Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. innego wyjścia chyba nie ma:razz:
  2. [B]To Doris miała się obrazić[/B]:diabloti::evil_lol: Doris jest niezależna,inteligentna ale uparta,no kto nas bardziej rozśmieszy niż Doris?:diabloti: mizianka dla maluchów:)
  3. gdzie tam utopił,kto by na to pozwolił...ja tu widzę wysepkę a na niej palma:evil_lol:pod nią siedzi sobie rozbitek Tomiś,czeka na szalupę ratunkową z Ami i maminką i kociambrami,bo Tomisia trza ratować!
  4. Perełko piękna jesteś,że ehh:loveu:świetne zdjęcia!
  5. [quote name='Ty$ka']Kocham Twoje stado :loveu: Może dlatego, że się dzięki temu mogę pocieszyć, że nie tylko moje jest takie głupie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] ja protestuję:mad:Doris i Kubas to cudowne pieski:loveu: czasami Doris zrobi minkę:diabloti:...ale czy to ma cokolwiek wspólnego z jej inteligencją:crazyeye: Doris nie ma powodu do zmartwień:loveu:ale obraź się...masz podstawy:evil_lol:
  6. [quote name='Sonka95']O tym samym pomyślałam ;)[/QUOTE] Oska mnie wyśmiała:razz::diabloti: a ja tylko chciałam pomóc Halizce i plaskatym:)byłoby taniej:lol:
  7. [quote name='Osa'].............:roflt:.............[/QUOTE] mam rozumieć..głupi pomysł:evil_lol:chyba nie zaburzy stabilności jednośladu:evil_lol:nie wiem co ludzie powiedzą jak zobaczą mnie z Alesiem w chuście,alemito:evil_lol:
  8. [quote name='haliza']Tylko, że ja mam 2 więc w grę wchodzi przyczepka dwukółka :-D[/QUOTE] Halizko a 2 koszyczki,jeden z przodu drugi z tyłu nie załatwiłyby sprawy do czasu zakupu wózeczka?
  9. [quote name='haliza']Ja teraz to mam takie godziny pracy, że gdybym miała małe dzieci :mad:, grafik układany jest na miesiąc a praca od 8, od 10, od 13 od 14, od 16 do 15, do 17, do 20, do 21 i od czasu do czasu noc :roll:[/QUOTE] o matulu:crazyeye:masakra jakaś u mnie by to nie przeszło,zbuntowały by się a ja nie miałabym sumienia,zresztą są stosowne przepisy,które regulują czas pracy mamy systemowy grafik,wiec jakiekolwiek odstępstwo od normy nie przejdzie,co się nagłowię zanim ułożę to moje...żeby i wszystkim dogodzić to chyba nie pełny etat?
  10. Jutro z rana słońce wstanie mamy pannę na wydanie na wydanie do stałego domku w świecie najlepszego
  11. [quote name='haliza'][quote name='Bgra'] Nocki są ciężkie .....myślę, że wszystko będzie dobrze i za 5 miesięcy będziecie biegać po plaży :loveu:[/QUOTE] znam temat...ale będzie tego z 24 lata jak latam na rannych dyż:evil_lol:
  12. [quote name='haliza'][quote name='Bgra'] Mnie na szczęście nie złamało, kości mnie trochę bolą ale to przez pogodę :razz: a jutro idę na nockę :cool3:[/QUOTE] nie raz nie dwa ...poszłabym chętnie na nockę ja tak nie cierpię wcześnie wstawać,dopiero co położę głowę na poduszkę...a tu pobudka:mad: tęsknię za morzem,ale nie wiem jak to będzie,czy ojciec będzie już po operacji?ma mieć założoną zastawkę komorowo-otrzewnową
  13. [quote name='b-b']Ten domek pewnie jeszcze nie wie, że Perełko-Mariolka będzie w nim mieszkać :D[/QUOTE] musi swój na swego trafić:lol:
  14. [quote name='haliza'][quote name='Bgra'] Oczywiście, rozpuszczone do granic możliwości :mad::evil_lol:, ale jak smutno by było bez nich :loveu: - śmigamy na szybki spacerek .....[/QUOTE] mnie też trochę zatarły się granice:razz: przeleżałam prawie cały czas...od czwartku,teraz nie wiem,czy kości bolą mnie bo mam już prawie odleżyny,czy jeszcze nie do końca wróciłam do świata żywych jedno wiem,jakoś mi jutro wyjątkowo niespieszno do roboty:evil_lol:
  15. fajny filmik,zdolna Soneczka:)pięknie,tylko tak dalej....i na zawody:loveu:
  16. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Bgra, aż mi się łezka w oku zakręciła :) zbieram, zbieram te wierszyki... cudowne są! Kasiu, będziesz musiała Tinusi wszystkie powtórzyć!!! ;) Dotarła deklaracja stała od Vienna - bardzo Ci dziękuję! :)[/QUOTE] że też miałam odwagę...szczerze to się sobie dziwię:diabloti:
  17. [quote name='haliza']Szkoda, że moja córka nie miała takiej to bym Ci podesłała ;), Ami uwielbia być noszona w torbie, jak chcę ją tak zabrać to jak tylko wyjmę sama się do niej pakuje :p[/QUOTE] szkoda:evil_lol:wściekła jestem na tego oszusta z allegro...wrrrr a tak się cieszyłam,już miałam plan,ze jak się poprawi pogoda to pojadę z Alesiem na wysiady do Zabrza
  18. Tina...czy dom swój kiedyś miała że kundelek,że nie dość może mała nikt nie zadbał o to co myśli,co czuje won...w świat,nie wiedząc nawet czy ktoś się zlituje błąkała się suczyna,litościwy człek rzucił kawałek chleba tak maleńka podążała ...w stronę nieba aż stanęły na drodze dobre cioteczki ujrzawszy oczy pełne strachu i drżące kosteczki ruszyła lawina dobrych dusz maleńka istotka nie boi się już To Kasia otarła ostatnią jej łzę pozwala w ramiona swoje wtulić się cóż mam powiedzieć,gdy obeschła na moim policzku łza Tinko...już pora aby radośnie skończyła się historia ta Domku stały teraz Twój ruch!
  19. [quote name='haliza']Ja więcej jeżdżę na rowerze, ale sama :roll: - kiedyś w Zooplusie widziałam przyczepkę do roweru ale troszkę droga :evil_lol:[/QUOTE] fajna sprawa,ja za bardzo na rowerze nie,nie te oczy:diabloti: wolę spacery,teraz muszę się znowu rozglądać za tą chustą,nosić Alesia daleko nie sposób,umorduję się a w tej chuście ciężar się rozłoży,zrobiłam próbę w domku z materiału,zadowolny był,że ehh no chyba,że dla niego wózeczek kupię:diabloti:
  20. [quote name='haliza'][quote name='Bgra'] ,,,hi hi hi tak myślałam :eviltong:[/QUOTE] no ale sama powiedz,czego się nie zrobi dla tych naszych ukochańców:loveu:
  21. [quote name='haliza']O rany :crazyeye:to faktycznie maratony urządzacie :evil_lol:, my powolutku do 2 km od czasu do czasu, a normalnie jedno wyjście około 1 km :roll:( w lecie) - nawet Tomik wysiada, jak się zmęczy to poleguje na trawce, jak odpocznie o idziemy dalej :lol:[/QUOTE] Hana na wakacjach to z dychę dziennie robiła z nami o ile nie więcej:evil_lol: ja lubię chodzić pieszo,było i 16... no nie codziennie,ale kilka razy w tyg,ostatnio przystopowałam... dla Alesia "kupiłam" na allegro taką chustę do noszenia dzieci(tzn zapłaciłam a pani nas oszukała) właśnie z myślą o dłuższych spacerach
  22. [quote name='haliza'][quote name='Bgra'] Ale mnie akurat chodziło o to, że nie muszę kupować za 50 - 60 zł tylko przerabiam polarki :diabloti:[/QUOTE] aaaa nawet o tym nie pomyślałam:evil_lol::diabloti:
  23. [quote name='haliza'][QUOTE] Przez to, że grymaszą mam mniejsze wydatki a troszkę więcej roboty :evil_lol:[/QUOTE] ta znam to,ubranko zdecydowanie oszczędza sierść:evil_lol:
  24. [quote name='haliza']No, Ami załatwia to szybko, staje łapkami mi na kolana i jazda na rączki :cool3:( jak wnusia była mała pakowała się do koszyka po wózkiem :evil_lol:)[/QUOTE]fajnie tak w wózeczki Hana często z 8 km w lecie robi,jak na jej maleńkie łapiątka to dużo:evil_lol: eee no Ami to dobrze miała:loveu:fajnie tak w wózeczku,Alesiowi by pasowało:razz:bo na spacerach trzeba go raczej nosić
  25. Hanka to taka do tańca i do różańca wszędzie można ją zabrać,zawsze grzeczna,czasami po długim spacerku to nie bardzo chce wychodzić,bo się boi,że znowu tak daleko musi dreptać na swoich krótkich łapkach:evil_lol:
×
×
  • Create New...