na podstawie mojego opisu,potwierdził,że to atak padaczki
zrobił Ukg,Usg-status idem
kazał zażywać dodatkowo CardioVet 2x1 tabl
leków p.padaczkowych nie podajemy,bo wskazaniem do ich zażywania jest co najmniej 2 ataki w miesiącu
co do badań...Rtg nic nie wyjaśni,bo nic nie będzie widać,dno oka z wiadomych względów awykonalne
pytałam o MR lub TK,
kazał czekać,chyba na czuja...zaprzeczył,że coś w główce rośnie-tfu
Aleś po ataku otrzepał się i poszedł,od wczoraj jedyna zmiana jaka zaszła w jego zachowaniu to,że ma więcej wigoru,mniej śpi
cały czas mamy go na oku