Jump to content
Dogomania

gosia2313

Members
  • Posts

    7379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gosia2313

  1. Emiś po rozmowie z (byłą już) panią Jacky'ego. Ponoć ona na początku zbagatelizowała jego jakieś "wybryki", dzisiaj ugryzł jej drugiego spaniela i został oddany do schroniska ; / \ Także Jacky wciąż jest do adopcji.... A pracować z nim nie ma czasu ani pieniędzy, bo o tym nie było w umowie .... Ona ma na karmę, ale nie na to, żeby go szkolić.
  2. A to jak on będzie sikał? ;o ja mogę zrobić na początku lica bazarek dla niego ; )))
  3. Wiesz, długo z nią nie rozmawiałam, jej chyba nie ugryzł jeszcze.
  4. [quote name='greatmadwomen']mżesz tu założyć wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forums/1216-Behawior?order=desc[/url] jak narazie nic nie widzę, ale poszukam jeśli Pani ma dużo samozaparcia to może coś z tego będzie, aby nie skończył on tak jak Brego :([/QUOTE] Pani mówiła, że nie miałaby sumienia oddać go do schronu znowu, mówiła, że pies jest ogólnie przekochany, w ogóle płakała mi do słuchawki cały czas ...
  5. Póki co chociaż go na FB wrzucę i udostępnię,.
  6. Juz na tym wątku napisałam : ) Będę wdzięczna gdybyś coś znalazła lub gdyby ktoś się zgłosił.
  7. To czekam na wieści - dobre oczywiście ! : ))
  8. Cześc :) Dziewczyny znacie może jakiegoś behawiorystę z Katowic/Sosnowca? Potrzebny do spaniela, który ugryzł syna i ojca właścicielki. Więcej na dogo -> spaniele w potrzebie. Może dałoby radę coś bardzo tanio lub za darmo?
  9. [quote name='greatmadwomen']Ona nie może się go bać, pies to wyczuje i będzie rządził. Wejdź na wątek Brego i tam się popytaj o behawiorystów, dziewczyny tam szukały dobrego behawiorysty dla takiego psa. A skąd Pani jest? tu wątek Brego: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200595-Spaniel-Brego-kolejna-terapia-i-dt.-Czy-ktos-sie-jeszcze-nim-interesuje-Zapraszamy!?highlight=Brego[/url][/QUOTE] Z Sosnowca
  10. Nie przeglądałam całego wątku, ale chciała zapytać co planujecie co do tego biedaka?
  11. [quote name='Czorcik']pewnie , ze temat ważny bo o tą kupę właśnie walczymy :)[/QUOTE] Szkoda, że nie widziałaś radości w moich oczach jak zobaczyłam jego kupsko ;D
  12. [quote name='greatmadwomen']typowe... w jakich sytuacjach rzucał się? one mają to do siebie że bez ostrzeżenia się rzucają, tu może pomóc behawiorysta jeśli Pani nie chce go oddać, a nie ma wystarczającej wiedzy.[/QUOTE] Emiś miała z nią rozmawiać, gdyby był jakiś behawiorysta za darmo lub bardzo tanio - myślę, że pani chętnie by skorzystała ; ) Raz rzucił się chyba na jej ojca jak przyszedł coś wymieniać do pani. Nie wiem kiedy też gryzł jej syna. Jak dzwoniła do mnie drugi raz to mówiła, że sama zaczyna się go bać, że boi się do niego podejść - chyba chciała iść z nim na spacer.
  13. Nie napisałam najważniejszego ! Dzisiaj na spacerze Kłapacz zrobił kilka kup, ale pierwsza była prawie normalną kupą !! Taką wiecie, "kształtną" :multi::multi::multi: Inne to biegunka, ale już nie wyglądały jakby miały białko jaja w sobie, tylko jak taka zwykła kupa :cool3:. Taki trochę niesmaczny temat, ale w przypadku Kłapciaka dość ważna informacja ; )) PS do osób, które kupwały na bazarku #2 - Mega Bazarze : Dochód z nich będzie podzielony a pół. Pół dla Kłapacza i pół dla psów z Sosnowca, czy jak będą potrzebować na hotel, czy na leki. Tak jest napisane na bazarze. Póki co wszystkie wpłaty wpisuję do Kłapacza, ale jak zamknę bazarek i przyjdą wszystkie pieniądze z niego, wtedy pół wezmę dla staruszków z Sosnowca. Mam nadzieję, że wszystko jasne? ;) Jakby były jakieś [U]pytania[/U] to piszcie :p
  14. Nie widziałam dzisiaj Cypryska :(
  15. Zdjęcia Bernardyna, który niedawno przybył : Ma około 1 rok, jest wystraszony, w boksie chyba nie jest agresywny do innych psów :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-3tLDTRAfD4k/Tgimj34sG-I/AAAAAAAAIjQ/71VRD62psjk/Zdj%2525C4%252599cie0234.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-lizjLXeIiEw/TgimkUhCeYI/AAAAAAAAIjg/3jc3EkDzOdw/Zdj%2525C4%252599cie0235.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ujc6u4k8WJ0/Tgimkrz09SI/AAAAAAAAIjk/BtG235KBApE/Zdj%2525C4%252599cie0236.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-fn34V3lx6hY/TgimktX3sgI/AAAAAAAAIjc/KYuce8rk4x8/Zdj%2525C4%252599cie0232.jpg[/IMG]
  16. PROBLEM Z JACKYM !!! Pani z pałaczem dzwoniła, że pies jest agresywny, rzucił się na jej ojca, jej syn ma cąłe ręce pogryzione. Pies nie jest zaniedbywany, jest przekochany, tylko czasem ma jakieś "ataki", napady czy coś. Pani nie ma sumienia go oddać, ale nie wiem co robić, w niedzielę jej syn wyjeżdża na wakacje, a ona musiałaby psy same zostawić w domu, bo idzie do pracy.
  17. Kłapacz został sfotografowany. Opowiedziałam o nim, co wiedziałam i co pani chciała wiedzieć. W piątek ukaże się w sosnowieckim DZ. Poza tym wysłałam jeszcze 13 psów, 4 też w sosnowieckim DZ, a reszta w różnych innych gazetach powinny się ukazać ; )
  18. Jest u nas mowy bernardyn ! Może Emilka ma zdjęcia, a ja dzisiaj o niego zapytam, byłby jakiś chętny na niego, leonarda?
  19. Jasza, a ile jeszcze brakuje?
  20. [SIZE=3][B]Dzisiaj Kłapciak spotyka się z dziennikarką z Dziennika Zachodniego ![/B][/SIZE] :multi: Jak wrócę to zdam relację, jak poradził sobie podczas wywiadu :cool3: i w ogóle jak było. Jakby coś [SIZE=3][B][COLOR=blue][U]dodatek wyjdzie w piątek wraz z Dziennikiem Zachodnim na pewno w Dąbrowie Górniczej[/U][/COLOR][/B][/SIZE], nie wiem jak z innymi miastami - zapytam :evil_lol:
  21. [quote name='Dorin91']No z wiekiem to jest zawsze problem, i tak się nie dowiemy na pewno ile ma lat... Można tylko spekulować. No chyba że jest w kartotece? Nie wiesz czy on był znaleziony czy oddany przez "właściciela"? Bo jak to drugie to może podał wiek i będzie można to jakoś sprawdzić ;) Mnie też jakoś tak Kłapacz do niego pasuje :)[/QUOTE] Kłapacz był znaleziony na ulicy :(
  22. [quote name='Czorcik']trzeba to jak najszybciej ustalić , bo jak na razie to mamy tutaj rozpiętość różnicy 5 lat a to jest naprawdę bardzo dużo[/QUOTE] Wiem, wiem. Niestety da się to potwierdzić dopiero gdzieś za 2 tyg jak pies będzie na kontroli u wetki. A do DZ może powiem, że ma ok. 6 lat? Tak pomiędzy.
  23. Wiecie, że ostatnio suczka malamutowa została adoptowana, a dzień później albo w tym samym dniu ludzi przynieśli ją z powrotem i wzięli innego psa !? Myślę, że trzeba ich sprawdzić, bo jak będą tak wymieniać psy to nie wyobrażam sobie tego ...
×
×
  • Create New...