-
Posts
10075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bgra
-
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
Bgra replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
to już tydzień,jak ten czas pędzi,wierzę,że za chwilę domek się pojawi:loveu: -
[quote name='haliza']Ja nie mam konta na alegro więc jeszcze się hamuję :p[/QUOTE] noo kochana...na szczęście mam tylko dwójkę bo inaczej bym z torbami poszła:evil_lol: a nad maszynką się zastanawiam...poważnie
-
[quote name='haliza']I czy tu można dyskutować albo mieć odmienne zdanie :mad:, niestety nie - [B]DYKTATURA[/B]:evil_lol::diabloti:[/QUOTE] cieszmy się,że to nie Tyrania i Despotyzm:diabloti::evil_lol: a kombinezonik jak nie na Alesia to na Hanę będzie...taką mam nadzieję,wiesz jak to jest z rozmiarami na razie ostatni:evil_lol:taką mam radość z kupowania dla nich rzeczy,że nie mogę sobie odmówić...ale to konieczny zakup:razz:
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Osa']Taaak... Właśnie takie "pyki" robią przełysienia na skórze i denerwują psa- wyjątek którego nie. Halizka obetnij jej ten łepek po "jakiego ptoka" zostawiasz jej kucyk skoro się wydziera? Jak to ciągnie? Pod gumką ma zostać zapas na palec. Tam nic nie może ciągnąć. Chyba wkleję film instruktażowy- tylko jakiegoś shih z kucykiem muszę dorwać:evil_lol:[/QUOTE] Aleś się nadaje :evil_lol::evil_lol:zgłaszam Alesia do filmu:multi:zapraszamy:loveu: -
:evil_lol::evil_lol:jestem w trakcie finalizowania...nowego kombinezoniku dla Alesia:evil_lol::evil_lol::evil_lol: o takiego:[url]http://allegro.pl/kombinezon-czarny-i2840538772.html[/url]
-
[QUOTE=Patik; Bgra zabieraj psiaki i jedź, co tam się martwić będziesz:evil_lol:[/QUOTE] jak tak mówisz:evil_lol:
-
czarne na białym pięknie się prezentuje:loveu:słodka jak zawsze a weź spróbuj zrobić zdjęcie białemu na białym:evil_lol:
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='haliza']Nie znam się tak za bardzo, poczytałam ,porozmawiałam z panem i kupiłam - coby nie była za głośna i nawet Ami ją zdzierżyła, oczywiście patrząc podejrzliwie czy coś złego jej nie spotka .....[/QUOTE] myślałam już,żeby kupić sama bałabym się ciąć,ale może...moje dziecko... jakby coś tam za bardzo odstawało:evil_lol: cena jakaś dramatyczna? -
[quote name='Sonka95']Sonia to lata całą zimę bez ubranka , a miałam jej kupić i tak się wybierałam , ze do sklepu nie doszłam :evil_lol:[/QUOTE] o Ty niedobra:diabloti::evil_lol:
-
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
Bgra replied to bros's topic in Już w nowym domu
[quote name='marmosia']Ale los bywa niesprawiedliwy... Siedzę i płaczę, bo wczoraj zginęła w wypadku moja koleżanka :-(:-(:-( Zostawiła dwójkę maluszków, 4 koty, psa... i wielką pustkę :-( Jej perlisty śmiech dźwięczy mi w uszach...[/QUOTE] straszne,taka nagła śmierć...wiem jak to jest jak odchodzi ktoś tak nagle:-( przyjmij wyrazy wspólczucia -
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
Bgra replied to bros's topic in Już w nowym domu
[quote name='marmosia']Taaaaa,rewelacyjny :) Szczególnie, kiedy od wpół do piątej (RANO!!!) z Najduchem szaleją- wkoło stołu, na łóżko, z łóżka, między kwiatkami itp. :) Lepsi niż budzik :evil_lol: Mały drze japę jak opętany, kiedy go Najdi łapą przydusza, ale niedługo pewnie, bo jak podrośnie...:cool3::cool3::cool3:[/QUOTE] no to jest jazda:evil_lol:aż zazdroszczę:razz: a jak maleńka Siu przyjęła malca? -
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
Bgra replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
jak trzeba będzie to i jakieś fanty dorzucę:razz: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='haliza']Właśnie zakupiłam maszynkę :p, Amusia jest podcięta przeze mnie, może nie rewelacyjnie ale uważam, że jak na pierwszy raz nie jest najgorzej i nawet mnie nie pożarła :D[/QUOTE] nawet gdybym miała kupić to nie wiem co,podpowiesz?:razz: -
[quote name='haliza']Tomiś nie potrzebuje ubranek :evil_lol:, a Ami.....jeżeli dla Amusi jest nieodpowiednia pogoda to wraca do domu z prędkością światła i żaden spacerek nie wchodzi w grę :cool3:[/QUOTE] Ami to charakterna baba:loveu: Aleś,wiesz ma chore serduszko i krążenie już nie te a Hana po co ma zasmarkana chodzić:evil_lol: Osa kazała ubierać,więc ubieram:loveu:
-
[quote name='haliza']Ja zawsze kupowałam takie bardziej pelerynkowate, bez rękawków, nieprzemakalne, ale polarek najlepszy :evil_lol:[/QUOTE] Alesia trzeba ciepło ubierać,na jesień mamy polarkowe,na deszcz p.deszczowe,na śnieg p/śnie... poleciałam:diabloti: w zimie jak jest mroźno to seterek polarkowy i na to kombinezonik,bo inaczej marznie nie cierpi jak mu się na łapkach kule śniegowe robią,wtedy staje i ryczy,że na ręce chce i zaraz mu zimno wtedy najlepszy kombinezonik na wszystkie cztery łapy,bo śnieg sam spada mamy jeszcze sweterki,kamizelki,pelerynki jak przeglądam strony z ubrankami to moje dziecko patrzy na mnie z ukosa:evil_lol:
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='haliza']Myślę, że gumka ciągnie ją za włosy i dostaje piany :roll:, to taki mały nerwusek.....[/QUOTE] Aleś też potrafi pokazać swoje:evil_lol:czesać to udręka dla niego,próbujemy mu podtykać smakołyki pod nosek,owszem zje i dalej ryczy i straszy,że trafi tymi dwoma przednimi zębolkami:razz: najwyższy czas do fryzjera,co się chłopak ma męczyć Ty swoje sama obcinasz?bo ja nie mam odwagi,jeszcze mi kolegium zrobią za oszpecenie psa:razz: -
[quote name='haliza']U mnie te kupione wcześniej też doszywałam rzepy :evil_lol:, ale polarkowe najlepiej Amusi pasują :evil_lol:[/QUOTE] mają sporą szafę,dla Alesia szukam nowego leciutkiego kombinezonu,bo ten co ma to rączek nie okrywa:razz:
-
muszę Alesia obfocić,ale samej nie da rady!
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='haliza']U nas odpadają :cool3:, Amanda tak drapie główkę aż ma dziury a później strupki - takie malutkie spineczki zapinane na "pyk"[/QUOTE] biedactwo,świąd jest okropny:-(trudno z nim żyć -
[quote name='haliza']Pięknie wygląda, troszkę odznacza się od śniegu ale to na pewno przekłamanie aparatu :evil_lol:, kubraczek biedronkowy cudny, gdzie takie dają [IMG]http://skupca.websnadno.cz/smile2W5.gif[/IMG][/QUOTE] Kubraczek biedronkowy?to wyprawka Alesia Jak go odbierałam z Katosów od Figu to chciałam zdjąć i założyć jego nowy,ale Figu dzwoniła i kazali mu zostawiać czasami jak widać Hańcia też w nim występuje,Alesiowi trochę jakby przyciasny:evil_lol: