-
Posts
10075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bgra
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='haliza']Nie, Tomiś się nie załapie na kubraczek, on nie marznie, z futerka ma płaszcz aż do ziemi i nigdy nie widziałam żeby go trzęsło zimno i spacerować lubi :lol:. Jak duży mróz to sama dawkuję mu czas spacerku ze względu na nosek :evil_lol:. Amusia lubi te polarki bardziej niż te gotowe z warstwą nieprzemakalną :roll:, nie krępują jej ruchów :roll: nawet pobiega troszkę :p[/QUOTE] Hana bardzo zarosła,więc jak idzie na 10 minut a nie jest mroźno to lata bez,Aleś zawsze ubrany bo biedaczek trzęsie się jak osika:-( moje na szczęście wszystko założą bez grymasów:evil_lol: -
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
Bgra replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='piescofajnyjest']trzymamy caly czas:)[/QUOTE] ja też trzymam,nieustannie:) -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
mateńko jakie cuda,jaka Ty zdolna,szacun Halizko:) tylko czekać aż Tomisiowi jakiś garniturek skroisz:loveu: u nas biało,wczoraj było podobnie...nie zdecydowanie mniej roztopów,bardzo wczoraj u nas wiało Tomiś wygląda jak na lodowisku:evil_lol:słodziak -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='haliza']kociochy wymiziane :evil_lol:, mnie też puściło ;)......a kubraczek uszyty z polarku, taki troszkę kolorowy :razz:[/QUOTE] właśnie się zastanawiałam dlaczego Hana nie ma nic kolorowego,śliczny w sam raz dla dziewczynki,dla Alesia nie ryzykowałabym,bez jajek ale chłop:evil_lol: zrobiłam mu czapeczkę,już miałam pompon dorabiać,ale mnie olśniło:razz:żeby może przymiarkę zrobić uuuu psy mają inną łepetynkę niż ludzie,nie chciała się trzymać głowy...musiałabym nakryć łącznie z noskiem:evil_lol: i kombinuję.chyba zrobię mu beret:evil_lol:nieee kominarkę -
[quote name='haliza'].....i nazywają się Hana :eviltong:[/QUOTE] o nieee...Hańcia to psi ideał od pierwszego dnia w domku:loveu:miałam na myśli psa znajomych
-
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
Bgra replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
talentu nie mam nawet krztę ale co tam,udzieliło mi się... na wstępie wszystkich witam i jak te wyżej strofy czytam to tak myślę sobie... że jeszcze niech na tymczasie doopkę grzeje ale na szybki a najlepsiejszy stały mamy już nadzieję:razz: -
Perełko-Mariolka szczęśliwa w SWOIM domu! :)
Bgra replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Niestety to jeden z największych minusów bycia domem tymczasowym. Trzeba wygrać z własnym egoizmem i pożegnać się ze swoim tymczasem... po to właśnie, żeby pomóc kolejnym...[/QUOTE] ja jestem za słaba psychicznie...żałuję -
takk znam psy,które są w domkach od szczenięctwa i wcale nie chcą zostawać same:evil_lol:
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
dlatego nie zaryzykuję:shake:a proszę o mizianie w moim imieniu:evil_lol: mnie też jakby trochę lepiej,więc to chyba nie jakaś flanca grypy,tylko przez te mokre stopy:evil_lol: Halizko zdolna jesteś,ta kurtałka świetna:loveu: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
pogoda fatalna, buty mi przemokły i też coś łazi po mnie(mam nadzieję,że ognisko świńskiej grypy piętro wyżej wygasło)zmuszona byłam dzwonić po urlop dopiero co się obudziłam ponownie,zawsze tak mam przy złym samopoczuciu,to przez moją niewydolność kory nadnerczy,cud,że się tak wcześnie obudziłam Ami to gwiazda:loveu:świetne to ubranko,zdolna jesteś maminko:lol:Kotecki chętnie bym wytarmosiła,słodziaki:loveu: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='haliza']Nie robiłam zdjęć :roll:, a pogoda nie sprzyja kubrakom ;) - kubraczek żaden markowy, maminka sama skleciła :roll:[/QUOTE] własnej roboty najpiękniejsze bo serce się w nie wkłada:loveu:może coś podpatrzymy:eviltong: ja też ze zdjęciami do tyłu jestem -
[quote name='Bushido']Malutka pomyłeczka nam się wkradła :) Na pierwszym zdjęciu z małą Wiktorią jest Majka :D :cool3: Na weekendzie Kasia ma zrobić sesję Spini :)[/QUOTE] Ups:razz:zmylił mnie komentarz pod zdjęciem (na FB)przepraszam:oops:
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
zaglądam...nic:crazyeye:Ni ma Ami...ni ma ubranka:-o daj na osłodę chociaż Grubasa:loveu: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='haliza']a jakoś tak szkoda mi ją obciachać :roll:, jak przypinam dwie to jakoś tak nie rozpada się grzyweczka i mnie też podoba się taka lalunia - mamy nowy kubraczek w paseczki ( maminka uszyła)[/QUOTE] piszę już 3 raz:crazyeye:ciągle mnie wywala:mad: więc czekam na zdjęcia Ami w nowym ubranku:loveu:mizianka dla maluszków:loveu: -
[quote name='haliza']Te załatwienia to krótko trwają w naszej wyobraźni :roll:, a w rzeczywistości :cool3:. Aleś bardzo Cię umiłował i tęskni jak maminka się spóźnia :shake:, biedne maleństwo tyle przeszło więc boi się utracić tego raju na ziemi :loveu:[/QUOTE] Aleś najlepiej czuje się w domku,jak Hany nie ma parę godzin to nie śpi,czeka na nią zawsze jak gdzieś wychodzi na dłużej to przez kilka dni biedak siedzi jak mysz pod miotłą,cichutko,tylko śpi i czuwa zimą tylko raz był dłużej poza domkiem,u fryzjera,to już parę dni a chłopak bez większego grymaszenia przy jedzeniu,bez upominania nie wiadomo o co:evil_lol:tylko tulić,spać z maminką(o 3 idzie do pokoju córci) żal mi wtedy serce ściska,on się chyba boi...:-( ale nie mogę go trzymać tylko w domku
-
[quote name='b-b']Serce się raduje na widok tego kochanego pycholka w swoim domku, z ludźmi, którzy ją kochają :)[/QUOTE] daj Panie każdemu potrzebowskiemu TAKI domek:loveu:
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
muszę przyznać,że Ami w kucyku wygląda przeuroczo:loveu:taka śliczna mała dziewczyneczka:loveu: -
[quote name='haliza']Fajnie usłyszeć, że Wam nas brakuję :loveu: - u nas leje jak z cebra, buty pod kaloryferem......[/QUOTE] fajnie,że wypoczęliście,wyszaleliście się:lol: (podejrzałam u Bianki)ale dobrze,że już jesteście:loveu: u nas też leje cały dzień wróciłam dopiero wieczorem,bo musiałam jeszcze do poradni po Rp podskoczyć,tzn myślałam...zeszło 2 godziny:crazyeye: Aleś siedział i beczał,weszłam do domu,utuliłam od raz spokój,wie o której zwykle wracam...nic,że było w domku moje dziecko
-
[IMG]http://i48.tinypic.com/f5de1e.jpg[/IMG] Maja siostra Spineczki z małą panią:) [IMG]http://i50.tinypic.com/15arsx.jpg[/IMG] Pamiętamy to ubranko...Spineczka ledwo się mieści:evil_lol: [IMG]http://i50.tinypic.com/wwhv0k.jpg[/IMG] w ulubionym legowisku:) [IMG]http://i50.tinypic.com/167jg47.jpg[/IMG] po wyjściu z łóżeczka pańci...Spinka szybciutko zajmuje jej miejsce:evil_lol::loveu:
-
[quote name='marmosia']Przeca ja nie sprecyzowała, czy na Dolnym, czy na Górnym :diabloti:[/QUOTE] no właśnie:diabloti::evil_lol:
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Halizko aż nabrałam chęci na taki zimowy wypad za miasto ta gromadka robi wrażenie:loveu:cudne wszystkie a jakie grzeczne,niesamowita ta zgoda przy smaczkach:lol: -
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
Bgra replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
wpadłam się przywitać:)mizianka dla Maleńkiej:)