MALWA
Members-
Posts
35928 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MALWA
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
MALWA replied to elik's topic in Już w nowym domu
A to wiadomosc ! Dwie sunie beda mialy siebie i swoje towarzystwo caly czas. Wazne, ze sie dogadaly:) Dwie suczki w domu, nie zawsze potrafia stwirzyc dobry duet.. . -
Dobre choc to .
-
Rozumiem, a to pewnie stan zapalny, ktory uniemozliwil operacje juz zszedl.
-
Dziekuje za wplate dla Ajki ! Suni co miesiac brakuje 180 zl na hotel :( Stan finansow jest taki, jaki wykazuje elik na pierwszej stronie. Od Anecik wiem, ze do elik wyslano 2 faktury od weta. Jedna na 188 zl za pierwsza wizyte. Nie dopytalam ile kosztowala druga wizyta. Anecik otrzymala tez zamowiony wczesniej lek Cardisure za 200 zl. Za maj zostanie wystawiona faktura za hotelowaniw 12 zl za dobe od 21 maja + transport. Licze, ze do zaplacenia wyjdzie okolo 550-600 zl. A zatem Ajka wcale nie ma duzo kasy......
-
Witam z rana, a co z pobitym psem ?
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
MALWA replied to elik's topic in Już w nowym domu
Z mezem jasne, przeciez nie zostanie sam :) Ale co bedzie z Kicia ? -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
MALWA replied to elik's topic in Już w nowym domu
Witam z rana :) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
MALWA replied to elik's topic in Już w nowym domu
O, Benia na łapkach i z uśmiechem na pysiu :) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
MALWA replied to elik's topic in Już w nowym domu
Śliczna kicia :) Coś mi się zdaje, ze sama do Kraka nie wrócisz, tylko z kicią. Trudno bedzie się z nią rozstać jak to taka przylepa..... -
W pierwszym poście pod zdjęciami AJKI wpisałam informację z dnia 21 maja 2018r., kiedy sunia trafiła do Anecik oraz z następnego dnia, kiedy to Ajka została dowieziona do weterynarza na badanie i wynik tego badania - tj. stan oczu i chore serduszko + leki , które obecnie przyjmuje. Mam nadzieję, że teraz będzie to bardziej przejrzyste dla osób, które przychodzą tu po raz pierwszy, i dla wszystkich, którzy szukają aktualnych wiadomości o suni. Wszystko jest na pierwszej stronie.
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
MALWA replied to elik's topic in Już w nowym domu
A o to chodzi ? Banerka nie mam, chodzę po watkach za elik.....