Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. [IMG]http://i49.tinypic.com/k04sat.jpg[/IMG]
  2. [quote name='phase'][URL]http://img585.imageshack.us/img585/3755/dscn1173a.jpg[/URL] Uwielbiam takie widok, po prostu uwielbiam... Miłego weekendziku życzymy. :)[/QUOTE] to także zdecydowanie moje klimaty
  3. ja może też nie od dziecięctwa,ale od długiego czasu uwielbiam szpinak:loveu: ten mrożony łosoś ze szpinakiem,muszę powiedzieć dobrze zrobione,cena 10,90...chyba spore dwie porcje
  4. no sama jestem ciekawa czy to tak prosto,czy przypadkiem nie trzeba prosić moda:razz:
  5. [quote name='haliza']Polecam, polecam - jest jeszcze taki jakby w śmietanie ale moja koleżanka mówiła, że taki nie koniecznie dobry ( to jest postać zamrożona ;))[/QUOTE] skusiłam się na szybki obiad,też z Biedry...łosoś ze szpinakiem,takie gotowe,zamrożone danie i powiem,że i szybko i nawet,nawet
  6. biedactwo,ile musiała wycierpieć stosujesz coś ?
  7. [quote name='haliza']Zapomniałam jeszcze napisać, że Amusia porosła na dupince i prawie nie ma wyłysień, gorszy jest ogonek, łysy od spodu i jeszcze pogrubiony, ale wraca do normy bardzo powoli, na grubość może się cofnie ale futerko...no nie wiem :shake:[/QUOTE] ma zmiany na tym ogonku i doopince,czy to tylko po tym co przeszła zniszczona skóra?
  8. [quote name='haliza']Biedronkowy w papryce do pieczenia - na prawdę dobry ...[/QUOTE] jeszcze nie próbowałam,ale jak polecasz:)
  9. [quote name='Osa']Patrzę na Ami i tak sobie przypominam jak wiozłam ją /na rękach i w kocyku- wrzesień 2010r/ z Kaśką ze schroniska - taką całą w strupach...Przerażoną...I powtarzałam jej że teraz tylko będzie lepiej. I tak jest - ma cudowny dom i maminkę i wszystko to co potrzeba do szczęścia... Mam do niej wielki sentyment:)[/QUOTE] a teraz...:loveu::loveu::loveu:szczęśliwa królewna Osko to Ty masz takiego czuja w doborze maminek?:loveu:
  10. [quote name='haliza']Przecież wiesz Osko, że Amisia to mały brzuszek - łakomczuszek, trzeba jej pilnować bo bo nie pogardzi miseczką Tomisia :cool3:. Ale smaki mają czasami inne np. dzisiaj Amusia podjadała pańci łososia pieczonego [IMG]http://grovit.cz/ZABAVNY_majka57/GIF/smajlici/jidlo_piti/1/va10.gif[/IMG], a Tomiś pogardził :roll:.[/QUOTE] niech je kochana na zdrowie:)dobry łosoś nie jest zły:)
  11. [quote name='Osa']Eeee.. a może tak od razu lepiej beret machnąć?:evil_lol:[/QUOTE] beret...mówisz:diabloti::evil_lol:też się zrobi :razz: Lili zdaje mi się,że Krakvet ma
  12. Zmienić,zmienić,już czas:multi: podobne dziewczynki do siebie,Spinka pięknie zarosła:loveu:
  13. moje założą wszystko:evil_lol:Aleś za bardzo nie lubi kaptur,zrobię mu na drutach jeszcze taki golf,zamiast szalika:cool3: mają sporą szafę:evil_lol: takie coś podobnego jak wkleiłaś Osko:loveu:też Aleś najbardziej lubi ten kombinezon co ma na sobie:) no nie zmarzną
  14. zimnoooo,nie ma żartów trzeba wdziewać kapoty,na szczęście miśki nie protestują,są przyzyczajone
  15. [quote name='Lili8522']Wow jaki śliczny sweterek :loveu: (mój ulubiony wzór) no ale... Gdzie jest Hańciowy sweterek :mad:[/QUOTE] specjalnie dla Ciebie ciociu...idziemy na wieczorny spacerek;) [IMG]http://i50.tinypic.com/r2851z.jpg[/IMG]
  16. [quote name='Lili8522']Wow jaki śliczny sweterek :loveu: (mój ulubiony wzór) no ale... Gdzie jest Hańciowy sweterek :mad:[/QUOTE] wyszłam z nimi zaraz po pracy,słońce było,szybko wdziałam mu polarek...błąd,było mu zimno,od jakiegoś czasu nosi kombinezon i tak jest dobrze:) Hana wieczorami nosi coś na grzbiecie,albo na dłuższym spacerku;)
  17. [IMG]http://i47.tinypic.com/33xbfqw.jpg[/IMG] śpisz Spineczko...czy pękasz,ze śmiechu:razz: [IMG]http://i50.tinypic.com/s58cbk.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/dg2u7p.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/50jg5.jpg[/IMG] stawiam,że to Majka na ostatnim zdjęciu;) :loveu::loveu::loveu::loveu:
  18. [IMG]http://i49.tinypic.com/2eevbpf.jpg[/IMG] to jeszcze jedno z dzisiejszego króciutkiego spacerku;)
  19. [quote name='Lili8522']Witamy Cioteczko :loveu: Jejuniu wreszcie zdjęcia :multi: Haneczka jaka piękna dziewczyna po fryzjerze fiu fiu :cool3::cool3::cool3::loveu::loveu::loveu: A Alisiowy ogonek :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Witaj:loveu:muszę w końcu zrobić malcom profesjonalne foty:mad:bo te moje aparaty...nie wspomnę o umiejętnościach:diabloti:
  20. [quote name='Osa'][B]Bgra[/B] - masz dobrego fryzjera- ładnie i proporcjonalnie- Tak trzymać!:thumbs:[/QUOTE] Hańcia pięknie dziękuje:multi:w realu wygląda 100 % lepiej,ze mnie taki fotograf jak z koziej d... rajzyntasza:evil_lol: jak ma krótki włos łatwiej zauważyć ewentualne nowe zmiany na skórze,na razie podaje ten Encorton...nie było wyjścia wybieramy się do dermatologa,w planie koniecznie testy!
  21. [quote name='Sonkowa']Ale masz milutkie psiaczki :loveu:[/QUOTE] Witamy pięknie,cieszę się bardzo,że je tak oceniasz,faktycznie sama słodycz:loveu:
  22. -Tomiś to ile w końcu widziałeś tych stokrotek? -tyle co maminka-jedną! [IMG]http://images38.fotosik.pl/1849/ec0c572e78a53a94gen.jpg[/IMG] kocham te Ami i Tomisia rozmowy:loveu:
  23. [quote name='marmosia']Alusiowy, puchatkowy ;)[/QUOTE] Heloł,przepraszam Marmosiu,dopiero teraz zauważyłam:loveu:tak Alesiowy puchaty ogonek:lol:
  24. Witaj Eleczko,miło,że wpadłaś nas odwiedzić:loveu: Halizko, jak Haneczka ma długie włosy to nie jest inaczej,ona biega po kilka kilometrów prawie codziennie Aleś głównie w naszym lasku,koło domku,więc dłużej lśni:razz:
  25. [quote name='haliza']Ale czyściutkie [IMG]http://skupca.websnadno.cz/THUMB_~16.GIF[/IMG]- my może za 2 dni :roll:[/QUOTE] tak...Aleś dłużej czysty,Hana już wczoraj stópki miała szorowane;)bo wyglądała jak w czarnych pantofelkach,chciałam napisać botkach:evil_lol:
×
×
  • Create New...