-
Posts
7379 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gosia2313
-
Nie mam pojęcia ile on tego będzie zjadał, ale wydaje mi się, że może te 14 kg, bo oprócz tego nic innego ma nie jeść. Na tę chwilę hotelu pod uwagę nie biorę, najpierw chcę go wyleczyć, a potem zobaczymy co będzie. Może do tego czasu ktoś z masy ogłoszeń się po niego zgłosi. Jeśli pozwolicie, to ogłosiłabym go ze zdjęciem w DZ. Co wy na to ?
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='Czorcik']ile ta karma miesięcznie kosztuje ?[/QUOTE] Zależy jaka wielka : 7,5 kg to jest ok. 175-180 zł a 14 kg koło mnie jest po 250zł Ze stałych było 210, więc 40 brakuje na 14 kilową karmę. Ale chciałabym coś odłożyć na wizytę/ew badanie u weta po wakacjach, albo pod koniec sierpnia, żeby zobaczyła czy już mu lepiej czy nic to nie dało, czy jest zdrowy ( OBY!)
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='wadercia']eh.. szkoda psiaka wlasciwie.. ale oby chociaz choroba mu szybko przeszla...[/QUOTE] teraz najważniejsze, żeby wyzdrowiał. Aj, zapomniałam, że jakaś firma szukała psa do stróżowania na posesji, nie na łańcuch tylko miałby siedzieć w budce razem z portierem/ochroniarzem. Julka ma zapytać, czy nie chcieliby Kłapacza. Jak coś będzie wiadomo to dam znać.
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Mam wiadomości, dla mnie dobre, bo dogadaliśmy się z kierownictwem schronu. Dla Was złe, bo pies nie wychodzi do hotelu. Pieniędzy na karmę, hotel i inne (szczepienia, odrobaczenie ew. leczenie) po prostu nie ma tyle ile trzeba. Oczywiście to co wpłaciliście, nie zginie. Mam na papierze umowę z kierownikiem, że wyraża zgodę, żebym po zakończeniu wolontariatu przyjeżdżała z karmą dla Kłapacza, ponieważ nie może jeść tego co reszta psów. Do tego za każdym razem Kłapacz wyjdzie na spacer i dopiero pod koniec dostanie karmę. Ja będę tego pilnowała, może jeszcze jakiś wolontariusz mi pomoże, więc nie piszcie, że karma "zniknie" bo będzie stała u mnie w pokoju, a do schronu będę woziła mu dzienne porcje. Mam póki co ponad 200 zł - kupię w piątek karmę. Jeśli nie chcecie wspomagać Kłapacza, bo sytuacja wam się nie podoba - kasę Wam przeleję z powrotem. Nie ma problemu. Rozmawiałam z Emilką, ona też uważa, że to najlepsze ( przynajmniej na wakacje) rozwiązanie. Po tych dwóch miesiącach może się okazać, że juz będzie zdrowy i normalnie będzie siedział z innymi psami w boksie, a nie klatce. Fundacja dowiezie mu klatkę. Ale szczerze to wolę, żeby siedział w klatce i był zdrowy niż żeby latał po boksie i mimo diagnozy nie był leczony. I proszę Was nie piszcie, że odbieram mu mu nadzieję, na lepsze życie, bo gdyby to zależało tylko ode mnie i gdybym miała nieograniczone fundusze to Kłapacz już tydzień siedziałby w hoteliku. Tak samo jak Wam, albo nawet bardziej - w końcu go znam- zależy mi na tym, żeby znalazł dom i był zdrowy. Ale prawda jest taka, że na pewno część deklaracji się wykruszy i ja zostanę z płaceniem ponad pół tysiąca miesięcznie. Dlatego, ja dalej zbieram kasę na karmę ( do następnego 14kg worka brakuje 40zł). Jeśli nie podoba Wam się to i nie chcecie takiego rozwiązania wspierać, to albo mogę Wam pieniądze oddać, albo mogę ( jeśli będziecie chcieli) przelać do feliksik na Dunię. Ona była wyciągnięta z Sosnowca i zbiera teraz na operację oka. tutaj watek : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208690-Male%C5%84ka-%C5%9Blepa-DUNIA-mo%C5%BCe-widzie%C4%87%21...zbieramy-na-operacj%C4%99-oczu-u-dr.-Garncarza%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/208690-Male%C5%84ka-%C5%9Blepa-DUNIA-mo%C5%BCe-widzie%C4%87!...zbieramy-na-operacj%C4%99-oczu-u-dr.-Garncarza!![/URL] A co do spaniela. Pani na 90% nie jest tą samą osobą, co pani od spaniela z Gliwic. Po Bożym Ciele do niej podjadę ub podejdę na wizytę po adopcyjną ;-) PS: nie wiem ile w tym prawdy, ale ktoś przebąkiwał, że Apacz ma 10lat, nie 8 ;x
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='Asia & Ginger']A masz może maila tej pani, przed którą ktoś ostrzegał? Ja mam maila tej pani, która do nas obu dzwoniła i nie kojarzę tego maila, ani numeru telefonu. Dzięki za linka. Napisałam maila do tej osoby. ;)[/QUOTE] na 90% to jest inna pani. Oddzwoniła mi już, nie odbierała bo odsypiała nockę. Przesłała mi adres sms-em i po 23 pojadę do niej na wizytę.
-
[quote name='Martika@Aischa']Gosia NIE odbieraj nadzieii i motywacji :placz: Tyle psiaków jest w hotelikach i jakoś dajemy radę finansowo więc dlaczego tu nie mamy dać ? ;) Trzeba tu zwołać więcej osób bo wątek Apacza ledwo żyje ......jest tu tylko i wyłącznie kilka osób a reszta ? może ktoś będzie chciał pomóc Apaczowi tak jak pomaga innym psiakom ......szczerze w to wierzę :) a wizyta u weterynarza ? Jestem jak najbardziej ZA!!!![/QUOTE] Nie chcę mu broń boże odbierać nadziei, tylko staram się patrzeć na to realnie. Jak już go wyciagniemy, a potem nie będzie za co płacić to ja będę miała na sumieniu Apacza i będę go musiała oddać do schronu ; (. Przez wakacje niech zostanie w schronie, a ja będę do niego jeździła z karmą, żeby na 100% ją dostał. Jakby miał tam zostać to ja już przypilnuję, żeby karmę dostawał i na pewno im całego wora nie dam tylko porcję na 1 czy 2 dni GÓRA ! Tak jak piszę jutro napiszę Wam pewne informacje po rozmowie z kierownikiem, bo dzisiaj wiem tyle co Wy ;((
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Jeszcze chciałam zapytać, czy mogłabym wziąć 40 zł ( piszę w zaokrągleniu dokładnie to jest chyba 39,36 zł) na ogłoszenie Apacza w Dzienniku Zachodnim? jak tak, to napiszę tekst i pomożecie mi wybrać zdjęcie i poszłabym zamówić, żeby po niedzieli się ukazało. Może to by coś dało. Chociaż o adopcję chorego psa to chyba ciężko będzie :-(. Ale zapytam jutro czy ta choroba to jest "przejściowa". Nie wiem czy mogłabym napisać w ogłoszeniu, że mogę (oczywiście z waszych stałych) dołożyć się do karmy - gdyby ktoś był Apaczem zainteresowany ?
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Wiecie co zastanawiam się, czy nie dobrze by było wziąć Apacza jeszcze raz do weta, żeby zrobili mu dokładne badania, żeby się dowiedzieć od czego ma ten nieżyt jelit. Czy to jest wirusowe, czy jest jakaś inna przyczyna. Albo po prostu tam pójdę u popytam, w końcu go badali. Poza tym, jak pisała Emilka, też same pieniądze na hotel nie starczą, bo jeszcze karma, poza tym sama dieta może nie starczyć, a jeszcze profilaktyka - szczepienia, odrobaczenie, 'odkleszczenie'. Poza tym porozmawiam jutro z kierownikiem, zobaczę co mi powie i zobaczymy co dalej. Pieniądze w każdym razie nie przepadną. Gdybym miała mu zawozić karmę to tylko porcję na "już" i na drugie dzień, no i poczekam aż mu dadzą i aż zje. [B]Ale to jutro - wszystkiego czego się dowiem jutro przekażę. [/B]
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Apacz, Apacz staraj się chłopie ! ; )
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
HOP HOP ! Apaczu ! Hotelik czeka !
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Jasne, dzięki matko chrzestna ;))
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
ja go dźwignę, bo smutno mu będzie : )
- 101 replies
-
- psy do adopcji
- schronisko
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Policzone ( mam nadzieję, że dobrze) jeszcze tylko uwaga, uwaga 70 złą !!!
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='Borsuq']Hej;) Mogę zaoferować 50 zł miesięcznie... podajcie tylko szczegóły do przelewu;)[/QUOTE] Borsuq KOCHAM CIĘ !!! KŁAPACZ/APACZ na pewno też !!! :*
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='Czorcik']już wiem :) Borsuq na pewno stałej 10 zł . Pozostaje mi jeszcze żeby Guliwer89 określił się ile może[/QUOTE] Czyli wpisuję Borsuq 10 zł stałych :* [U][B]Jeszcze tylko 120 !!!![/B][/U]
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Jak tylko będziesz coś wiedziała to pisz !!! Zaktualizowałam pierwszą stronę !
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
zobacz jest 150 stałych. Hotel to 280zł więc brakuje 130. Karma to 250, było 115, więc brakowało 135. Zmienię zaraz, że jednak zbieramy na hotel. To 135 brakowało, ale gdybyśmy zbierali do karmy.
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='Martika@Aischa']czyli brakuje już 110 zł stałych deklaracji:multi:[/QUOTE] Wiem, że mogłaś się zasugerować Tytułem wątku, gdzie napisałam 135 zł. Ale to liczyłam na karmę ( w pierwszym poście ciągle tak jest, bo do konca niewiem czy go wyciągniemy czy nie) Hotel to 280zł - więc brakuje 140zł. Wpisałam wszystkie stałe w 1. poście.
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Kurcze, pogadam jutro z Emilką. Bo ja jestem świadoma tego, że w schronie może nie wyzdrowieć i może wcale mimo zapewnień karmy nie dostać, ale nie wiem jak to zrobić z pieniędzmi ;( Brakuje 135 zł do hotelu. Na karmę może i da radę jakoś uzbierać z bazarków czy deklaracji jednorazowych, no ale ten hotel.... Ja naprawdę mam poważny dylemat co z nim zrobić. Póki co wysyłam prośby o wirtualną adopcję do różnych firm, a jutro zobaczę co ustalimy. Bo też w ogóle bez sensu wyrzucać pieniądze w błoto, kupować karmę za 200 zł i mieć nadzieję, że pies ją dostaje.
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Tak ,tylko że nawet do tych 280 dużo brakuje, bo 135 zł i to stałych ;( Ja wiem, że najlepiej zadba o niego Emilka w hotelu, ale niestety póki co nas nie stać na to ;(
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Czorcik, gdyby to zależało tylko ode mnie i miałabym kasę to wzięłabym go do Emilki, ale nie mamy nawet 300zł deklaracji, nie mówiąc już o 530 ;(
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Dlatego mam nadzieję, że będę mogła tam przyjeżdżać i tak jak pisałam Erce dawać karmę ; ) P. Aneta dzwoniła, boksu osobnego raczej nie ma, dlatego pozostaje mu klatka ;(
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with: