:razz:
  2. zmyliła mnie Figu:razz:dlatego pomyślałam o Śląsku:evil_lol: ważne,że ma dom!:loveu:szczęśliwości Dżekusiu :loveu:
  3. [quote name='Osa']JUTRO DŻEKI JUŻ BĘDZIE W SWOIM WŁASNYM DOMKU- DZISIAJ KASIA WIEZIE GO DO FIGU A JUTRO Z RANA WYJAZD I...sio do domu:loveu:[/QUOTE] jak ja się cieszę,muszę to oprzeć o bufet;)za pomyślność! mam rozumieć,że wraca na śląsk?
  4. [quote name='Patik']Przepraszamy za spóźnienie ale też wszystkiego najlepszego życzymy ;D Psinki śliczne :loveu:[/QUOTE] dziękujemy pięknie,miło nam bardzo:loveu:
  5. [url]http://imageshack.us/photo/my-images/839/dsc09624s.jpg/[/url] pewnym krokiem:)oby już niedługo do swojego domeczku:) koty...koty są ok,ale czasami trzeba je ustawić:razz:
  6. jestem i ja,dziękuję za wiadomość:loveu: piękna sunieczka...słodka bardzo teraz może być już tylko coraz lepiej,jesteś bezpieczna:loveu:
  7. jaka dzielna,mądra sunia:)mizianka dla małej:loveu:
  8. [quote name='haliza']....ja też padam a jutro muszę wcześnie wstać.....[/QUOTE] codziennie wstaję raniutko,do pracy z dojściem i przejazdem mam niecałą godzinkę jak wracam to mam lepsze połączenie i jestem w 35 minut w domku męczą mnie te dojazdy ale raczej nie mam wyboru:razz:
  9. [quote name='haliza']O, to super.... my mamy w październiku wspólne :p[/QUOTE] świetny pomysł:) miałam dzisiaj ciężki dzień,zmęczona jestem,może uda mi się zasnąć przed północą...a to byłoby wydarzenie:razz:
  10. [quote name='haliza']Imprezka się udała ?[/QUOTE] następna w lutym,urodzinki Alesia...17 :loveu:umowna data,w tym dniu Aleś dojechał do domku:)
  11. dziękuję:)jest zainteresowana, w razie gdyby psiak nie odnalazł swojego domku
  12. [quote name='Osa'][SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]UWAGA! MOŻE KTOŚ SZUKA SWOJEGO PSA - MOŻE WIECIE O KIM[SIZE=3]Ś[/SIZE] KTO SZUKA LUB KOMU UKRADZIONO min. Yorki i shih-tzu[/B][/COLOR][/SIZE] [B][U]Przeklejam[/U][/B] [SIZE=3]"W jednej podłódzkiej pseudohodowli znaleziono skradzionego psiaka. policja szuka czy znajdą się właściciele reszty psiaków, które też mogą być ukradzione. Są to głównie małe pieski : yorki, [SIZE=3]c[/SIZE]hihuahua[/SIZE][SIZE=3], ratlerki, spanielki, pekinki i shih- tzu. Rozsyłajcie gdzie się da. Może ktoś odnajdzie swoją zgubę!" [URL="http://lodz.gazeta.pl/lodz/51,35153,13271344.html?i=15"]http://lodz.gazeta.pl/lodz/51,35153,13271344.html?i=15 [/URL][/SIZE][/QUOTE] Osko a gdyby musiały iść do adopcji to do kogo się zwracać?
  13. chyba czytasz w moich myślach,dopiero co miałam napisać,że rozumiem zapracowanie ale foty to się nam należą:) ta psy najładniej wychodzą w pościeli,zwierzyńca tylko pozazdrościć:)
  14. [IMG]http://i46.tinypic.com/osbswy.jpg[/IMG] broda niedosuszona po spacerku...trudno:razz: [IMG]http://i50.tinypic.com/jtp63m.jpg[/IMG] rób szybko...zaraz się kładę:cool3: [IMG]http://i50.tinypic.com/2mnkhl0.jpg[/IMG] jak powiedział tak zrobił:evil_lol: [IMG]http://i48.tinypic.com/2dvsvo8.jpg[/IMG] tymczasem Hana dobrała się znowu do Shreka:evil_lol:jedyna rzecz,która ma z Haną problemy:evil_lol:bardzo go lubi a to miał być prezent dla Alesia,dobrze,że Malec nie wykazał entuzjazmu:evil_lol:zamienił się z Haną na obrożę:lol:
  15. widać,że wszystkim ślinka cieknie:evil_lol:ale wszystkie pięknie czekają na swoją kolejkę też znamy te ciasteczka,nie znam psa,który ich nie lubi:razz:
  16. no to do środy musimy spokojnie poczekać,żeby poznać te pieski:)mamy szansę dowiedzieć się wcześniej?
  17. [quote name='Sonka95']Wszystkiego najlepszego dla solenizantki :D Wymiziaj ją ode mnie[/QUOTE] zrobione:)dziękuję:)
  18. [quote name='Osa']Dziękuję - bardzo chętnie.Może z Kaśką kiedyś-przy okazji - zrobimy nalot i "wizyty poadopcyjne":drink1: :evil_lol:[/QUOTE] super:loveu:trzymam za słowo coś mi się wydaje,że taka wizyta jest absolutnie konieczna...żebyście już mogły spać spokojnie i nie martwić się o los byłego podopiecznego:evil_lol::evil_lol:
  19. nooo szacun!przepiękne i pewnie tak samo smaczne:loveu:ależ zdolna jesteś!CUDA:) zaproszenie ciągle aktualne:loveu:zabierz się kiedyś z Figu,co ma tylko pieski z Wa-wy wozić na śląsk?
  20. mam tylko nadzieję,że Doris ciągnie to jabłuszko puste:-o miłych ferii:)
  21. ciociu marmosiu dzięki,dzięki:loveu:
  22. Ciociu Halizo witamy:)Haneczka wymiziana:)dziękujemy za życzenia:) teraz poszła z drugą maminką...a gdzie?...a do ulubionej knajpki dopiero taka była maleńka, nie chciały jej wypaść mleczaki,wydaje się,że przed chwilą była jedynaczką a to za chwilę rok jak Aleś jest z nami:)
  23. dziękuję pięknie w imieniu solenizantki:loveu: ciociu Oso cóż za piękny tort,pewnie sama robiłaś:razz: [IMG]http://elementarz2.blox.pl/resource/kawkawfilizance.gif[/IMG][IMG]http://elementarz2.blox.pl/resource/kawkawfilizance.gif[/IMG] zapraszamy na kawkę:)
  24. U nas dzisiaj WIELKIE ŚWIĘTO,Hana kończy 2 latka:loveu: [IMG]http://lovehellokitty.blox.pl/resource/tort_500x500.gif[/IMG] a wieczorem zabawa,szaleństwa do białego rana:razz:Zapraszamy
  25. ja już nie powiem ani słowa,bo wystarczą mi 3 punkty za "obrażanie użytkownika"?????
×
×
  • Create New...