MALWA
Members-
Posts
35928 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MALWA
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
MALWA replied to elik's topic in Już w nowym domu
O, Benia z koleżanką:) Zdjęcia super ! -
Tak byłoby najlepiej, szkoda psiaka, by trafił w to miejsce, z którego poszedł na operację i leczenie....
-
Dobrze, że już po operacji. Biedny psiak - sporo przeszedł...... Teraz jest w szpitalu, a później co , z powrotem do schronu ?
-
Tak się zastanawiam, czy Gwiazdka mogłaby skorzystać z dofinansowania sterylki z AKcji/Skarbonki Sterylkowej ? Korzystał ktoś z tego już ? Pytam, bo z kasa u Gwiazdki krucho... niby ma jakieś pieniądze, ale wiele tego nie jest. Nie ma tez pełnych deklaracji. Jak zaczniemy wydawać z zapasu, to zaraz nie starczy na hotel, do którego teraz dokładamy z tej części......
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
MALWA replied to elik's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Beni :) Super, ze sunieczka przekonana do swoich ludzi, i że szczęśliwa w domku ! -
Przyłączam się do pytania ?
-
Podczytywalam trochę wątek...... Aura dostała szansę na dom i szczęście u boku człowieka. Co sie stalo w glowie tej psiny, ze ugryzla Pani? I czy to jedyny powód, by nie dac psiakowi szansy, by z nią dalej pracować, uczyć ? Gdzie teraz jest Aura ?