Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. miałam dzisiaj ciężki dzień...byłam w domku chwilę i wróciłam dopiero co...Aleś się na mnie obraził,nie chce się tulić,prycha i ucieka;) druga maminka...ta to jest fajna:razz:
  2. biedna maleńka,ale co zrobić jak trzeba:(
  3. [quote name='haliza']Nie jestem do końca pewna co chcę zrobić :evil_lol:, ale już trzeba troszkę podpiąć ;)[/QUOTE] Hana ma ścięte włosy i tak jest dobrze,łatwiej mi kontrolować ewentualne zmiany na skórze
  4. Aleś zawsze wtula pycholek w kocyk...Hańcia lubi wywalać brzuszek i koniecznie śpi na podusi,nigdy inaczej:razz: eh mają swoje przyzwyczajenia Hana się zrywa wcześnie a Aleś...ten to lubi pospać,w sumie to dużo więcej śpi niż Hańcia
  5. widz,że zapuszczasz Amusi grzywkę,ślicznie jej ze spineczką:loveu:
  6. [quote name='haliza']....a moim odbiło i śpią na gołej podłodze [IMG]http://pu.i.wp.pl/k,MzU2MDg3ODksNzUyNTMz,f,60.gif[/IMG][/QUOTE] masz miejsce łóżku:multi::evil_lol:to chyba przez kaloryfery,może im za ciepło Hana czasami na chwilę też się kładzie na podłodze,żeby się ochłodzić i wraca do wyrka:evil_lol:
  7. [quote name='Osa']Ami to jest Ami, Aliś to jest Aliś..ITD..:kiss_2: Jednak Gruby przebija wszystko co w życiu widziałam plaskatego:evil_lol:/a widziałam niejedno:evil_lol:/[/QUOTE] ja tam koty lubię najbardziej na zdjęciu:evil_lol:trochę się ich boję,dogadać się trudniej niż z psem:evil_lol: ale Grubas robi wrażenie:loveu:
  8. [quote name='Osa']Aliś jak tam? Zakopany w kocyku? A darł się choć raz o gryzaka? :eviltong:Co tu tak cicho się zrobiło???[/QUOTE] Aliś to grzeczny chłopak,ale jak każdy facet,czasami sam nie wie czego chce:evil_lol:kolację zjadł,teraz śpi na kanapie z jednym z ukochanych kocyków:loveu:
  9. [quote name='Osa']Bgra- haliza śpi na tym dywaniku pod łóżkiem...Tylko się nie przyznaje :evil_lol::diabloti: [URL]http://images46.fotosik.pl/1868/e981da8c21b6b52egen.jpg[/URL] Jak widzę Grubego to po prostu wymiękam...:mdleje:[/QUOTE] mam wątpliwości czy się na łóżku mieści:eviltong: też tak mam z Grubym....ale jak widzę Tomisia:loveu::loveu::loveu:zaraz mi się gęba śmieje:lol: noo żeby nie było,że nie kocham Amusi:loveu::loveu::loveu:
  10. Halizko...aż zazdroszczę zwierzyńca:loveu:futrzaki rewelacyjne,już widzę ile miejsca dla Ciebie zostało a Tomiś jeszcze miejscówki nie zajął:evil_lol:no jak się jeszcze Grubas wpakuje...:evil_lol:Śliczne fotki ze spacerku ja dzisiaj cały dzień przeleżałam,wieje ostro,Miśki były tylko na krótkich spacerkach
  11. [quote name='Osa']Kolejna plaskata bida - Nie rozumiem ludzi...:sad: [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236261-TOFFI-sparaliżowany-pekińczyk-przyniesiony-do-uśpienia"]TOFFI - sparaliżowany pekińczyk przyniesiony do uśpienia...[/URL][/B][/QUOTE] jak zepsuta zabawka...a w samochód włożą kasę jak zepsuty
  12. [quote name='marmosia']Serce mi dziś pękło na kawałki :-( Mój Kuba świnek jest za Tęczowym Mostem :-( Odszedł cichutko na maminych rączkach...[/QUOTE] przykre...bardzo,nawet nie wiem jak pocieszyć dobrze,że spokojnie,przy ukochanej osobie:-(
  13. [quote name='Lili8522']Zaglądam sobie :loveu: u Nas od początku tygodnia szaro, buro i ponuro :-([/QUOTE] u nas podobnie,Miśki nie chcą spacerować,o sory...Aleś tylko tyle ile musi:evil_lol: co zrobić,trzeba się cieszyć,bo mogłoby lać całymi dniami:mad: w sumie też lubię jak leje,najbardziej jak siedzę w ciepełku i z Miśkami nie trzeba na spacer:diabloti:
  14. [quote name='haliza']Chyba by się nie dał :eviltong:, tak się drze przy próbie wyniesienia z domu, że masakra :mad::evil_lol: - vet z wizytą domową :diabloti:[/QUOTE] niby tak duży...kto by pomyślał:evil_lol: biedactwo jeszcze by się zgubił:evil_lol:...gdzie by mu tak dobrze było...:loveu:
  15. noo nareszcie nasyciłam oko:loveu: piękne zdjęcia,cudowne miejsca na spacer,mogą hasać do woli Baster przystojny młodzieniec:evil_lol:a Lili ... jak zawsze pełna wdzięku,nie wspomnę o wyjątkowej urodzie:loveu:
  16. [IMG]http://images43.fotosik.pl/1640/dcf70438e9e01cbcgen.jpg[/IMG] nauczę się tylko odkręcać kurek...od teraz tylko świeża woda,a wy moczcie sobie wąsy w miskach:evil_lol: nooo ukradnę go!!!
  17. [quote name='Osa']A ja jutro muszę do veta jechać po karsivan i "cycki" kacze lub kurzęce - a nie chce mi się..:cool1:[/QUOTE] uff dopiero teraz wróciłam do żywych... na szczęście mam po drodze z pracy,więc jak tylko po leki a doktor nie operuje to migiem załatwiam:lol:
  18. [IMG]http://imageshack.us/a/img839/3615/dscn1883s.jpg[/IMG] Lili śliczna jak zawsze:loveu:zmiany mówisz... 1-Lili była u fryzjera:loveu: 2-Lili zapuściła ogonek,do złudzenia podobny do Hańciowego:evil_lol: 3-Lili na nowy żel do oczek:razz:
  19. [quote name='haliza']Super kubraczek, taki twarzowy :lol:, widzę, że nawet słoneczko świeci, myślę, że chorowitka już dobrze po zastrzykach :p [COLOR=#008000]widziałam puffa w meblowym [/COLOR]:diabloti:[/QUOTE] w meblowym mówisz,coś czuję,że się skusisz:evil_lol:fajna rzecz i jaka wygoda
  20. [quote name='haliza']Mój Cezar był u nas od szczeniaka, ale bułeczki to ulubiony smakokąsek - nawet raz ukradł sąsiadce z koszyka :evil_lol:[/QUOTE] chyba zacznę je suszyć,będzie miał gryzaczki:razz: u nas mgła przez calutki dzień,tak wilgotno brr,wolę mróz,głowa mnie boli łokropnie a wracając z pracy musiałam podjechać do weta po leki dla malców,dobrze,że pustawo było:razz:
  21. w sam raz:multi:dla Ami,Tomiczka i Grubasa:loveu:
  22. [quote name='haliza']Malutka bidulka :loveu: - smakokąsków mu się chce ;)[/QUOTE] pieronik mały:evil_lol: chyba zacznę mu gotować jak tak dalej będzie z tymi chrupkami sama nie wiem co lepsze,już się kiedyś zastanawiałam...
  23. [quote name='haliza']Korona była dla Barbi, ale Amusia się trafiła :evil_lol:[/QUOTE] dobrze trafiła,na właściwą głowkę:loveu:mądra wnusia
  24. [quote name='Osa']No to się po prostu chciał wybuuuuczeć po prostu:eviltong:[/QUOTE] jak już nie wiem czego chce...to daje mu kawałek suchego chleba albo bułeczki...wiesz jak się cieszy a ja mam łzy w oczach a jak mu liznę pasztetem,to jest w 7 niebie
  25. widzę koronę:multi:Ami królowo Ty moja:loveu: do pyszczka jej, stworzona do korony:loveu:
×
×
  • Create New...