Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. [quote name='marmosia']Dziękujemy prześlicznie za walentynkę i caaaałe mnóstwo buziaków Alusiowi i Hanulce ślemy :smile:[/QUOTE] dziękujemy i my:) [quote name='Sonka95']Banerek bardzo fajny ... taki wiosenny :loveu:[/QUOTE] mam sentyment do tego zdjęcia:razz: straszna rzecz się stała:-( kupiłam sobie nożyczki fryzjerskie i dzisiaj wieczorem ...no musiały mi wpaść w ręce a,że Hana była obok to postanowiłam ją troszeczkę z nimi zaprzyjaźnić:razz: no i tak symulowałam cięcie,do czasu..aż nie obcięłam kosmyka no to zaczęłam równać...i to co starałam się poprawić znowu musiałam wyrównać i tak cięłam i cięłam,aż zostawiłam jej tylko włoski na uszkach hmm... za dnia z nią z domku nie wyjdę,biedactwo jest jeden z tego pozytyw..Hana była cały cały czas spokojna,wręcz odprężona...zasnęła ale wygląda ehhh
  2. Doris wcale się ich nie bój,musisz te potffffory ustawić od samego początku:mad::evil_lol:
  3. hmmm...czego życzyć kotkom którym się w życiu udało:loveu: cieszcie się życiem i bądźcie zdrowi:loveu:
  4. Dzisiaj Światowy Dzień Kota przyjmij od nas Zuzolko najlepsze życzenia:loveu:
  5. Kochany Grubasku przyjmij na swoje łapki życzenia dla wszystkich kotecków Halizy drapania za uszkiem,tulenia,miziania,uścisków i całusków macie aż nadto,więc życzę Wam w[B] Światowym Dniu Kota[/B] abyście zdrowi byli :loveu:
  6. Aleś ostatnio upodobał sobie skarpetki,kradnie i zadowolony zwiewa,łobuz,na stare lata...oj synek,synek a niech no leży coś na kanapie z ubrania,ściąga i się kładzie:evil_lol:dobrze...naucz kogo trzeba porządku:loveu:
  7. [quote name='Patik']Cieszę się ,że się większości:evil_lol: podobają :P Na razie szczurowate penetrują mój pokoik, a ja biorę się za zdjecia psowatych :D:D[/QUOTE] żeby tylko cholery gdzieś nie wlazły i się nie zaklinowały:razz:uważaj na te maleństwa
  8. [quote name='Patik']haha :evil_lol: ogonów na zdjęciu nie widać niestety,ale one są najlepsze i tak fajnie do głaskania :D psiakowe zdjecia muszę w ogóle wstawić,ale jakoś tak chwilowo nie mam czasu :D i dziękuje mam nadzieje,ze się będą dobrze chować i sprawować przy okazji :evil_lol:[/QUOTE] na sam widok zdjęcia szczura,myszy mogłabym zemdleć na leżąco a inne gryzonie mogę patrzeć z daleka:razz:
  9. Ty sie dziocha niy nerwuj i nos niy nerwuj,ino bier sie do roboty:mad:my tu czekomy:diabloti:
  10. weszłam z nadzieją,że może nowe fotki sznupolków...i pomyliłam się przy oddychaniu:crazyeye: łoooo matulu...i jeszcze te czerwony oczy,czy widać te dłuuuugie ogony,nie wiem,bo szybko od nich uciekłam:diabloti: ale,żeby nie było,niech się dobrze chowają:loveu:
  11. [quote name='Patik']Hejo! Brawo z,ę z banerkiem się udało ;D Pozdrów i wymiziaj swoje potworki :P[/QUOTE] jak tylko się obudzą:evil_lol:wymiziam oj wymiziam
  12. [quote name='piescofajnyjest']a co???? Ciocia spania nie ma?[/QUOTE] ja już tak mam,że wcześniej wstaję niż zasypiam:razz: taki egzemplarz
  13. [quote name='piescofajnyjest']hopsaj malutka:) i trzymam kciuki za jutro......[/QUOTE] też nic innego nie będę robiła:loveu: trzymaj się maleńka:lol:
  14. [quote name='piescofajnyjest']Tinusiu, spij slodko:)[/QUOTE] śpij ,ciocie czuwają:razz:
  15. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226466-Bo-my-w-krakowie-mamy-cudowny-domek-LILLY-BLEKUŚ-ZUZOLEK-I-PUSZEK(*)/page8"][IMG]http://i48.tinypic.com/2nqfzf5.jpg[/IMG][/URL] Elu zrobiłam jak umiałam:cool3: banerek Lileczce,jak ci się podoba to możesz go wkleić,jest podlinkowany:loveu:
  16. u nas też śniegu już nie ma Soneczka pięknie się uśmiecha:loveu:ma dużo wdzięku,miałam w dziecięctwie taką suńkę, Sabę,dorastałam z nią,pewnie dlatego mam taką słabość do Soneczki:loveu:
  17. piękny film mizianka dla Tinuni:loveu:
  18. Perełeczko pokazuj się:loveu:
  19. dziękujemy pięknie:loveu:ściskamy mocno!
  20. hmmm kombinuję z nowym banerkiem...ale daj sobie babo spokój:diabloti: to na próbę,udało mi się podlinkować:crazyeye::multi:
  21. to chwila:loveu:nie denerwuj się...czekam na filmik,z utęsknieniem:loveu: może ktoś coś poradzi,pewnie można prościej:evil_lol:
  22. ja wrzucam na you tube i potem wstawiam link,inaczej nie potrafię:cool3:
  23. Aleś się uparł,że wpadnie z Walentynką:razz: [IMG]http://i49.tinypic.com/n4jrf6.jpg[/IMG]
  24. [quote name='b-b']Miała Spineczka szczęście, ze trafiła właśnie tam :)[/QUOTE] oj tak,bo dla plaskatych trzeba domku specjalnego:loveu:
  25. Walentynka dla Was[IMG]http://i49.tinypic.com/n4jrf6.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...