MALWA
Members-
Posts
35928 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MALWA
-
Jestem i ja, i zastanawiam się jak temu staruszkowi pomóc. Chyba najlepiej miałby u kikou, tam prawie same staruszki, a Kasia ma serce do staruszków. Niestety sama mam trzy starsze sunie w hotelikach, a na dwie z nich nie mam kompletu deklaracji, i kombinuję jak zapłacić za hotel. Jakby była zbierana na niego kasa, to dajcie konto, wpłacę coś jednorazowo.
-
Rozmawiałam z kikou, i wiem, że Nela zrobiła ostatnio postępy. Cały czas izolowała się od psów, uciekała do pralni, i tam miała legowisko. Od jakiegoś czasu Nela chętnie wskakuje na kanapę, gdzie są psy. Więcej z nimi przebywa. Nawet do spania idzie na kanapę, a nie do kącika. Otwiera nam się suczydło :)
-
Kochani, pierwszy telefon o Gwiazdkę i Państwo są bardzo zdecydowani. Dzwonila córka 19 letnia, rozmawialam też z Ojcem tej Pani. Pan pracuje, żona jest w domu, córka jeszcze sie uczy. Mieszkają w bloku na 3 piętrze. Zgadzają sie na wizytę pa, podali mi adres. Państwo mieszkają w Chorzowie. Mamy tam kogoś na dogo ?
-
Terierowaty Tobiś z Radys zamieszkał z Panią, Panem i Sabą :).
MALWA replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Akrobata ! To zdjęcie najlepsze z ostatnich. Dawno nie widziałam, bz psiak postawi tak wysoko swój zadek . -
A czy mogę prosić o jakąś instrukcje ? Jeśli to nie jest trudne, to mogę sama wyróżnić, chyba, ze to problemowa sprawa. Nie pamiętam kto wyróżniał ostatnio Nelę, to w sumie ta osoba by mogła, bo już umie. Ale mnie ta wiedza tez się przyda. Nigdy nie robiłam żadnych ogłoszeń, a tym bardziej wyróżnień.
-
Dobrze, że suczka ma już swój dom :)
-
Tak mają i sercowcy i staruszki. Mój 15 letni staruszek, który odszedł trzy lata temu miał i chore serduszko i nowotwór i jeszcze podeszły wiek. Wszystko to powodowało, ze w upały strasznie się męczył, spał na płytkach w łazience, a gdy mu było zimno na kocykach. Ale generalnie wolał spać i leżeć niż biegać po ogródku czy chodzić na spacerki....