Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. [quote name='Osa']Całe szczęście... Zajrzyjcie na nowy bazar Apteczny Plisss [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236984-NOWY-BEZPIECZNY-APTECZNY-DAR-APTEKI-NA-PLASKATE-LICYTACJA-Do-14-12-ZAPRASZAMY"]NOWY BEZPIECZNY-APTECZNY-DAR APTEKI NA PLASKATE-LICYTACJA-Do.14.12 ZAPRASZAMY[/URL][/B] [/QUOTE] mam nadzieję,że nic mnie nie zaskoczy ale nie zostawiłam tego,we wtorek jestem umówiona z naszą dzielnicową,żeby oficjalnie złożyć zeznanie wcześniej nie mogę ale to podobno bez znaczenia jak sobie przypomnę "...ee jak zdechnie to damy pani kasę na drugiego psa..."to mnie skręca już biegnę pooglądać:)
  2. [quote name='Osa']I co z Haną? Byłaś u weta?[/QUOTE] dopiero co wróciłam do domu,latałam od szpitala do poradni,załatwiałam transport na jutro z Hańcią u weta nie byłam,wygląda na to,że nic się nie stało,śladów nie ma,obrzęków też nie,skóra dobrze się trzyma macałam rano,macana była w południe i dopiero co,OCZY ok,uszy też wiem to nie ocena weta...ale nie dałam rady je,skacze,bawi się chyba ją tylko poturbował,miała grunaśne ubranko
  3. z innej beczki w końcu dzisiaj święto wszystkich grzecznych dzieci i co się okazało...ja też byłam grzeczna:evil_lol: więc tak...Aleś nowy pluszak... nic,że prawie taki jak sam obdarowany i że Hańci też spodobał:evil_lol: Hancia nową cudowną obróżkę od Taks-udało się :loveu:Alesiowi też się nada:eviltong: ja...pendrive 18 gb :loveu:
  4. to świetny pies,jak sprytnie przechodzi przez jezdnię,jest niesamowity,no dobra teraz w kwiecie wieku,ale co będzie jak się zestarzeje prawie wszystkich to bulwersuje,bo widać na oko,że chce do ludzi nawet gdyby nie chciał to i tak to nie jest miejsce dla psa:-(
  5. ale miałaś odwagę!i refleks,nie dziwię się,że chciałaś chłopa zabić,bo dzisiaj też miałam mordercze myśli powinno się odławiać psy biegające bez opieki,za wysoką karą powinni je odbierać ze schronu,ale czy wszyscy by odbierali? codziennie o różnych porach dnia i nocy,biega piesek,jak mnie widzi z radości kręci się w kółko,bo wie,że zaraz otworzę mu drzwi do klatki schodowej państwo mają niedaleko ogródek,pies tam mieszka,chodzą do niego karmią,pies bardzo tęskni i zawsze znajdzie drogę ucieczki jak jest pod drzwiami to znowu go tam odprowadzają grzeczny,taki do kolana,nigdy nie szczeka,nie zaczepia już miałam zawiadomić kogo trzeba...ale czy w schronie będzie mu lepiej?
  6. [quote name='Lili8522']Ile u Was śniegu!!!!!!!!!:crazyeye:[/QUOTE] My już też mamy sporo:loveu:pójdę Bgra-Dogami na saneczki:eviltong:
  7. jak rozmawiałam z nim,nooo to był raczej monolog,idąc za nim, to kilka osób rzuciło komentarz...no dość tego puszczania samopas,zawsze tak robią mnie tego pieska szkoda a ja głupia myślałam,że wystarczy zadzwonić do SM,naiwna jestem,nie wyrosnę z tego
  8. na szczęście uczyłam Hanę od szczenięctwa,że jak pies nieznajomy to się grzecznie siada na dopince dobrze,że nie uciekała bo wtedy mogłoby się dziać!moja maleńka kruszynka ludzie bardzoooo nieodpowiedzialni,chcieli iść na ugodę...czyli w ich mniemaniu" jak pies zdechnie to mi dają na drugiego" myślałam,że mnie na miejscu trafi kciuki bardzo się przydają...Bgra-Dogi wymiziane:):):)
  9. u nas też zimno,ale może być,ja tak lubię Aleś nawet dobrze się czuje w taką pogodę,ale jego spacerki króciutkie z Haną,ehh napisałam u Alesia jaką miała przygodę,moja biedna dziewczynka:-(wystraszyła się bardzo
  10. jestem dopiero co po rozmowie ze Strażą Miejską,musiałam trochę ochłonąć... wracałam do domku z Haną,szłyśmy sobie spokojnie na krótkiej smyczy,wzdłuż chodnika są krzaki,niespodziewanie wyskoczył zza nich pies,mały taki wielkości i długości jamnika i z jazgotem zaczął turbować Hanę,dobrze,że miała grube ubranko doskoczyłam podniosłam małą,pies w krzaki.Za krzakami jest knajpa,taka co to piwo leje się litrami w te same gęby,podeszłam,pis stoi obok faceta w stanie wyraźnie wskazującym...pytam czy to jego pies,a skąd nie!,tłumaczy,że to takiego pijusa co to nikt nie wie gdzie mieszka a ja wyraźnie widzę,po psie,że to jego,dobra mówię...dzwonie po inspektora,żeby odłowił psa facet się wystraszył mojej stanowczości i w nogi,pies przed nim a ja z Haną na rękach za nim,mówię,że nie odpuszczę,chcę zaświadczenie o szczepieniu... poszłam z nim do domu,okazało się,że pies szczepiony w lipcu 2011,ale ja tego na oczy nie widziałam,o ty co wygadywali nie warto nawet pisać tego psa widzę codziennie,jak sam zapyla po osiedlu,nawet bez obroży zadzwoniłam do Straży Miejskiej,muszę osobiście w godz od 6:00 do 13:00 zgłosić skargę osobiście,inaczej nic nie mogą ja w tym czasie jestem w pracy,za nic nie mogę brać urlopu,wstępnie umówiliśmy się na poniedziałek?nie wiem odwożę ojca na neurochirurgię w sobotę Hana wydaje się być ok,żadnych ran nie ma,do weta już było za późno,będę ją obserwowała,jutro do weta!
  11. cicho tutaj...pewnie Mikołaj zawitał,ciekawe czy byłaś grzeczna:evil_lol: mam nadzieję,że dasz coś ciepłego reniferom,w ten mroźny grudniowy dzień:loveu:
  12. [quote name='haliza']Tomiś tak, nawet kule wielkości pączków mu nie przeszkadzają :evil_lol:, ale królewna wybiega na chwilę i wraca z miną jakby szła po szkle :roll:, na rączki i do domu siup :lol:[/QUOTE] Królewna musi uważać na koronę:evil_lol:nie wymagaj od niej za dużo:razz: Dzielny Tomiś,to tałatajstwo musi się przyklejać:angryy:nie znałam tego wcześniej przy Stefance,no bo miała krótką sierść ale pięknie jest,tak biało,już mówiłam,że kocham zimę?:cool3: Kusiole
  13. Dużo macie tych piesków?Jest jakaś szansa no nowe lokum?straszne...a tu zima,nawet tego sobie nie mogę wyobrazić
  14. [quote name='Sonka95']No to Hańcia się rozbestwiła :evil_lol:[/QUOTE] Ale jak synuś fuknie ...to aż się kurzy za nią:evil_lol:
  15. u nas też biało,ale nie aż tak:lol:znowu te śnieżne kule przy łapkach,tego nie lubię...chociaż zimę tak:loveu: Marmosiu popatrz jaki ten świat mały,miło mi bardzo:loveu:
  16. [quote name='Lili8522']Eh dawno mnie tutaj nie było a to wszystko przez to że nie mam na nic czasu :-(:shake: Tak to park w Żywcu i skocznia w Szczyrku :razz: a czemu Bastera nie było... hmmm no bo.... no bo.... no bo nie było :razz: jest za duży i nie można go wszędzie wcisnąć hehe :lol:[/QUOTE] biedny,taki ...niewymiarowy:eviltong:
  17. [quote name='haliza']FB to dla mnie czarna magia :oops:[/QUOTE] Halizko nie bój się FB:evil_lol:miło byłoby mieć Ciebie w gronie znajomych:loveu:...zrób coś z tym:mad: polubiłam,udostępnię:)
  18. [quote name='Sonka95']uuu.... Aleś to dżentelmen :loveu:[/QUOTE] takkk,słodziutki:loveu:ale widzisz moja biała myszka,słodka dziewczynka...:mad:
  19. [quote name='b-b']Dzięki Bgra za wklejenie zdjęć:) A nic więcej nie pisało o Spineczce? Bo ,że się świetnie z malutką to widać :D[/QUOTE] tylko tyle,że Spineczka ma beżowego misia a Majeczka białego:)zdjęcia mówią same za siebie,może Kasia coś napisze:)
  20. [quote name='Sonka95']Co tam u psiaków ? :loveu:[/QUOTE] Witamy,witamy:loveu: jesteśmy ostatnio zalatane,to tak jak się jest jedynym opiekunem nie tylko czworonożnych,mam bardzo chorego ojca,więc dzielę rozsądnie czas dla wszystkich. Moje Miśki to meteoropaci,jak jest taka "barowa" pogoda to najlepiej "w piórach":evil_lol: Aleś jak zjada posiłek ze swojej miski,to zawsze na dnie zostawia Hanie,ta mała pannica tak się do tego przyzwyczaiła,że teraz to nie może się już doczekać kiedy Aleś skończy,wczoraj go pogoniła...jak zaczął płakać,myślałam,że serce mi pęknie:-(małpa jedna:mad: od dzisiaj chowam miskę z resztką!!! koniec, koniec z zostawianiem ...dla Hańci
  21. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-6SMGWPEI6tM/ULIfoPSdQWI/AAAAAAAACGY/nOnzNXTTv1k/s600/image016.jpg[/IMG] słodka mordeczka:loveu:mam słabość do tego bystrego,wysportowanego,zawsze uśmiechniętego zezolka:)Doris jesteś cudna!
  22. Witamy się:) jaka ta Twoja Sonka jest w Ciebie wpatrzona,skupiona,tylko czeka na komendę,jestem nią zachwycona:loveu:widać,że to pies do zadań specjalnych:razz:
  23. [IMG]http://i49.tinypic.com/2s7gxm0.jpg[/IMG] Siostry ksero:) no czego chcieć więcej:loveu: [IMG]http://i47.tinypic.com/2ptzf51.jpg[/IMG]
  24. Lili jak Ty to maleńka robisz,że biegasz,szalejesz na spacerkach a brzucholek dalej czysty:evil_lol:słodziutka jesteś jak ciasteczko:loveu: nie ma sprawiedliwości na tym świecie,zamydlasz nam tu oczy pięknymi fotami,łabądkami...a ja się pytam dlaczego Przystojniaka nie było w parku?hę:evil_lol::diabloti:
  25. Bgra

    Przebarwienia pod oczami

    witam...ja mam wyżej wymieniony żel z Hery,powiem tak,u nas skutecznie zapobiega powstawaniu zacieków,codziennie stosuję 1 do 2 x dziennie natomiast czy działa na powstałe...mam inny patent:razz:
×
×
  • Create New...